Push-up podprsenky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Tabulka velikostí podprsenek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.12 10:35

Správná podprsenka musí sedět jak ulitá. Obvod musí být pevný, protoze na obvodu je cela vaha prsou, ktera odlehcuje od zad a tim padem se nebudem tak hrbit. Kostice musi kopirovat tvar pod prsama, aby nikam spodem nepadala a kosicky musi byt tvarovany tak, aby prsa mela prirozeny tvar a nikde z kosicku nepretykala, ani nechybela a raminka se nesmi zarezavat do ramen. Najit opravdu spravnou podprsenku je setsakra tezky, ale ten vysledek stoji za to. Pak clovek nebud epotrebovat zadnou push-upku.

PS:omlouvám se, že najednou u mě chybí interpunkce, ale člověka to mate, když si píše s člověkem, kterému nefungují interpunkční znaménka a jak je člověk zblblý…

Helenuše
336 příspěvků 17.07.12 10:53

Podprsenku mám správné velikosti, (dobře, pro upřesnění tedy 80G/H, jak který výrobce), nikam neklouže, zapínání sedí, kde má. Kupuju kvalitní a v obchodě, kde tomu paní opravdu rozumí a nenechá mě koupit nesedící, byť dražší kousek.
Jenže pokud není vyztužená, jedou mi prsa dolů do boku…

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.12 11:08
Moir
2252 příspěvků 17.07.12 12:06

@Helenuše správná velikost nevyztužené podprsenky nenechá prsa spadnou proklatě nízko a ani dolů, do boku, jak píšete, fakt, mám kamarádky s velikostí 32HH a podobnými a ani jedna nemusí nosit vycpané podprsenky, aby jim prsa nepadala

Helenuše
336 příspěvků 17.07.12 14:54

To Moir:
Ale já to vyzkoušela i v obchodě na dvou různých podprsenkách stejné velikosti, jedna drží pevněji, jiná míň - prostě ta nevyztužená má problém. Prostě u těch těch nevyztužených nejspíš dělají jiný střih než u vyztužených, takže prostě prsa drží jinde.
Teorii znám dobře, ale prostě tohle mám z praxe opravdu vyzkoušeno.

To jumbee:
Teď to nezjistím ještě pár týdnů budu těhotná, tak se míry lehce změnily. Ale momentální těhotenské míry mi tam vypadly 85 HH, což by snad mělo +- odpovídat netěhotné 80H, ne?

Moir
2252 příspěvků 17.07.12 15:18

@Helenuše tak to chce prostě zkoušet, zkoušet, zkoušet a ještě jednou zkoušet, ze dvou případů nemůžete usuzovat, že tohle prostě ne, ovšem těhotenství a kojení s velikostmi zamává mocně a z těhotenské velikosti se moc nedá usuzovat na míry před ním a po něm

Helenuše
336 příspěvků 17.07.12 15:38

Moir, já píšu, že těhumíry jsou jiné. A neusuzuju ze dvou případů. Tuhle velikost (80G-H) si držím už déle, takže už je chodím vybírat a zkoušet několik let. Pokaždé mi prodavačka ukáže, co má nového, pěkného a stejně mi nejlíp sedí ty vyztužené.

Pink_lemonade01
86 příspěvků 17.07.12 15:54

Push-up nenosím, jednu vlastním a když si ji výjimečně obleču, nikam jinam než do dekoltu se mi nehledí, takže děkuji nechci. Měla jsem ji vlastně jen asi třikrát a přiznávám bez mučení, že jednou to bylo při příležitosti pracovního pohovoru. Obyčejná vyztužená nebo dobře sedící podprsenka bohatě stačí, čím menší mi dělá prsa, tím lépe (a to nevlastním kdoví co, k mojí vysoké a nijak titěrné postavě celkem akorát, 75 DD). Nechápu ženy, co mají k postavě přiměřeně velká prsa a nechávají si je zvětšovat, moje sestra byla pro mnoho žen v tomto ideál, po celý život úzký hrudník a velká prsa, teď je nadšená, protože se jí po ukončení kojení nějakou záhadou ňadra zmenšila na nějaké to déčko. Dokonce už sežene i normální podprsenku, při dřívější velikosti 60-65 H (i více) jev zcela nevídaný. Ale to jsem už značně OT:) Zkrátka, za mě push-up ne. K vyrovnání nesouměrné postavy naopak klidně ano, pokud to ženě posílí sebevědomí.

navona
21 příspěvků 17.07.12 17:26

Push-upky som nosila len v puberte, už som od toho upustila, teraz nosím len podprsenky s obyčajnou výstužou a radšej sa snažím voliť oblečenie, ktoré prsiam opticky pridá na objeme. Čo ma ale neskutočne vytáča, je to, že snáď všetky podprsenky v mojej veľkosti (mám holt malé prsia) vyrábajú s push-up efektom, zohnať nejakú normálnu je fakt umenie. Paradoxne je to najväčší problém práve v obchodoch zameraných na spodné prádlo, keď som si naposledy kupovala podprsenku, všade mali len push-upky, nakoniec som zamierila do Lindexu a H&M a tam som našla aj normálne.

Konvalinka
244 příspěvků 17.07.12 18:39

Vyztužené mi nevadí, ale vycpané ano. Mám menší, ale ne zas tak malá prsa, vzhledem k mojí drobné postavě tak akorát, větší bych nechtěla. Když sháním podprsenku, nabízejí mi v mojí velikosti deset push-upek a dvě normální. Zešílela bych a mám pocit, že se to rok od roku zhoršuje. Přitom žádná moje kamarádka s podobnou velikostí vycpané podprsenky nenosí. Tak kdo je teda v takovém množství kupuje, když jsou jich plné obchody?

navona
21 příspěvků 17.07.12 18:44
@Konvalinka píše:
Tak kdo je teda v takovém množství kupuje, když jsou jich plné obchody?

Podľa mňa -násťročné slečny, ktoré sa snažia vyzerať dospelo.

Lacrimosa
162 příspěvků 21.07.12 22:22

Push-up podprsenky nenosím. Jednu sice mám, ale nošení mi nevyhovuje. Nemám pocit, že bych potřebovala dovycpat. Má prsa nejsou nijak velká. Dokonce bych brala ještě menší. No, každý chce to, co nemá :D Ale pokud je někomu lépe, když si ta prsa ráno oblékne, nevidím na tom nic špatného :) Je pravda, že i co se týče určitého oblečení, vypadá to lépe.

ilnyia
57 příspěvků 16.01.13 18:37

Schválně jsem si zadala míry do toho kalkulátoru. Podprsenku nosím 75F nikde mi nic neleze ani nepřetéká a zadní část mam na úrovni kostic. Neumím si představit co bych do doporučené velikosti 70K dala..

DanielaS
4910 příspěvků 16.01.13 19:15
@ilnyia píše:
Schválně jsem si zadala míry do toho kalkulátoru. Podprsenku nosím 75F nikde mi nic neleze ani nepřetéká a zadní část mam na úrovni kostic. Neumím si představit co bych do doporučené velikosti 70K dala..

Tak ono zalezi na vyrobci, americka velikost obleceni S je taky jina nez japonska, zejo. Zase to neberte jako pismo svate.

Barbuchaa
219 příspěvků 16.01.13 22:41

Svého času jsem nenosila nic jiného než push-upky. Ale je push-up a push-up. Ty hodně vycpané jsou opravdu dost nepohodlné a zdravé to taky nebude, měla jsem jednu a stačilo navždy. Ty méně vycpané (a jen zespodu) se dají na denní nošení bez problému a působí přirozeně.
Teď mi prsa poskočila na pro mě ideální velikost :), tak spíš preferuji podprsenky jenom vyztužené, nezvedající. Většinou jsem ale ráda, že nějakou se svou velikostí obvodu vůbec seženu, takže díky mizernému výběru i nějakou tu push-upku mám a ještě jsem za ni ráda. Rozdíl mezi „pouze“ vyztuženou a lehce push-up je u mě zcela minimální, když podprsenka dobře sedí.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.13 23:24

Rok 2012 jsem téměř celý strávila těhotenstvím :-) a to jsem nemohla push-up podprsenku ani vidět. Dokonce ani podprsenky z kosticí. Při kojení jsem nosila speciální podprsenky šité na tyto příležitosti a teď už se zase vracím ke starým dobrým push-upkám, jen k větší velikosti, za což jsem jedině ráda. Stejně jako spousta z vás nemám ráda ty ohromně vycpané, ideální jsou podložené jen zespodu. Pěkné kousky nabízí např. firma Triumph, jedna taková spolu s kalhotkami s vysokým pasem mi ležela pod stromečkem :-)

eveK
334 příspěvků 17.01.13 13:40

Tak já jsem je nosila vždycky, protože už od puberty jsem měla mindrák, že mám malá prsa, a nosím je pořád, protože dlouhé kojení se na těch chudinkách podepsalo, takže mám pocit, že push-up potřebují víc než dříve. Jo jo, kdyby tak chtěli zůstat, jako třetí den po porodu :-)

tajinka
87 příspěvků 17.01.13 18:29

..

Příspěvek upraven 02.02.14 v 23:34

modny guru
280 příspěvků 17.01.13 19:56

Keby som nosila push-upku, vyzerala by som ako po plastickom zväčšení prs. Kedže som tínedžerka a celkom obdarená, vzbudzujem dosť veľkú pozornosť a to aj v normálnych blúzkach a košeliach. Raz som si skúsila dať mierny výstrih (naozaj mierny)a mala som problém, že chlapci ani muži sa mi pri rozhovore nepozerali do tváre, ale do výstrihu. Odvtedy som sa akosi zmierila s tým, že výstrihy niesú nič pre mňa.

Karin
3948 příspěvků 17.02.13 08:33

Já mám prsa „trojky“ (košíček C), na velikost si rozhodně nestěžuju, ale ráda bych je trochu pozvedla, aby tvořila ten „žlábek“ (aby to vypadalo, jako když mám vpředu na hrudi zadnici :D) Zkoušela jsem si push-upku, ale kvůli těm vycpávkám mi z ní vylézaly bradavky :-) A když jsem si vzala větší košíček, tak to zase neudělalo ten zvedací efekt. Byl to jen nevhodný střih? Nebo se mám za tímto účelem shánět po úplně jiném druhu podprsenky? Poraďte, prosím…

Mayim
401 příspěvků 17.02.13 10:09

Mírné push-up mám (tvoří většinu mých zásob prádla) - pouze pro svůj pocit, že aspoň nějaký objem mám. Jo, taky bych byla radši, kdyby bylo k sehnání víc podprsenek mírně vyztužených + s vkládacími vycpávkami (pro dorovnání rozdílných velikostí). Jak nemám ráda New Yorker a H&M, tak pokud u nich seženu 70B, nakupuju do zásoby (a občas s takovým záchvatem „čím šílenější barva, tím lepší“)

Acrobaleno
957 příspěvků 17.02.13 10:30

Priznávam sa k push up podprsenkám aj „push up gaťkám“, ale nie tie, čo vyzerajú, že majú na sebe našité silikónové prsia (to je už na mňa moc), ale podobné aké mala Pippa na svadbe, keď som sa o nich dozvedela, hneď som po nich chňapla. Nosievam ich, pretože nemám skoro žiadne prsia a skoro žiadny zadok. Nevidím na tom nič zlé.

Dorenika
464 příspěvků 17.02.13 11:11

No ja myslim ze mam celkom fajn prsia takze si kupujem take normalne ale stale mam problem si kupit spravnu proste si ich musim vzait 10 do kabinky lebo nejsom schopna najst si vhodne cislo obvod hrude a velkost kosikov, mam pocit ze ich kazdy krat ked idem do obchod pomenia :D

Amonute
360 příspěvků 17.02.13 12:44

Moja mama je tiež obdarená ( 80D-E) a z nejakého rozmaru si kúpila push-up podprsenku, hoci väčšinou nosí tie bez výstuže - ja ich volám plátené. Mama tú podprsenku volala wonderbra, hoci neviem či naozaj bol model toho mena.
Prsia mala vytlačené až niekde pri klúčnej kosti a „prdelku“ takú, že to skôr vyzeralo ako „prdel“ :D.
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/…915330_n.jpg
Obliekla si ju a išli sme do mesta nakupovať. Asi po hodine sme sa museli vrátiť domov, lebo:
„Dcéra moja, ja to nevydržím! Už ma z tej wonderbry bolia rebrá!“
Mysleli sme, že má zlé číslo, ale nech skúsila hocičo, bolo jej to malé alebo veľké, takže veľkosťou to nebolo.
Ešte som nepočula aby z pushapky boleli rebrá, fakt nie :D

Mahtiel
443 příspěvků 17.02.13 13:35

Tak já jsem dostatečně vybavená…Push-up nepotřebuji :) Ale abych se vyjádřila. Za a) jsem v obchodních řetězcích vždycky naštvaná, když vidím podprdu, která by mi mohla být a pak je to právě push-upka, která by mi nebyla, ani kdybych chtěla :D Za b) jednou jsem si push-upku zkoušela…Tak byla to ikonická Wonderbra!! Ale já, která mám (dle řetězce) E(FandF) - G(Triola)75 jsem vypadala jako nechutná hříčka přírody…Nechápu, proč se to vyrábí :/ Nic proti nikomu, ale pěkný to nebylo. A abych se držela vlákna. Spolužáci Push-up znají. Jednou jsem jednoho spíš tam omylem dotáhla do oddělení spodního prádla v nějakém řetězci a jeho pohled na něco co zvětšovalo až o tři velikosti nezapomenu. Řikal jen „Ty vole, to nepotěší.“ Jinak jedna velikost pro lepší sebevědomí neuškodí, ale znám slečnu, co si to na tábor přištrádovala se sedmi různě velkýma podprdama, plus plavkama…a mít kadej den různě velký prsa podle mě terno neni…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek