Punčocháče a vše okolo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
veveru
401 příspěvků 10.9.12 18:12

@Blair Já mám právě ty ve velikosti 36/38. Nenatažené měří v pase na šířku 20 cm, řekla bych, že se nijak nevytáhly, a to jsem je měla už hodněkrát. Složení je konkrétně 75 % bavlna, 20 % polyamid, 5 % elastan.

Blair
359 příspěvků 10.9.12 18:26

@veveru Děkuju, snad tam na mě ještě nějaké zbydou. :)

Alhambra
861 příspěvků 10.9.12 18:30

@veveru Můžu osobní a vlezlý dotaz? Píšete, že velikost 36/38 vám sedí, kolik tedy měříte? Jestli nechcete odpovídat, samozřejmě chápu, chtěla bych jen srovnání, protože právě u velikosti punčocháčů se často spálím, buď jsou dlouhé nebo krátké, obojí je vrcholně nepříjemné. A to se vždy snažím napasovat do těch tabulek, které většinou na krabičce uvádějí. Děkuji.

veveru
401 příspěvků 10.9.12 18:46

@Blair Já se tam půjdu podívat zítra nebo pozítří a taky v to doufám :-P
@Alhambra Měřím 168 cm

scarlete
404 příspěvků 11.9.12 11:35

@La Belette děkuji :-) já si objednala nakonec zkusmo z ebay, zatím jsem je nezkoušela - barvy jsou krásné a na omak pěkné, teď jen aby mi byly… pokud ne, zkusím zmíněný orsay

ariesek67
277 příspěvků 12.9.12 12:45

Velice dobré punčocháče vyrábí Aries. www.aries-shop.cz/ Ale dají se koupit i dobrých kamených obchodech.

waw
336 příspěvků 12.9.12 13:16

@La Belette Mohla bych se zeptat, jak sedí s ohledem na velikost? Dívala jsem se v Orsay, že mají hodně barev na výběr, jenže snad jen ve třech velikostech, tak jsem se bála je vzít, aby mi to vůbec bylo..

Olinka
2582 příspěvků 12.9.12 13:26

Sice se to týče punčoch, ale téma je punčocháče a vše okolo a mezi to okolo by se snad daly punčochy počítat:-) týká se to tedy samodržek, kdysi jsem si v nějakém záchvatu koupila jakési v tescu (myslím že značka F&F) a byla to tragédie, punčocha se shrnula po cestě z bytu ze schodů, trapas na celé Brno. Nicméně mamka mi v jakési výprodeji koupila šedé síťované samodržky a odhodlala jsem se je vyzkoušet naostro a ANI SE NEHNULY. Je to značka DIM, konkrétně takováhle krabička http://www.sassyleg.com/…-500x500.jpg, na českých eshopech jsme našla jen trošku jiné typy a u těch nevím, jestli budou taky držet jak přiikurtované. Takže za sebe doporučuju.

ariesek67
277 příspěvků 12.9.12 13:38
Punčochy od Aries

To to jsou samodržící punčochy od Aries a jsou výborné.

La Belette
271 příspěvků 12.9.12 17:34

@waw : oni to mají rozdělené dost obecně, S/M, M/L, atd. Myslím, že ty velikosti celkem odpovídají, mám ty S/M a sedí dobře (normálně nosím XS, takže nějaká vůle tam ještě je, ale nic drastického). Ovšem dala bych si pozor na délku, jsem poměrně malá (158) a délkou jsou mi akorát, takže pokud máte delší nohy a váháte mezi dvěma velikostmi, možná bych raději sáhla po té větší =)

waw
336 příspěvků 12.9.12 20:23

@La Belette Já spíš váhám, jestli se do té největší velikosti (L/XL) vůbec vlezu. Měřím 176 cm, nohy delší a hodně svalnaté. Takže pokud vy s velikostí XS máte S/M, tak já se do L/XL nevejdu ani náhodou :-D Děkuji vám za pomoc :-)

La Belette
271 příspěvků 12.9.12 21:07

@waw tam bych váhala s tou délkou, přece jen není nic otravnějšího, než když vám silonky neustále sjíždí, protože jsou krátké. jinak vůbec nemáte zač, škoda že ty velikosti mají jen takhle omezené, jinak mi ty punčochy připadají moc hezké, jsou příjemné na nošení a matné (osobně moc nemusím silonky s leskem, ačkoliv některé takové mám - chtěla jsem určitou barvu a bylo celkem štěstí ji vůbec sehnat v jakékoli podobě, diktovat si, jestli chci lesk/mat už by byl čirý luxus =D)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 13.9.12 15:02
eBay

Dámy, kdo z Vás nakupuje punčocháče na eBayi? Máte tip na nějaké dobré prodejce? Já eBay vůbec neznám, v životě jsem tam nenakupovala, ale vypadá to, že je tam docela slušný výběr…

BezNicku
159 příspěvků 13.9.12 15:34
@La Belette píše:
@waw : oni to mají rozdělené dost obecně, S/M, M/L, atd. Myslím, že ty velikosti celkem odpovídají, mám ty S/M a sedí dobře (normálně nosím XS, takže nějaká vůle tam ještě je, ale nic drastického). Ovšem dala bych si pozor na délku, jsem poměrně malá (158) a délkou jsou mi akorát, takže pokud máte delší nohy a váháte mezi dvěma velikostmi, možná bych raději sáhla po té větší =)

potvrzuji. normalne kupuju v Orsay veci 38 nebo 40 a ty puncochy jsem si vzala M/L s tim, ze mi muzou byt tak leda vetsi, kdyz je to vlastne 40/42…hm, jasne, v pase to mam tesny tak, ze se sotva nadechnu :-P fakt by me zajimalo, ktery blbec na to cislovani dohlizi..no jeste, ze jsem si vzala jen jedny sede za 80 kacek, vzit si jich vic barevnych, tak jsem pekne nastvana :/

jo, a nevite nekdo, jestli se da v Orsay ta slevova poukazka od nich pouzit i na puncochy? maji tam napsane „na vsechno krome sperku“…jsem se dneska ptala prodavacky a rikala, ze nevi..

La Belette
271 příspěvků 14.9.12 10:04

Jinak pokud můžu doporučit, kdo sháníte barevné punčochy, zkuste kouknout i do Takka, včera jsem šla kolem a překvapili mě, výběr barev hodně slušný (odhadem tak cca 10 různých). Nevím ale, jak jsou na tom s číslováním, jen jsem míjela, takže nebyl čas to podrobněji zkoumat =) cena tuším kolem 150 Kč

BezNicku
159 příspěvků 14.9.12 10:08
@La Belette píše:
Jinak pokud můžu doporučit, kdo sháníte barevné punčochy, zkuste kouknout i do Takka, včera jsem šla kolem a překvapili mě, výběr barev hodně slušný (odhadem tak cca 10 různých). Nevím ale, jak jsou na tom s číslováním, jen jsem míjela, takže nebyl čas to podrobněji zkoumat =) cena tuším kolem 150 Kč

ano, ano, taky jsem je zahledla :) a doporucuji jeste Reserved (2 pary za 300).
A nemate zkusenosti s obchodem v Brne na Brandlove? dneska se tam chystam

Rabbit-Heart
644 příspěvků 14.9.12 10:19

@BezNicku: Na Brandlově je kamenný obchod e-puncochace.cz, já jsem objednávala z jejich e-shopu už několikrát a byla jsem moc spokojená, někdo tady myslím psal, že v kamenném snad mají ještě větší výběr. Ale trošku mě vypekli, v sobotu jedu do Brna a chtěla jsem se tam stavit, ale v sobotu mají prý zavřeno :(

Mysterious
148 příspěvků 14.9.12 12:53

Objednala jsem si teď několikery punčocháče na www.kalhotkypodprsenky.cz, šlo mi hlavně o teplé, které moc na trhu nevídám. Zatím jsem je ještě neměla příležitost obléknout, ale vypadají slušně a velikost zhruba odpovídá. A cenově - punčocháče z mikrovlákna 100 DEN za 94 Kč, no nekupte to.

DanielaS
5299 příspěvků 14.9.12 14:17

Hwi, ja zimni i letni puncochy (na podvazky) kupuju v klasickych galanteriich, kam se predpoklada, ze chodi nakupovat stare damy, ktere JESTE nosi v zime v lete klasicke puncochy. Stoji par korun (velmi odolne, 20 DEN, ceske vyroby, za 30 korun; zimni s bavlnou za asi stovku?), protoze je to nezajimavy artikl. Jinde, kde se predpoklada mladsi klientela, spadaji puncochy do kategorie skoro erotickeho zbozi a stoji klidne desetkrat vic.
Jo, jednou jsem cerne 80 DEN puncochy koupila v H&M, nekdy z jara, kdyz vyprodavali zimni sortiment.
Pozor na vlnene puncochy/puncochace, muzou se pranim postupne dost srazit (i kdyz je perete ve vlazne vode atd.).

Denyna
4105 příspěvků 14.9.12 15:13

Tak jsem si objednala punčocháče z Tchiba (měli akci 3+1 zdarma a ještě 30 % slevu na vše, no neberte to) a jsem mile překvapena. Obejdnala jsem si ty oboustranné, ty jsou fakt příjemné, pak vlněné (hřejí a nekoušou, uvidíme, co udělají po vyprání) a dvojbalení těch 80 DEN.
Co mě potěšilo nejvíc je, že se nevyplnila moje obava, že budou krátké - měřím 175 cm a jsem celkem dlouhonohá. Kupovala jsem vel. M.

veveru
401 příspěvků 14.9.12 21:36

Já jsem si nakonec pořídila dvoje z toho Lidlu - černé a navy. A dneska jsem si koupila v F&F punčocháče v malinové barvě, 60 DEN za 120 Kč, doufám, že něco vydrží :) V Calzedonii měli tenhle odstín jenom v dětských velikostech, škoda, cena byla ještě příznivější :-P

Rabbit-Heart
644 příspěvků 15.9.12 22:16

Report z nákupů v brněnské Olympii: kromě jiných věcí také sedmery (!) punčocháče!
KappAhl: ve slevě černé 80 DEN za 90,– a tmavě modré 120 DEN za 70,–
F&F: ve slevě čokoládově hnědé 140 DEN za 70,– a korálové 40 DEN za 52,–
Calzedonia: DEN na krabičkách nepíšou, ale hořčicově žluté za 139,– a pak ve slevě vínové za 79,– a pudrově růžové za 59,–
Takže jsem dneska utratila… přes 500,– jenom za punčocháče, ale asi mám na celý podzim a zimu vystaráno :)

Andrea333
6 příspěvků 15.9.12 22:23

Tak samodržící 100 den http://www.modny.cz/…-Chanel-100/ sice levné nejsou, ale skutečně jsou kvalitní.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.12 13:13

Zdravím, čerstvá zkušenost, koupila jsem barevné punčocháče v Calzedonii, došla v nich ráno do práce a už mely díru u palce. Ostrý nehet jsem neměla, takže nic moc. Nedoporučuju:/

Oryza
1 příspěvek 25.9.12 14:38

Punčocháče na zimu kupuju v Camaieu a nedám na ně dopustit, sice jsou dražší, ale černé mám už druhou sezonu, prané i nošené nesčekněkrát, na zadku sice už lehce prosvítající, ale na nohou parádní, žádné žmolky, žádné zatrhávání - a to klasické silonky zničím obvykle ještě dřív než vylezu ráno z baráku. Radši si připlatím s tím, že mi vydrží, ostatně, ono okřídlené „nejsem tak bohat, abych si mohl kupoval levné věci“ platí u oblečení dvojnásob.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek