Punčocháče a vše okolo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Moir
2594 příspěvků 8.10.12 12:13

@LadyPapajka barevné punčocháče od Calzedonie mám už asi tři roky a nepřežily to jen jedny, ale typ roto, že jsem zakopla a brzdila kolenem

monr
29 příspěvků 8.10.12 20:40

Prosím o radu, na všetkých pančuchách sa mi urobia po prvom nosení diery na palcoch, (nechty mám vždy ostrihané úplne na kratučko, ale ich mám tak divne dohora), skúšala som prelepiť palce leukoplastom, ale je to nepohodlné. Čo by ste mi poradili, ako tomu zabrániť?

Canavi
227 příspěvků 8.10.12 21:06
@monr píše:
Prosím o radu, na všetkých pančuchách sa mi urobia po prvom nosení diery na palcoch, (nechty mám vždy ostrihané úplne na kratučko, ale ich mám tak divne dohora), skúšala som prelepiť palce leukoplastom, ale je to nepohodlné. Čo by ste mi poradili, ako tomu zabrániť?

Taky se mi tohle dělalo než jsem přišla na fígl. Po ostříhání nehtů vezmu pilník a zapiluji je sezhora dolů jako dokulata, abych tu hranu srazila.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.12 21:31

@monr Taky nevím. Ale zjistila jse, že mi to dělají jedny boty (pouze na jedné noze), tam kdybych se zblaznila, díru udělam.

monr
29 příspěvků 8.10.12 22:06

@Canavi dakujem, za skusku nic nedam.
@LadyPapajka mne to robia vsetky topanky, opatkove hned,.nizke tak po druhom obuti.
Este ma napadlo odstrihnut z ponoziek vrch a obut si to pod pancuchy, ale.ci je. to dobry napad netusim.

Marionette
40 příspěvků 9.10.12 07:22

A mate svoji velikost? Diry u palcu mi delaji kratke puncochace - A nemusi velikost vzdy „odpovidat“, je to asi i o proporcich - Mam 155-157cm a 164 puncochace mi jezdi dolu, potrebuju 170

Frantiska
3578 příspěvků 9.10.12 14:52

Mam nekolik z minuleho roku a porad dobre. Jsou teplejsi, takze v zime je nosim porad jako svrchni vrstvu a v praci je sundam, nocim pod nimi tenke puncochace (vlastne celou zimu vetsinou chodim v satech nebo v sukni)

to mela byt reakce na HM puncochace od Roseline

monr
29 příspěvků 9.10.12 15:42

@Marionette ˇvďaka za tip, teoreticky by to mohlo byť aj tým, skúsim kúpiť väčšiu veľkosť a uvidím, či mi to spraví. Ako pri týchto nemám pocit, že by mi boli krátke, ale za skúšku to iste stojí.

ďakujem všetkým za rady

petruchah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.12 13:19
@Hwi píše:
Zdravím, nevíte někdo, kde by se daly sehnat silnější punčochy na zimu, ale na podvazky? Punčocháče strašně nemám ráda, vadí mi, jak se vždycky hrnou a člověk je musí upravovat kdykoli jde na záchod… :D Dřív jsem kupovala docela obstojné samodržící punčochy z Calzedonie, v zimě celkem hřály, ale moc toho nevydržely, i když byly silnější… Teď jsem si pořídila skvělý podvazkový pás a ráda bych toho využila. :)

Punčocháče vůbec už nenosím, mám stejnou s nimi zkušenost jako Hwi, navíc nesnáším být v silonu být zabalená až do pasu. U samodržek jsou nepříjemné ty proužky a nemám jistotu, že nespadnou. Podvazky jsou jistota, byly dost v zamomnění, ale je vidět že se zase vrací. Já nosím většinou sice tenké punčochy (nejvíc Sindy Aries za 40 Kč), protože v zimě nosím dlouhý kabát přes kozačky, a chladno mi vůbec není. Poradit skvělé teplé punčochy na podvazky ale mohu: Levante vool, kombinace vlny s lycrou, 100 den, z výběru barev asi nejlepší černá. Cena trochu vyšší, 474 Kč, ale jsou nezničitelné. Mají je na internetovém obchodě mojepuncochy.cz. Mimochodem můžeš prozradit, jaký máš skvělý podvazkový pás a jaké nosíš punčochy?

Choucas
150 příspěvků 14.10.12 13:33

Já teď objevila krámek se slušnými cenami, kde měli spoustu barevných punčocháčů za 80 kč, 140 denové, ale umělé (nylon, akryl?). Barvy jsou pěkně syté od aquamarínové, tyrkysové, červené, fuchsiové, zelené, fialové, růžové,…jen žluté tam neměli. Mám brát či ne? Já jsem zvyklá nosit i termopunčocháče v zimě, i přes dlouhý kabát a vysoké kozačky jsem šílený zimomřivec.

Příspěvek upraven 15.10.12 v 17:02

PepaPopper
27 příspěvků 14.10.12 13:37

@Choucas Za 80 korun 140 den? Ber, nebo je vezmu já! :D

Alhambra
861 příspěvků 14.10.12 13:38

@Choucas Kde?

Choucas
150 příspěvků 14.10.12 13:49

@Alhambra Nevím tedy kde bydlíš ani kde se pohybuješ, ale v Plzni :D :D
No ony stály tak nějak 79kč tuším, takže zítra po škole (mám to hned za rohem) tam frčím nehlědě na nízký stav účtu :D
jen tedy vážně nevím, zda nebudou propouštět zimu, vzhledem ke zkušenosti s umělotinovými svetry…

Alhambra
861 příspěvků 14.10.12 13:59

@Choucas Dík, Plzeň je teda trochu z ruky, ale neva. Až vyzkoušíš, dej vědět, jak jsi spokojená :-)

Choucas
150 příspěvků 14.10.12 14:06

@Alhambra OK :D Asi si nejdřív koupím dvoje v „aktuálních“ barvách co potřebuji, vyzkouším a pak kdyžtak dokoupím zbytek.

Rosalyn
925 příspěvků 14.10.12 14:57

@Choucas A kde v Plzni? Já z Plzně jsem, tak bych se tam taky šla podívat.

Choucas
150 příspěvků 14.10.12 15:30

@Rosalyn No teď si právě nemohu vzpomenout přesně, bylo takových krámků víc, ale jen jeden měl punčocháče (nevím ale jestli tam mají na skladě :(, ty barevné tam měli většinou jen po 1 až dvou kusech). Buď v Pražské ul., nebo směrem na most k Roudné. Pak byl ještě jeden krámek směrem na Sady pětatřicátníků, ale už to mám celkem pomotané. Kdyžtak zítra oběhnu a dám vědět :)

veveru
401 příspěvků 14.10.12 17:19

@Choucas Jojo, taky by mě to zajímalo, díky :)

Rosalyn
925 příspěvků 14.10.12 17:50

@Choucas Taky díky.

Choucas
150 příspěvků 14.10.12 18:13

Heleťte, aby tam taky něco zbylo :D :D

veveru
401 příspěvků 14.10.12 19:40

@Choucas No zatim nevim kam jít :-D

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.12 23:23
Také názor na barevné punčocháče

Dnes mi syn opakovaně říkal, jak na něj působí barevné punčocháče na dívkách, tak dávám k dobrému. Asi to nikoho neovlivní, ani nemusí, uvádím jen jako zajímavost (je mu 19). Říkal, že se mu to pranic nelíbí. Snažila jsem se vypátrat proč, tak tedy - připadá mu to legrační, připadá mu to dětské, punčochy by měly být tělové, a poslední poznatek - „Neumím si představit, že by se třeba někde ve filmu objevila jakási femme fatale a měla třeba oranžové punčocháče“ :-)

Příspěvek upraven 15.10.12 v 18:19

Andrea333
6 příspěvků 15.10.12 10:28

Ahoj, ale za tuto ceny jsem kupovala na modny.cz kvalitní punčocháče, od polského výrobce. nepamatuji si název, ale je tam velký výběr :)

Khajka
506 příspěvků 15.10.12 10:31

@Andrea333 Minulý týden jsem u nich nakupovala - punčocháče se zdají být kvalitní, ceny byly příznivé. Zboží mi donesli na mnou určenou stanici metra (jakákoliv na trase B nebo C) v ode mě určenou dobu, vše se mnou zkontrolovali. Takže tento e-shop mohu doporučit.

DanielaS
5299 příspěvků 15.10.12 14:00
@Šošana píše:
Dnes mi syn opakovaně říkal, jak na něj působí barevné punčocháče na dívkách, tak dávám k dobrému. Asi to nikoho neovlivní, ani nemusí, uvádím jen jako zajímavost (je mu 19). Říkal, že se mu to pranic nelíbí. Snažila jsem se vypátrat proč, tak tedy - připadá mu to legrační, připadá mu to dětské, punčochy by měly být tělové, a poslední poznatek - Neumím si představit, že by se třeba někde ve filmu objevila jakási femme fatale a měla třeba oranžové punčocháče :-)

No, ona jakakoliv femme fatale v jakychkoliv puncochacich by vypadala blbe. Femme fatale jedine puncochy!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek