Punčocháče a vše okolo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 14:57
MPSkrolew
1850 příspěvků 15.10.12 15:10

@Šošana No jo, to chápu, ale ono to určitě bude i tím, jak se u nás ty punčocháče nosí. Ony i oranžové punčocháče se totiž dají nosit velmi sofistikovaně a prudce elegantně.

Choucas
150 příspěvků 15.10.12 16:50

@veveru @Rosalyn Je to Pražská ul., krámek ATC obuv, kabelky, textil.
Tak jsem si odnesla troje : poslední kusy smrkvově zelené, fialkové a tmavě šedé, na omak příjemné. Zbývají tam aquamarinové, tyrkysové, fuchsiové (a ještě jedna podobná barva), fialové, sytě růžové, oranžové a černé. Tak nakonec jsou to 150D za 85 kč. Většinou poslední zbývající kusy. Našla jsem tam i tmavé 200D za +- 120 kč a další tmavomodré se vzorkem pak už si nepamatuji.

Příspěvek upraven 15.10.12 v 17:01

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 16:55

@Choucas tyrkYsové… poprvé jsem na tu chybu nechtěla upozorňovat, ale fakt to strašně bije do očí.

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 16:58

@Šošana Vidíte to… A mě když v sobotu při odchodu na svatbu viděl přítel poprvé ve starorůžových punčuchočáčích (ke krémovým pouzdrovkám) prohlásil něco jako „Jéé, růžový. To je strašně roztomilý!“ :D

Choucas
150 příspěvků 15.10.12 17:00

Jo pardon, jsem se měla podívat do pravopisu :D
Je to značka Pesail http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

veveru
401 příspěvků 15.10.12 17:51

@Choucas Díky za info :) Zastavím se tam, až budu mít cestu kolem

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 18:17

@MPSkrolew @jumbee Vždyť ano, určitě záleží na konkrétním ´provedení´. Já mám třeba barevné punčocháče/punčochy docela ráda, na někom a někdy umírněně na sobě. Přidala jsem to jako zajímavý pohled zvenku :-)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 19:43

@Choucas Jé ten krámek znám. Sakra se tam všechny plzeňské pekelnice seběhnout a pro mě nezbyde nic :D ale co já si dneska zase udělala radost v pojízdném sekáči, že sem si tam koupila dvoje kalhoty a župan :D

Choucas
150 příspěvků 15.10.12 20:04

@seznam.mih Tak tam běž zítra po práci, dvojka ti staví na náměstí :D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 20:10

@Choucas Já vím, ale pak projít celé to náměstí… :D nebo já tam snad radši ani nepůjdu bych tam vzala zase ještě další blbinky :D není vedle toho ještě krámek s různýma taškama?

veveru
401 příspěvků 15.10.12 20:22

@seznam.mih Kde byl dneska pojízdný sekáč? :-O Já razím zítra :)

Choucas
150 příspěvků 15.10.12 20:45

@seznam.mih Já dneska náměstí přebíhala snad 10× sem tam během půl hodiny :D
ale zato ty punčocháče mi stály tedy.

senga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 21:05

Já osobně si kupuji punčochy v Drážďanech - mají větší výběr a hezké barvy, v neposlední řadě i dobré velikosti (mám problém, že mám dost dlouhé nohy a nemůžu se při výběru velikosti řídit svojí výškou)- pořídila jsem si celkem solidní sbírku. Nedávno jsem kupovala punčochy u Bati, v barvě sytě zelené, a nemám, co bych jim vytkla. Na zimu jsem si loni kupovala u Evony černé termo punčocháče (určené jen a jen pro zimní období k sukni) a tam byl problém s velikostí, ač jsem si vybrala ty největší, jsou mi přece jen krátké. Avšak materiál dobrý a pevný. Bohužel je nedělají barevné.

Hwi
440 příspěvků 16.10.12 08:28

@petruchah
To můžu :) - podvazkový pás jsem koupila v jednom malém retro sekáči v Praze na Žižkově, je dostatečně pevný, takže neklouže, v zimě je v něm i docela teplo a ač je ze sekáče, vypadá naprosto nenošeně. Punčochy jsem si teď pořídila tyto: http://www.e-puncochace.cz/…ncochy-vlna/ a můžu jen doporučit, mám je v hnědé, hřejí, materiál je velmi příjemný a brava krásná (i když se moc nepodobá ani jedné z těch na obrázku). Jinak děkuji za tip. :)

Sibyla
2646 příspěvků 16.10.12 09:17
@DanielaS píše:
No, ona jakakoliv femme fatale v jakychkoliv puncochacich by vypadala blbe. Femme fatale jedine puncochy!

Jo, ale to poznáte, až když ji svléknete. Ona taková famfatalka celá v černém, klobouček až k mohutnému kožešinovému límci, vlnící se boky v upjaté černi, pod nimi oranžové punčochy/cháče, stejná rtěnka a cigaretová špička… a už páni ztrácejí hlavu a prozrazují státní tajemství.

janiiiv
781 příspěvků 16.10.12 12:01

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 23:57

Rabbit-Heart
644 příspěvků 16.10.12 12:43

@janiiiv: A jéje, puntíky radši nebrat, to znám… Jsou krásné, ale jak je má člověk doma, tak neví, co k nim za ohoz :) Já jsem dneska taky lovila, v prodejně Minois na Dolním náměstí v Olomouci jsem si byla koupit své oblíbené barevné 40 DEN zn. Veneziana za 69.-. Koupila jsem si v barvě terakotové a kobaltové a jako bonus černé punčocháče se zadním švem od zn. Gatta. Nahodím k nim svoje nové černé oxfordky na podpatku a to bude teprv famfatál, muhehe :D

fel
136 příspěvků 17.10.12 09:52

@Choucas Díky za tip :mavam:
Včera sem to tam byla prohrabat. Chtěla jsem nějaký teplý punčocháče pro máti, těch tam bylo dost, naštěstí i v XL :), já mám dvoje kytičkový. Sedí hezky, materiál je příjemný, cena bezva. Děkuju :hug:
Samotnou by mě tam jít nenapadlo, obchod zvenku moc lákavě nevypadá

Choucas
150 příspěvků 17.10.12 12:54

@fel Jo na ty kytičkaté jsem taky koukala, a xl skvěle sedí i na vel. S/M.

xIvet
272 příspěvků 19.10.12 15:48

Zdravím všechny,

chtěla jsem přidat super tip pro Pražačky. Přímo na metru Kačerov u bus. zastávek je taková budka, kde prodávají punčocháče, ponožky atd. Včera jsem tam nakoupila barevné punčocháče 50 den za 55 Kč a jsou super! Neprůhledné a krásné barvy, mají jich hrozně moc, vždycky od každé barvy několik odstínů, konečně jsem objevila svoji vysněnou tyrkysovozelenou :) A mají všechno možné za super ceny, v létě jsem tam kupovala ponožky „ťapky“ do balerin ve více barvách asi za 9 Kč. :)

Caelley
18 příspěvků 19.10.12 15:53

Za mňa Tezenis. Nakupujem tam skoro všetko, punčochy majú fakt skvelé.

Coballtino
149 příspěvků 19.10.12 16:27
e-punčocháče

Mám s tímto obchodem dobré zkušenosti - když neměli nějaký typ, či barvu, snažili se mi najít adekvátní náhradu a když balíček přišel, měla jsem v něm hned 3 dárky - jeden dávají vždy, jeden za velký nákup a jeden za to, že neměli to co jsem původně chtěla. Jinak kvalita vypadá slušně - zatím jsem zkoušela tři druhy punčocháčů a jedny dokonce přežily držkopád na beton - rozedřela jsem si koleno do krve (kůže byla zevnitř punčocháčů přilepená), ale na punčocháčích ani náznak poškození. Nejsou v tom místě ani ošoupané, natož aby se roztrhly. Takže tak trochu nezničitelné :-D Byly to tyhle: http://www.e-puncochace.cz/…chace-teple/

Grossularia
3204 příspěvků 19.10.12 16:59
barevné punčocháče

Nevím, zda už to někdo nezmínil, ale krásné barevné punčocháče (mají tuším výběr z 200 barev) za rozumné ceny - kolem 140 Kč - kupuju v takovém maličkém krámku v Tylově pasáži u I. P.Pavlova - a pozor, je to ten obchod směrem do Lublaňské. U druhého konce směrem k Bělehradské také mají barevné punčocháče, mají je lákavěji vystavené v mnohem větší nasvětlené výloze, ale o dost dražší. Mám z obou obchodů, kvalita mi připadá totožná.

Grossularia
3204 příspěvků 19.10.12 17:01
@xIvet píše:
Zdravím všechny,chtěla jsem přidat super tip pro Pražačky. Přímo na metru Kačerov u bus. zastávek je taková budka, kde prodávají punčocháče, ponožky atd. Včera jsem tam nakoupila barevné punčocháče 50 den za 55 Kč a jsou super! Neprůhledné a krásné barvy, mají jich hrozně moc, vždycky od každé barvy několik odstínů, konečně jsem objevila svoji vysněnou tyrkysovozelenou :) A mají všechno možné za super ceny, v létě jsem tam kupovala ponožky „ťapky“ do balerin ve více barvách asi za 9 Kč. :)

Ano, tenhle stánek je věčný a vděčný :) Ale nedá se tam jít s konkrétní představou „chci jasně tyrkysové punčocháče“ - spíš při čekání na bus tam mají někdy něco náhodně parádního. Obchůdek, který zmiňuji výše, zanmená skoro jistotu, že seženete požadovaný odstín.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek