punčochy do otevřených plesových botek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Lavander
13 příspěvků 15.03.18 15:46

Rozhodně ne! Do bot s otevřenou špičkou se prostě NENOSÍ. Ale vyrábějí se silonky, kde máte v podstatě ustřiženou špičku a spojení mezi palcem a ostatní částí prstů. Není to uplně pohodlné, ale pro krásu se musí trpět:-D
Mají je v Primarku za pár Eur, ale možná seženete i u nás.

nylons6
57 příspěvků 16.03.18 10:31

..to je zas bojovníků a bojovnic „proti silonkám“ :-)))))
ještě že sem z tý Horní Dolní a ženy tu na plesy chodí v silonkách i do sandálků:-))))

Jirkátor
1569 příspěvků 16.03.18 15:32

Hm, tak to se máš.

Linie
2020 příspěvků 16.03.18 15:50

@nylons6 Já jsem z Prahy a taky nosím silonky do páskových bot. Dokonce i tělové, považte! Trochu mne omlouvá, že jsem již starší paní a asi nevím, co se sluší.

Juris123
1 příspěvek 19.03.18 08:07

@Lavander . Koupil jsem přítelkyni na silonka.cz punčocháče veloutine 0 od Pierre mantoux se švem schovaným pod prsty. Bez prstů má také, ale tohle je lepší a hezčí na pohled.

Lavander
13 příspěvků 13.04.18 16:12

Když tady tak čtu ty příspěvky, chápu, proč to u nás tak vypadá…:-D Je úplně jedno jestli jsi z vesnice nebo Prahy, dáma v letech nebo mladá - silonky do otevřených bot jsou prostě faux pas.
Ale tak noste si to, když se vám to líbí, zas proč ne:-D

Čírina
151 příspěvků 13.04.18 17:07

A proto nenosím otevřené plesové boty.
Odřené nohy jsou otrava.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek