Punčochy ve spreji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kalivrata
657 příspěvků 3.6.11 20:39

Dobrý večer, máte někdo zkušenost s punčochami ve spreji? Fungují dobře? Kvůli nemoci se mi špatně hojí rány a vznikají mi z toho hodně ošklivé nafilaovělé jizvy, třeba i z malého škrábnutí. V jiných ročních obdobích to spolehlivě zamaskují klasické silonky, ale v létě to není ono… A kalhoty mít nechci, až na tu blbou nemoc mám skutečně nádherné nohy. Myslíte, že kryjí stejně dobře jako normální silonky? A jak dlouho na noze vydrží?

Reakce:
city
17 příspěvků 5.6.11 11:15

Taky bych uvítala zkušenosti s punčochami ve spreji. Už jsem se rozhodla, že si je pořídím, ale vůbec nevím, jaký odstín. Jestli máte někdo zkušenost s konkrétními odstíny, prosím napište.

Karoleenah
2322 příspěvků 5.6.11 13:06

Já mám odstín natural, má přirozená barva kůže je +-porcelán a dobrý, je to takovej neutrální odstín, kterej k mé veliké radosti nijak nebarví. Na sjednocení barvy je to fajn, já teda nemám zkušenost s krytím trošku viditelnějších vad, stačí mi nastříkat docela tenkou vrstvu a pořádně rozetřít, ale myslím, že na ty jizvičky by to fungovalo taky.

Black Diamond
81 příspěvků 5.6.11 21:18
Karoleenah ha detto : Já mám odstín natural, má přirozená barva kůže je +-porcelán a dobrý, je to takovej neutrální odstín, kterej k mé veliké radosti nijak nebarví. Na sjednocení barvy je to fajn, já teda nemám zkušenost s krytím trošku viditelnějších vad, stačí mi nastříkat docela tenkou vrstvu a pořádně rozetřít, ale myslím, že na ty jizvičky by to fungovalo taky.
A můžeš tady, prosím tě, napsat značku, popř. dát odkaz na internetové stránky? Děkuji
Karoleenah
2322 příspěvků 5.6.11 22:30

Black Diamond: Stránky tu - http://www.airstocking.cz , já mám tu „obyčejnou“ řadu Premier Silk. A kupovala jsem je výrazně levněji, než za kolik je mají na webu (konkrétně za 485,–), v DM drogerii na ně totiž sem tam mají akce. :)

Karolina
193 příspěvků 6.6.11 14:42

no a když se to neodře a je to voděodolné, jak dlouho se musíte drhnout, než se to umyje? a přestanou se po aplikaci lesknout nohy?
Jinak s jizvami zkušenost nemám, ale s fialovými žilkami pod kůží ano - v naší rodině je to velký problém táhnoucí se generacemi (v mém případě naštěstí zatím pouze kosmetická vada, ale fakt se těším na svoje nohy po těhotenství) - pomáhá mi na to opálení se. Kalivrata, můžeš se opalovat? Jestli ano, nechceš to zkusit? Třeba i v kombinacemi s těmi punčochami ve spreji by to mohlo přinést ještě uspokojivější výsledek.

kalivrata
657 příspěvků 6.6.11 16:08

Taky si je opaluji, je to lepší i na hojení ran. Zrovna teď je mám vyvěšené z okna, protože zkouškové je hnusná věc a komárovské koleje jsou orientované na západ.

Karoleenah
2322 příspěvků 6.6.11 16:59

Karolina: Nohy se po aplikaci nelesknou a na umytí stačí normální mýdlo. Je to takovej make-up na nohy, no. Ten taky z obličeje nedrhnu šmirglem. :))

Karolina
193 příspěvků 6.6.11 17:56
Karoleenah ha detto : Karolina: Nohy se po aplikaci nelesknou a na umytí stačí normální mýdlo. Je to takovej make-up na nohy, no. Ten taky z obličeje nedrhnu šmirglem. :))
ok dík :-)
city
17 příspěvků 7.6.11 17:42
Karoleenah ha detto : … A kupovala jsem je výrazně levněji, než za kolik je mají na webu (konkrétně za 485,–), v DM drogerii na ně totiž sem tam mají akce. :)
Dneska jsem se ptala ve dvou drogeriích DM a ve třech parfumeriích FANN (na netu jsem se dočetla, že punčochy ve spreji mají právě tam) - a nikde je nemají, snad měli loni, ale letos ne. Nevíte někdo, kde by je mohli mít (v Praze)? Nechce se mi čekat, až mi přijdou poštou, navíc nemám čas chodit na poštu v místě bydliště (přes den tady nejsem). Dík.
city
17 příspěvků 7.6.11 20:30
Karoleenah ha detto : Já mám odstín natural, má přirozená barva kůže je +-porcelán a dobrý, je to takovej neutrální odstín, kterej k mé veliké radosti nijak nebarví.
A kdybych chtěla takový odstín, aby mi nohy i mírně obarvily, myslíš, že by byl dobrý tmavší odstín? Uvažuji nad tou terracottou. Bronze už by na mě byl asi moc tmavý, i když se dají najít názory, že ani ten moc tmavý není.
Karoleenah
2322 příspěvků 8.6.11 10:51

city: Jestli chceš nohy i trochu obarvit, tak určitě tmavší, natural opravdu nepřibarvuje nijak, jen zmatní a barevně sjednotí pokožku. Ale ty tmavší jsem v rukou nikdy neměla, takže konkrétní odstín neporadím… Ale ono taky záleží na tom, kolik se toho na ty nohy nanese, já si ty nohy vždycky našplíchám jen decentně a hodně rozetřu, možná kdybych toho naaplikovala víc, tak by i ten natural trochu barvil.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek