Punčocháče a vše okolo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
DanielaS
5299 příspěvků 26.9.12 09:47

No, zrovna ta Calzedonie to nepotvrzuje.

Ilyska.S
177 příspěvků 26.9.12 11:39
@smrtonoška píše:
Pro Brňačky silně doporučuji zajít se podívat do kamenného obchodu e-punčocháčů kousek od České (naproti zastávce trolejbusů, je to ulice Brandlova). Seženete tam úplně všechno od výmyslu světa, já jsem jenom řekla představu (modré a zelené punčochy) a prodavačka už vytahovala snad deset párů všech možných odstínů. Až budu v Brně, tak tam pádím pro tyhle

A ještě jsem zapomněla - oba obchůdky mají skvělé ceny.

Ano, mám odtud různé punčocháče i samodržící punčochy a je to skvělý obchůdek. Nejsem úplně štíhlá, ale i tak většinou pochodím. Teď jsem si ale koupila černé a vínové teplejší punčocháče (myslím 60 - 80 DEN) a jsou skvělé. Sem bych poslala dámy, které mají pár kilo navíc a občas trochu problém s velikostí, tady uspějí téměř vždy. To ale v obchůdku „České fusekle“ na zastávce Svratecká - jednou tam šaliny 1, 3 a 11, popřípadě ten samý obchůdek je i na Maliňáku, toliko tip pro Brňandy.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 20:33

Ráda bych se zeptala, zda někdo nemáte tip, kde v Praze nebo na internetu sehnat barevné ponožky bez vzoru. Když mám kalhoty a oxfordky, ponožka je vidět, tak jsem tím chtěla doplnit model, třeba k barvě trička.
Ukázalo se, že ale pěkně barevně sytá ponožka bez vzoru není k sehnání. Všechno je bud černé/bílé/béžové a když už barevné tak jsou to jemné barvy. Ale já chci třeba rudou nebo královskou modř.

Nemáte někdo tip?

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 20:49

@LadyPapajka podivala bych se na asos.com, nevim, ale mohl by to byt ten typ obchodu, kde neco takoveho maji

edit: sorry, nemaji. a to, co maji je desne drahe.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 20:59

@GreatSusan Nechápu, že taková podle mě obyčejná věc není k sehnání. Všechno co je barevný má vzor, všechno co je jednobarevný je vyblitý. Dyt pánům přece dělají barevné ponožky, to musí někdě mít:D Budu pátrat:D

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 21:04

Přesátám googlovat, po tom, co jsem nasla web ponožtičky, to nejlepší pro vaše nožičky…

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.10.12 21:20
@LadyPapajka píše:
Ukázalo se, že ale pěkně barevně sytá ponožka bez vzoru není k sehnání. Všechno je bud černé/bílé/béžové a když už barevné tak jsou to jemné barvy. Ale já chci třeba rudou nebo královskou modř.

já bych ještě dodala, že sytě barevná dámská ponožka do oxfordek by se možná dala někde sehnat (nebo pro větší dámskou nožku použít malou pánskou velikost), ale když chci TENKOU barevnou ponožku (jako srandu třeba do lodiček s otevřenou špičkou), asi jako silné silonky, které v barvách k dispozici jsou, někdy dokonce jsou i podkolenky, tak zatím hledám dva roky a nemám:-(( asi budu muset ustřihnout punčocháče…

janiiiv
781 příspěvků 5.10.12 21:40

.

Příspěvek upraven 02.10.13 v 01:12

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 22:03

@LadyPapajka

nasla jsem www.urbanlux.cz, napr. znacka happy socks (ty si obcas kupuju, ale v kamennem obchode). Ten internetovy obchod neznam, ale vypada docela seriozne.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 5.10.12 22:28

@LadyPapajka Já občas pochodím v Gate…

Esmee
4418 příspěvků 5.10.12 23:03

@BezNicku
Poukázku na punčocháče v Orsay použít můžete, zrovna včera jsem si je tak kupovala.

Chanel-Diorová
27 příspěvků 6.10.12 10:13

Punčocháče v Camaieu si nemůžu vynachválit. Jsou silnější, takže se hned neroztrhnou nebo nevytáhnout nitě, když se člověk někde zachytne a mají super výběr barev!
A co já teda mám zkušenost - když jsem na hranici velikosti, vždycky si vezmu tu větší, protože u menších by mohl sjíždět rozkrok a to není nic příjemného :)

Roseline
2319 příspěvků 6.10.12 10:23
punčocháče z H&M

Máte někdo punčocháče z H&M? Jak jste s nimi spokojené?

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.12 10:27

@Roseline Nemám, ale díky za tip na vánoční dárek pro jednu z příbuzných :).

Roseline
2319 příspěvků 6.10.12 10:34

@jumbee Není zač :-) Mají je i v dalších barvách, jeden pár stojí 250,–

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.12 12:12

Tak jsem si právě koupila v Orsay punčocháče M/L a jsou mi perfektně (mám 164cm, 77kg a hooodně silná stehna). Přesvědčovala jsem prodavačku, že mi budou malé, ale jsou mi fakt dokonale… :)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.12 13:32

@Roseline mam, dokonce myslim, ze i tyhle konkretni (akorat v sede barve) plus x jinych, spokojena jsem, musi se tam trochu vybirat (treba jejich hladke cerne nepruhledne puncochace se mi moc nelibi, nevim proc :-) ), ale vcelku bych rekla, ze jsou naprosto v poradku a dlouho vydrzi.

edit: kupuju teda jen ty „tluste“, s tenkyma 20den a pod. nemam zkusenost.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.12 17:53

@janiiiv Já teda ne. Nechci silonky se vzorem. Chci jednobarevný bavlněný ponožky bez vzoru. To co tam vidím ja, jsou bud vzorovaný nebo silonky.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 6.10.12 18:38
@LadyPapajka píše:
@janiiiv Já teda ne. Nechci silonky se vzorem. Chci jednobarevný bavlněný ponožky bez vzoru. To co tam vidím ja, jsou bud vzorovaný nebo silonky.

jednobarevné bavlněné jsem posledně kupovala dceři u Bati, takové to balení víc kusů (modrá, růžová, červená, zelená aj), byly teda kotníčkové, nevím, jestli měli i vysoké.

@janiiv tak bez vzoru, volánků aj. v silnějším provedení vidím jen tyto http://www.e-puncochace.cz/…y-gallantly/ a výběr barev tedy nicmoc.

jinak bych moc uvítala tip na bavlněné ponožky pro syna (vel. 33) je mi jedno, jestli je na fusaklích Spiderman nebo co, ale nechci, aby nosil umělinu. mívali je v Intersparu, už nemají. jediné jsem sehnala u Vietnamců (10,–/pár). bavlněnými nemám na mysli x % bavlny+něco, ale 100% bavlna.

Vaja1988
6 příspěvků 6.10.12 19:22

Punčocháče i „samodržky“ nakupuji v Calzedonii a jsem spokojená, mám raději hustější (aspoň 60 DEN) a ty vydrží opravdu dlouho. Když je vychytám ve Fashion aréně, tak jsou za hubičku :) Dvoje mám i z GATE a taky spokojenost.
Koukala jsem v týdnu v F&F a docela mají výběr, určitě tam pro nějaké zimmní naběhnu.

Alikea
31 příspěvků 6.10.12 20:43

Včera jsem si koupila v doporučovaném obchodě na Brandlově v Brně punčocháče se švem - když jsem je dnes rozdělala, tak jsem se zděsila - na nohavicích několik děr, vytržený sed… U punčocháčů za 130,– bych čekala, že nebudou ještě než si je obléknu děravé :/

prusovka
117 příspěvků 6.10.12 22:43

Puncochace!- asociace konce leta a nastup nekonecne dlouheho obdobi zimniho, kdy ma citliva pokozka dennodenne bude trpet v te hnusne umelotine jmenem punchochace, zas mi vyrazi pupinky na zadku od dlouheho sezeni brrrrrrr,

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 7.10.12 00:07
@prusovka píše:
Puncochace!- asociace konce leta a nastup nekonecne dlouheho obdobi zimniho, kdy ma citliva pokozka dennodenne bude trpet v te hnusne umelotine jmenem punchochace, zas mi vyrazi pupinky na zadku od dlouheho sezeni brrrrrrr,

a co punčochy? mám jedny tlusté bavlněné samodržky z epuncochace, koukám že už je bohužel nemají. ale zatím vydržely 2 sezony praní na 60. klasické silonové punčocháče nosím málo. z tenčích se mi osvědčily tyto (pravda, vypadají trochu divně, ale jsou fajn) http://www.e-puncochace.cz/…-s-podvazky/

Khajka
506 příspěvků 7.10.12 12:42

@Andrea333 Tak nevím, ta cena mi na 100 DEN přijde úžasná, za to mnohde nejde sehnat ani klasické samodržící. Pokud jsou skutečně kvalitní a vydrží, jdu na podzim/zimu do nich :) Mimochodem, díky za tip!

Užovka
38 příspěvků 7.10.12 15:25
Užovka

Já mám s webem e-puncochace jen ty nejlepší zkušenosti. Zrovna před pár dny mi od nich dorazil balíček. Objednávala jsem cca 6 ks barevných punčoch a vypadají kvalitnější, než jsem čekala. Cena byla určitě příznivá a ještě vlastně stály méně, než měly, což v obchodě vyřešili tak, že mi poslali balíček ponožek navíc :). Za mě perfektní nákup :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek