Punčocháče a vše okolo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 20:54

@Mylady2 Hm, díky za info, tyhle sjou pro mě trochu..no nemám na ně:D

Mylady2
12413 příspěvků 5.9.12 20:57

@LadyPapajka Tak bych zkusila ty Asos… Myslím, že by to mohlo být ok;-)? Ty jsou levnější…od £6

Em H
47 příspěvků 5.9.12 22:06

Asos puncochy (cim vic den tim vic adidas) jsou super. Hlavně je tedy kupuju ve slevě, a až po důsledném prozkoumání na modelce. Nicméně dají se pak koupit už od £3 a za to opravdu stojí…

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 22:12

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:35

Olinka
2582 příspěvků 5.9.12 22:22

Minule v maloměstké galanterce fialové Bellindy, 60 DEN za 50 korun. Někdy je mají zlevněné i v drogerkách nebo Tescu, různé vzory a vůbec nejlepší kauf byl takové extra tlusté, s strukturovanými proužky, které jsme normálně vídávala za 200 Kč a byla sleva na 80, mám je už nějaký rok a na zimu jsou fakt super (udělala se mi teda malinká dírka na stehně - školní lavice, ale chytla jsme to jedním stehem a ok). Nemám dobrou zkušenost s nejlevnějšími tesco punčicháčemi, které jsem koupila v nouzi a ani na noze nevypadají hezky a navíc se struktura sjíždí a rozjíždí (vznikají takové proužky vláken, jestli chápete).
Jo a na jaře měli výprodej barevných punčocháčů v Tezenisu, vyšly tuším na 60 koruna a kvalita mi přijde taky dobrá. Jen jsem si na své rozměry naprosto zbytečně vzala eMka, v klidu bych se vešla i do S (takže na hubených budou asi volnější).

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 6.9.12 07:19

Taky jsem chtěla doporučit značku Bellinda, koupila jsem v Rossmannu černé 40 DEN ve slevě asi za 60 Kč. A po dvou dnech - zdánlivě vše v pořádku, ale až doma večer jsem zjistila, že se dělají dvě díry okolo švů v rozkroku (velikost mám správnou). Takže je asi donosím, pod sukní to není vidět, a na značku Bellinda asi zanevřu.

Hwi
440 příspěvků 6.9.12 09:07

Zdravím, nevíte někdo, kde by se daly sehnat silnější punčochy na zimu, ale na podvazky? Punčocháče strašně nemám ráda, vadí mi, jak se vždycky hrnou a člověk je musí upravovat kdykoli jde na záchod… :D Dřív jsem kupovala docela obstojné samodržící punčochy z Calzedonie, v zimě celkem hřály, ale moc toho nevydržely, i když byly silnější… Teď jsem si pořídila skvělý podvazkový pás a ráda bych toho využila. :)

Rosalyn
925 příspěvků 6.9.12 10:57

Jaká DEN punčoch se hodí do zimy? 100 a více? A do jakého počasí se nosí třeba 40 DEN?

Letefa
716 příspěvků 6.9.12 11:09

Bellinda je nafouknutá bublina. Nebrat. Já jsem kromě jiných věcí i chronická ničitelka silonek a punčocháčů všeho druhu a nedám dopustit na poprůhledné i neprůhledné punčochy z Calzedonie. Ty mi vydrží opravdu celou zimu včetně nešetrného praní v pračce.

Letefa
716 příspěvků 6.9.12 11:11

@Rosalyn Jaro, podzim, teplejší zima… Je nutné počítat s tím, že 40 jsou už dost průhledné a tím pádem i pouští zimu. 100DEN jsou na zimu ideální. Víc už jsou snad kamaše, ne? :D

janiiiv
781 příspěvků 6.9.12 15:43

@Hwi Na e-punčocháče mají samodržící 60 DEN (a u jiných je psáno „silné“, ale jsou z modalu, není tam síla v DEN), jinak jsem snad ještě žádné silné punčochy nepotkala.

ooola
129 příspěvků 6.9.12 15:58

Z e-punčocháčů mám několik barevných a jsem maximálně spokojená, mám je víc jak rok a pořád drží. A to jsem na punčocháče děsný kopyto, většinu těch tenkých roztrhám během jednoho dne.
Ještě mám několikero 100 DEN z háemka a to na zimu fakt není, ty jsou tak na chladnější zářijové večery, takže se to číslování asi u jednotlivých výrobců liší.

Hwi
440 příspěvků 6.9.12 16:07

@janiiiv Děkuji. :)

brambobla
53 příspěvků 6.9.12 18:01

Kupovala jsem si teď v e-punčocháčích jedny žluté. Působí na mě jako docela kvalitní pnčocháče - nebo lépe řečeno, za tu cenu jsou skvělé (70Kč). Uvidím, jak dlouho vydrží. (jinak hledala jsem nějaké delší, paní mi dala velikost 4, že by to mělo stačit - není to nic moc, ale lepší než většina pučocháčů na dlouhé nohy…)

lipo
303 příspěvků 6.9.12 21:57

Já teda kupuju jen tělové silonky evona (nebo tak nějak) 20 den za dvacku a vydrží věky, myslím, že i víc než těch 20 den. Barevné bavlněné zimní punčocháče asi za devadesát korun mám z galanterie na Rašínově (Brno).

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.12 15:12

Jak řešíte podzimní a zimní trojkombinace punčocháče + sukně + vršek?

Mám skvělou teplou čokoládově hnědou sukni, koupenou s tím, že čokoládová je nová černá, a že k ní jde skoro vše. Opravdu k ní jde dost mých triček (tmavě modrá, sytější modrá, teal, vínovomalinová), ale pak nevím, jaké punčocháče. Nebo k ní jdou tmavě modré punčocháče, ale pak nevím jaký vršek.
Kombinace modrá + čokoládová + modrá je samozřejmě tragická. A celkově outfity ve stylu čokoládová + jednobarevné punčochy a vršek v různých barvách vypadají nic moc, chtějí něco navíc.
A aby to bylo ještě horší, boty nebo kabelku (popř. kabát, sako) mám jedině v černé nebo úplně nevhodných barvách. A kupovat něco jen k tomu se mi nechce.
Podobně bojuju i u jiných sukní. Nevím, jestli mám tak málo oblečení (neutrálních kousků (stylem i barvou) asi není nikdy dost, ale je nuda je kupovat), nebo jestli nakupuju tak nešikovně.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.12 15:29

Pro Brňačky silně doporučuji zajít se podívat do kamenného obchodu e-punčocháčů kousek od České (naproti zastávce trolejbusů, je to ulice Brandlova). Seženete tam úplně všechno od výmyslu světa, já jsem jenom řekla představu (modré a zelené punčochy) a prodavačka už vytahovala snad deset párů všech možných odstínů. Až budu v Brně, tak tam pádím pro tyhle

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.12 15:31

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:31

veveru
401 příspěvků 8.9.12 15:36

@Ani A co něco takového?

Rabbit-Heart
644 příspěvků 8.9.12 15:53

@uu Taky jsem na to nevěřícně koukala a pak jsem se radši zdržela komentáře :D
@Ani Já většinou nosím spíš teplé šaty, takže to moc neřeším. Ale Vy byste to mohla vyřešit tak, že budete nosit vzorované svršky - nebo vzorované punčocháče :) Případně dodat outfitu na zajímavosti vzorovaným šátkem či výrazným náhrdelníkem.

lipo
303 příspěvků 8.9.12 16:17

@uu No jo, mně to bylo divný, že se to neskloňuje. Inu svět punčocháčů je pro mě velkou záhadou a objevuji jej pozvolna. Tak pardón.

La Belette
271 příspěvků 8.9.12 19:03

@scarlete: žluté punčocháče (80 DEN) jsem teď koupila za 160 Kč v Orsay, měli tam i všechny možné ostatní barvy (červená, modrá, zelená, oranžová, myslím, že i ty fialové), tak zkuste tam =)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 9.9.12 12:59

Dámy, teď jsem se dívala do letáku LIDL, že tam mají mít teplé punčocháče a nadkolenky za cca 80 Kč. Kupovaly jste tam někdy? Máte zkušenost s kvalitou?

veveru
401 příspěvků 9.9.12 13:23

@Rabbit-Heart Tak přesně tyhle jsem si kupovala loni a jsem s nimi spokojená. Mám je v tmavě hnědé a tmavě tyrkysové a asi tam letos zavítám znovu pro jiné barvy.
EDIT když tak koukám na seznam barev na MP, odpovídá to zhruba barvě teal - kachní modř

Blair
359 příspěvků 10.9.12 17:20

@veveru Taky jsem si jich v letáku všimla, ale mají nejmenší velikost 36/38… tak nevím jestli mi nebudou velké, normálně nosím 32/34. A co materiál? Vydrží?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek