Punčocháče a vše okolo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 11:40

@jumbee farebné pančucháče nenosím, nemám na to nohy, ale asi sa teda pojdem do toho Lidlu pozieť.:-) Priznám sa ja som v ňom nikdy nebola, ja som si myslela, že sú to tie potraviny, bez skladovacích priestorob, kde sú všetky veci naukladané na paletách a v prepravkách priamo na predajni. Asi som si to s niečím pomýlila.

xIvet
272 příspěvků 26.10.12 11:40

@gulietta Mimo jiné ano :) Ale už to tady bylo zmíněno někde na první stránce, občas mají akce na různé zboží a kupodivu kvalitní. Ty punčocháče 60 den za 79 Kč mi přijdou super, už mám jedny z minulé akce.
A taky mám z Lidlu fakt krásnou softshellovou vestu na chatu, hřejivější jsem neměla, nedám na Lidl dopustit. To je sice OT, ale měla jsem potřebu vám to sdělit :)

xIvet
272 příspěvků 26.10.12 11:42

@gulietta Jako nijak super to tam nevypadá, ale mají kvalitní potraviny - šunka 99% masa apod. A mají taky tématické týdny - italský, francouzský a to pak stojí za to se tam podívat, zkuste to :-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 11:43

@xIvet v názve je aj „vše okolo“ tak hádam nedostaneme napomenutie za OT. :-D

kacenka.smile
428 příspěvků 26.10.12 11:44

@gulietta : Lidl se příliš neliší od nediskontních obchodů, jen nemá tak hezké regály na některé věci. Já tam chodím docela ráda, za dobré peníze tam člověk nakoupí poměrně kvalitní věci (potraviny i další věci).

Bugatti
4086 příspěvků 26.10.12 11:47

Koupila jsem si světle hnědé punčocháče s jemným vzorečkem a malými vínově červenými kytičkami. Tak mne uchvátily, že si k nim budu šít sukni.

Pavlena
841 příspěvků 26.10.12 11:59

Odhaduji, že Lidl je ten správný obchod pro @gulietta ;-)
Konec OT.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 12:17

@Pavlena a aký to bude pre manžela šok, ja už od svadby tvrdím, že som nežná a jemná žena, ktorá nemože ťahať tašky s nákupom, lebo by mi to pokazilo image dámy a teraz sa vyberiem do Lidlu. Ak sa to dozvie, tak budem musieť kúpiť aj mlieko a chlieb. :-D

Karoleenah
2322 příspěvků 26.10.12 12:23

Haha, nevím proč, ale v souhrnu té pondělní akce v Lídlu mě nesmírně pobavil český přepis slova jeggings, tedy džegíny. To slovo je na pohled ohromně vtipné. :D Ale možná se na ty punčocháče taky zajdu mrknout, i když z obrázku se mi zdají dost průsvitné a to já nerada.

Pavlena
841 příspěvků 26.10.12 12:30

@gulietta Nenene, to nedělejte, případně návštěvu Lidlu doma zatajte! Já tajím například to, že vím, jak se do objímky šroubuje žárovka.

Adivey
182 příspěvků 26.10.12 12:46

@Moir Tak jsem asi slepá. Včera jsem v Intersparu na Pankráci bloudila a hledala ty punčocháče. Zatáhla jsem do toho i přítele a nic jsme nenašli. Mně by se i černé hodily. Kde se schovávaly?

kacenka.smile
428 příspěvků 26.10.12 12:59

Nemáte některá zkušenost s punčochami z Calzedonie? Konkrétně mám na mysli ty, které by měly obsahovat kašmír. Jsou hodně teplé? Budou vhodné na zimu? Jaké punčochy vlastně nosíte v zimě? Viděla jsem tam ještě 100DEN a bavlněné, tak uvažuji i nad nimi, pokud budou na zimu dostatečně teplé.

Adivey
182 příspěvků 26.10.12 13:01

@kacenka.smile Já nosím v zimě dvoje na sobě :-D Takové nouzové řešení, ale funguje.

janiiiv
781 příspěvků 26.10.12 13:14

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 23:50

Karoleenah
2322 příspěvků 26.10.12 13:15

@Adivey To taky dělám běžně, dvoje punčocháče na sobě to jistí. :D Jinak v Intersparu obvykle je celý regál, kde mají pánské ponožky, nějaké to spodní prádlo a právě punčocháče, je tam velký výběr takových těch obyč ponožek a punčocháčů Bellinda plus právě ta laciná značka… pokud ve Sparu takový regál nemáte, tak to asi zrovna holt bylo nějaké menší vydání obchodu, i když zrovna na Pankráci by to bylo divné.

Adivey
182 příspěvků 26.10.12 13:20

@Karoleenah Hmm, chodila jsem tam častěji tak ještě před rokem. Teď jsem tam byla po dlouhé době a na místě, kde byly punčocháče visí věci pro cyklisty. Spodní prádlo bylo na zvláštním otočném stojanu… Zkrátka punčocháče nikde. Odešla jsem s tím, že jsou vyprodané, ale když teď čtu, že tam někde byly, říkám si kde sakra :-))

Pitelka
133 příspěvků 26.10.12 13:45

Dotaz… Máte k barevným punčochám vždy ještě v téže barvě na sobě nějaký prvek? Mám dvoje - zelené a vínové. Zelené nosím, protože jsem k nim sehnala ve stejné barvě šátek. Ale k vínovým doma nic nemám a nemám teď asi možnost běhat po obchodech, takže mi leží ve skříni :-(
Koupila bych si klidně i jiné barvy, ale to, že bych k nim pak nejspíš musela shánět ještě něco, mě docela odrazuje…

Nebo je možné nosit jen ty punčochy ve výrazné barvě?

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.10.12 13:49

Já to právě neladím skoro nikdy - třeba dnes jsem měla bílé tričko, tmavě modrou sukni, modrobílý pruhovaný svetr, modré lodičky a k tomu jasně červené punčocháče. Přijde mi, že to vypadá líp, když to není tip ťop sladěné :) Nebo nejlépe - celý outfit šedý/černý a do toho nějaké funky barevné punčocháče :) Ale když už, tak k tomu doladím jenom třeba náušnice - ty jsou levné a člověk jich může mít kupu.

Tebah
4257 příspěvků 26.10.12 14:01

@kacenka.smile Já mám nějaké kašmírové z Calzedonie a jsem spokojená, hřejí dost, takže dvoje punčocháče nosit nemusím :-) Bohužel ale nevím, kolik DEN mají - většinou se ani nedívám na číslo, ale spíš si je osahám. Navíc hodně udělá delší kabát ke kolenům (ne jen pod zadek).

Tebah
4257 příspěvků 26.10.12 14:03

@Rabbit-Heart @Pitelka
Souhlas s Rabiit Heart, taky to většinou neladím - např. ráda nosím takovou dýňově oranžovou sukni, k ní výrazně modré punčocháče a k tomu třeba tmavě zelené nebo černé tričko/top.

Adivey
182 příspěvků 26.10.12 15:15

@Pitelka Na úplné neladění nemám odvahu, i když si nemyslím, že by to vypadalo špatně. Jen si netroufám myslet, že to umím. Takže se vždy snažím nějaké detaily ladit - pásek, baret, šálu, náušnice, lak na nehty, sponu do vlasů… Ne všechno najednou, aby to zas nevypadalo přeplácaně. Např. včera jsem měla na sobě: úzkou černou sukni nad kolena, černý rolák, černé boty, oranžové punčocháče, oranžový úzký pásek, náušnice s oranž. detaily (a své hnědo-zrzavé vlasy) a zelený kabát.

Moir
2620 příspěvků 26.10.12 18:52

@Adivey punčocháče mají schované v drogerii, tj. 2 až 3 řada regálů od vchodu, taky jsem se musela ptát prodavačky, abych to našla

catherinne
13518 příspěvků 26.10.12 22:21

@kacenka.smile loni jsem je měla celou zimu asi troje a protože chodím hodně v šatech nechci mrznout. Hřejí křásně, měla jsem silnější, rozhodně mi přes ně nebyly vidět nohy.

skirtjeans0
77 příspěvků 29.10.12 11:00

Jaký máte názor na punčocháče pro muže?

Linie
2020 příspěvků 29.10.12 11:07

Jako na lepší variantu než spodky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek