punčochy do otevřených plesových botek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.12 20:55
Ani: můj předchozí příspěvek byl jen defenzivní, pže váš mi přišel poměrně útočný.
Greatsusan: já radši vidím právě ty udržované nohy, než punčocháče s leskem nebo v nějakém šíleně nepřirozeném odstínu (původně zamýšlené tělové - od vietnamců - s žlutým, zeleným nebo nahnědlým nádechem)
oskarina
266 příspěvků 9.2.12 21:05

já si nemůžu pomoci, ale prostě na ples bych bez punčoch nešla. Vždyť se dají koupit pavučinky, vůbec to není na noze vidět, nebo o co ti jde?
To je jako by si chlap k obleku nevzal do bot ponožky.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.12 00:00
Zelitschko: ale ne, já takhle píšu vždycky :) navíc je to kravina, existují důležitější věci než trápení se punčochami.

Za což ostatně nenávidím peklo. Máte to taky tak? Poslední dobou ať si obleču cokoli, tak všude vidím pekelnice, které na mě blbě koukají… ať už jde o punčochy v otevřené botě, v létě moje ať dělám cokoli nepěkné nehty v sandálkách, kabátek o číslo větší, než by měl být, příliš nudně barevné oblečení, chybějící malování, společenská sukně na gumu (ačkoli není vidět) :), svetřík v barvě, která mi podle barevné typologie nejde, atd. atd. Asi by to chtělo všechno míň řešit :) a nenamlouvat si, že všichni koukají jen na mě.
ifoun
338 příspěvků 10.2.12 07:18
Ani ha detto : Nemít punčochy nebo mít něco, co vypadá, jako že nemám punčochy → pohorší to 95% lidí, co si toho všimnou.
Myslím, že dneska zrovna na ples už to není tak přísné a pohorší se daleko míň lidí ;-) Navíc pokud někdo upadne do mdlob, protože si bude myslet, že nemám punčochy, protož budou v dokonalé tělové barvě (a klidně v plných lodičkách, nejde o palec), tak si to užiju ;-) Podle mě je to stejné, jako když se někdo bude na plese pohoršovat, že nemám kalhotky, protože budou zvolené tak, aby se nerýsovaly a nebudou vůbec vidět. Nebo si má člověk brát něco, co se rýsuje na půlkách, aby si paní vedle nepomyslela? ;-)
Poslední dobou ať si obleču cokoli, tak všude vidím pekelnice, které na mě blbě koukají… 

A tohle si naopak užívám. Zrovna včera jsem vyrazila v džínách (je mi to líto, ale je mi v nich tepleji než v látkových - aspoň z těch, co vlastním. Navíc jsou mi džíny pohodlné i na doma, akorát mám vhodný střih a velikost), teniskách (ano, do sněhu, ale ty adidasky s gumovou špičkou jsou na tohle super, navíc jsou mi větší a vejde se mi do nich tlustá ponožka), bundě s prošíváním (ne, není buřtoidní, je prošitá jen ta látka, takže je to spíš vzorek, který nejde na první poheld znát, navíc to není bunda do hor, ale městská, světlounká a bez odrazek), ve které mi je mnohem tepleji než kabátu (ona je totiž s peřím) a na hlavě naraženou kapuci s chlupem okolo (aby mi nepadal sníh do očí). A brouzdala jsem venku a přemýšlela, jaká je šance, že mě někdo vyfotí a zašle. I když asi by to úspěch nemělo, páč jsem měla s sebou psa, což je polehčující okolnost. Skoro mi to přišlo líto.

ifoun
338 příspěvků 10.2.12 07:19

Jo a konečně jsem narazila na fotku, na které to vypadá bez prstů dobře - zde .

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.12 10:06
ifoun: absolutně perfektní, o podobných pučoškách se mi zdá každou noc :)))
ani: na mě tady ohledně barevných punčoch a colorblockingu byla vysazená jedna diskutérka, tak zas všude vidím ji :) totálně mě sepsula, když jsem se pochlubila úlovkem tmavě zeleného kabátku a řekla jsem, že k němu jdou růžové pučochy :) tak teď vždycky když jdu po městě, tak mám stihomam ohledně stařeny v béžové a černé, v kožichu, která s sebou vláčí pravěký fotoaparát a snaží se mě přistihnout, když jsem si vzala punčochy ke kabátu :D
ifoun
338 příspěvků 10.2.12 10:24
zelitschko ha detto : ifoun: absolutně perfektní, o podobných pučoškách se mi zdá každou noc :)))
Já právě natolik trvám na neviditelnosti punčoch, že tělové radši nenosím (nebo minimálně). Což je sice možná úchylka, ale neudělám nic. Radši nosím černé - přiznané, teď nově sjem si koupila šedivé, trošku mrtvolná nožka, ale při vhodné kombinaci je to fajnové. Asi je potřeba zakoupit něco kvalitnější a dražšího, což je u mě zas škoda, protože většinou je někde zatrhnu. Buď vytvořím díru nebo aspoň tmavší zatrhlou nitku, to mi přijde hnusné (ale jde to vidět halvně na černách, na těch tělovkách snad tak ne).

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.12 11:24

dobře se dají koupit punčošky ve výprodeji v marks and spencer, skoro neviditelné pavučinky a ještě se mi ani jedny od nich neroztrhly…

MP Motyka
29 příspěvků 11.2.12 12:20

Podle toho, co píšete jsem módní nazi. A hrdě. Ne, nepouštím plyn na každou návštěvnici plesu s punčochama v otevřený botičce, či prostonohou plesatici. Jen si toho všimnu a pak mám reflex na to koukat kdykoliv onu osobu míjím (zakazuji si to, ale pohled k tomu sjede sám). A ačkoliv mě moje revmatické klouby nenávidí, pořídila jsem si taneční botky s uzavřenou špičkou. Punčochy bez palce mi připadají jako zajímavý kompromis a asi se po nich podívám.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.12 16:40
Zelíčko já jsem tady pravděpodobně stařena nejstarší ale mně naopak se tahle kombinace tmavě zelené s růžovou líbí, já bych Vám naopak složila kompliment jak Vám to sluší.
Jen upozornění, my stařeny zhusta vládnem nejmodernějším typem mobilu a fotoaparátu,auta apod., stařecká marnivost se tomu říká :-).

hedvika
275 příspěvků 16.2.12 08:48

Přiznávám, že jsem nikdy nebyla na žádném plese, teď jsem pozvaná na jeden hasičský a popravdě nevím, co si mám obléct, když jsem se ptala kamarádky, co se očekává, že si oblečeme, sama si nebyla jistá. Myslíte, že vzít si společenskou sukni, a pěknou halenku a společenské sako se na ples nehodí? jinak nevím, co si mám vzít, žádné koktejlky nevlastním, nikdy mě příliš nefascinovaly, a zas mám kdesi od 15 let takové ty peklové korzetové šaty s širokou lesklou sukní, celé z ropy… to uz mi příjde jako příliš. Co myslíte?

Sekhmet
1918 příspěvků 16.2.12 12:05

hedvika: S plesy je to ošemetné. Etiketa říká dlouhé večerní šaty tmavší barvy (rozuměno ne bílé nebo krémové). Jenže je také možné, že na plese v Horní Děravé budete takto oděna mezi všemi těmi halenkami a sukněmi ke kolenům poněkud overdressed. Na druhou stranu zažila jsem ples v Horní Dolní, kde pána bez kravaty a dámu v minišatech nevpustili do sálu, stejně jako ples v jednom krajském městě, kde byla půlka populace v džínách a druhá v teplákách (a nešlo o maškarní na téma vexláci a máničky) Opravdu nejlepší je zeptat se někoho, kdo na tom plese byl loni (ideálně by to měl být někdo kdo tam loni NEBYL v teplákách :)

hedvika
275 příspěvků 16.2.12 12:45
:D
díky Sekhmet, já si právě říkala, že zkusím najít fotky z loňského plesu. Možná poprosím sestru, jestli by mi něco nepůjčila ze svých šatů, ale stejně se bojím, jsem velmi zimomřivá a tak mít na sobě jen šaty, obvykle s krátkým rukávem, mi moc pocitu tepla nedodají, pro případ nouze si vezmu to sáčko…
zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 14:20

RenaLange: touto diskutérkou jste zcela jistě nebyla vy, také jsem tu zaslechla cosi o šarmantní stařence, kdežto ona dáma se do mě nehorázně pustila nejen kvůli barvám, ale taky kvůli materiálům a když se jí ostatní diskutující ptaly, co nosí ona, tak odmítla odpovědět. A ten fotoaparát jen perfektně zapadá k mému stihomamu, vždycky si představím, jak musí zastavit, rozložit trojnožku, vlézt pod tu černou látku… A to mě spolehlivě pobaví :)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 14:37
Zelíčko já to nebylaaaa… já barvy ráda a mladé lidi vůbec.
Jestli baba staví trojnožku a leze pod černou látku just to s ní švihne a bude se válet po náměstí jako bezdomovec .
Dejte na mne, tyhle potvory mívají problém s tlakem:-).
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 14:43

RenaLange ono už samotné rozloženie trojnožky jej ten tlak zdvihne až k výšinám. :) Podľa Vašich reakcii,nielen tu ale aj pod článkami vám neverím že ste starenka. A ak predsa len áno,tak s hodne mladým zmýšľaním a super názormi.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 15:49

Hedvika: Já chodila na plesy na malém městě, ale kupodivu dlouhé šaty bývaly standard. Bylo to proto, že tam nejvíc chodili mladí, kteří plus mínus pár let chodili i do tanečních. A v tanečních po nás dlouhé šaty na prodloužené chtěli, takže si je všechny holky pořídily. Zároveň nás i mistr s mistrovou tak nějak nahnali na ty plesy, včetně infa, že tam dlouhé šaty patří.

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 22:34

RenaLange: upřímně jste mi dnes zvedla náladu. :) a pokud jste opravdu stařenka, tak hlavu máte každopádně v lepším stavu než ve 20, prozradíte recept? :)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 23:10

tak ten recept by me taky zajimal, moje hlava momentalne mele z posledniho…

fiesta
104 příspěvků 17.2.12 15:00
hedvika ha detto : Přiznávám, že jsem nikdy nebyla na žádném plese, teď jsem pozvaná na jeden hasičský a popravdě nevím, co si mám obléct, když jsem se ptala kamarádky, co se očekává, že si oblečeme, sama si nebyla jistá. Myslíte, že vzít si společenskou sukni, a pěknou halenku a společenské sako se na ples nehodí? jinak nevím, co si mám vzít, žádné koktejlky nevlastním, nikdy mě příliš nefascinovaly, a zas mám kdesi od 15 let takové ty peklové korzetové šaty s širokou lesklou sukní, celé z ropy… to uz mi příjde jako příliš. Co myslíte?
Ja by som na akýkoľvek ples uprednostnila šaty pred kombináciou blúzka+sukňa. Dlhé večerné šaty by som si asi skôr požičala, ale až po zistení povedzme od niekoho kto bol minlý rok, že dlhé večerné toalety sa na tomto plese bežne vyskytujú, príp. vyžadujú. Čo také „malé čierne“? Podľa mňa sú rozumný kompromis, nie som síce znalec sekáčov ale myslím si že v sezóne by mohli mať slušný výber a využijete ich aj neskôr na iné priležitosti.
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.12 18:55
hedviko , z těch Vašich možností bych si vzala sukni a pěknou halenku a jestli jste zmrzlík i to sáčko.
Upřímně, já byla kdysi na plese v Grandhotelu Moskva ve Zlíně a tam bylo všechno kromě tepláků ( jako na každém plese,vždyť to neníVídeňský Opernball).
Pěkné botky v kterých Vám bude dobře, nějakou ozdůbku a stejně tam budete nejhezčí.

Zoe
316 příspěvků 19.2.12 09:00
V noci jsem se vrátila z plesu. Měla jsem černé střevíčky s otevřenou špičkou i patou, protože v jiných bych nevydržela chodit a tančit celý večer. A do nich (ó hrůzo) punčocháče se zpevněnou špičkou, protože jiné u nás v obchodě neměli a protože bez punčoch bych teď v zimě nešla. Jak jsem se cítila? Nebylo to tak zlé, protože:

1) když se tančilo, světla pohasla, takže na mé palce u nohou nebylo vidět,
2) když se rozsvítilo, protože probíhal program či tombola, měla jsem nohy zaparkované pod stolem,
3) zpevněná část se při tanci posunula, takže z ní nakonec vykukoval jen úzký srpek,
4) špatně jsem se tedy mohla cítit jen při cestě na WC a zpět, ale to jsem měla jiné starosti.

Sečteno a podtrženo: ples jsem si užila a trapně jsem se necítila (a to mi věřte, že to umím - my citlivky přes módu si umíme zkazit celý večer něčím, čeho si ostatní ani nevšimnou).
Jak už jsem napsala jinde, jsou v módě faux-pas velká, střední a malá, a já si myslím, že tohle je z těch malých. Samozřejmě, pokud nejste VIP :) .
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.12 19:03

A my tu riešime „neviditeľne“ punčocháče. :-) http://www.vogue.it/…wear/blugirl ale je pravda topánky s otvorenou špičkou nemá žiadna modelka.

Jirkátor
1569 příspěvků 23.3.16 06:46

Nevím, zda jsem Váš příspěvek pochopil správně. Asi ne, ale například na tomto modelu to zrovna moc neřeší:

Putzi
25 příspěvků 3.2.17 18:32

Tak ja nevim… mne osobne jako brutalni peklo pripadaji prave ty puncochace v otevrenych botach, proste soudruzka jede na skoleni do NDR a je horko, tak si vezme sandaly, ale aby byla za slusnacku, tak i silonky. Uz chybi jen dlouhe tmave chlupy zmuchlane pod temi silonkami… preci pokud jdu nekam, kde se vyzaduje dress code s puncochama, a jsem zenska, tak nejaky lodicky se zavrenou spickou doma mam, ne?? A jinak, bose nohy v sandalkach mohou byt velmi krasne… :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek