Push-up podprsenky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Tabulka velikostí podprsenek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Karin
3948 příspěvků 17.02.13 19:44

A z jakých přesně důvodů tomu prsu vadí ta vycpávka? Viděla jsem obrázky, četla jsem článek, ale žádný důvod jsem nenašla. Jo, prs je tou vycpávkou zespodu vysunutý, takže nemá přirozený tvar, ale to nakonec nemá v žádné podprsence. Podle mého úsudku tam nedochází k žádnému namáhání pokožky nebo útlaku cév nebo nervových zakončení. Nedovedu si představit, jaké by to mohlo mít následky a kde je vlastně ten problém. Prs je prostě jen zvednutý. Jo, na obrázku to vypadá divně, ale to je asi tak všechno. Nebo mi do toho někdo vnese jiné světlo? :)

Karin
3948 příspěvků 28.02.13 09:03

Tip: teď jsem si pořídila na asosu skvělou podprsenku do hlubokých výstřihů. Mám jedny šaty s fakt hlubokým výstřihem, v němž byla každá normální podprsenka vidět, takže jsem je skoro nenosila, (občas jsem si je vzala bez podprsenky, ale přece jen mám obavy, aby se mi na prsou časem nepodepsala gravitace), ale teď jsem objevila tuhle podprsenku a konečně ty šaty můžu začít nosit. Ta podprsenka sama o sobě sice není kdovíjak nádherný kousek, je to spíš funkční kus (prostý design bez vší parády), ale svůj účel opravdu splňuje. Má v sobě i jakési „gelové“ vycpávky, které snad mají za úkol trochu přisunout prsa k sobě, aby vznikl ten žlábek, ale to u mě nějak moc nefunguje, nicméně to je fuk a ty vycpávky se dají kdyžtak vyndat. Košíčky vpředu spojuje „neviditelný“ silikonový pásek a v balení je na výměnu jeden štrasový. Ramínka se dají odpojit.
Trochu jsem se bála objednat to naslepo, bez zkoušení, ale vyšlo to a moje velikost (38C) mi sedí.
Tak snad tenhle tip bude někomu užitečný :)

Morže
1094 příspěvků 28.02.13 09:24

@Karin Možná vám to lépe vysvětlí tady na Správnápodprsenka. cz

Karin
3948 příspěvků 28.02.13 09:29

@Morže : ten článek je na můj vkus poměrně kusý, já jsem z toho bohužel nějak nedokázala zjistit ten mechanismus vzniku povislých prsou vlivem vycpávky… Ale možná je to jen můj problém, já někdy věci strašně pitvám :D Třeba bych se měla spokojit s tím, že to prostě tak je. Proč? Protože jsem to řekla, jak říkala moje maminka :D

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.13 09:38

Na strednej som dva roky sedela krížom za dievčinou, ktorá si zakladala na nosení miniatúrnych tieločiek a tak nejak celkovo kurvoidnom vzhľade..Každý deň ma oblažoval pohľad do jej prieramku na olezlú čipečkovú megapushupku.Bola modrá a od tela asi 5 cm odstávala pretože si do nej slečna každé ráno napchala všetky vypchávky všelijakých farieb a materiálov čo dom dal. Je pravda, že efekt dvoch báboviek pod bradou bol dokonalý a chlapi na ňu leteli, to zas ano..
Osobne push-up už nenosím-záujmu cudzích chlapov som sa dosýtosti nabažila v puberte a už na to nemám vetšinou náladu..navyše si celkom nekriticky myslím, že keby som chcela robiť „rozruch“ tak mi postačí aj nepushup padnúca podprsenka :)

Morže
1094 příspěvků 28.02.13 09:43

@Karin No nevím jak už bych to lépe vysvětlila :D Prsa díky kůži a i jiným faktorům drží určitej tvar. Někdo má prsa od přírody povislejší, někdo je má pevný. Je to podobné, jako se nedoporučuje nosit každý den stahovací prádlo, protože pak po sundání prádla budete mít tělo takové… rozteklé? Povolené? :D Hlavním účelem podprsenky je podepřít prsa, aby gravitace nebyla tak nelítostná a hlavně abychom se mohli lépe pohybovat a cítit se lépe. Takže váha prsou leží na obvodu, který by měl být hodně pevný. Měli by se do obvodu vlézt maximálně dva prsty, ale záleží na osobním pocitu nositelky. Ženy s větším poprsím budou vyžadovat pevnější obvod, než slečny/paní s malýma prsama.
Ale teď koukám vypisuju něco, co ste vědět nechtěla :D No zkuste to prát z podobného hlediska jako stahovací prádlo :)

Sibyla
2646 příspěvků 28.02.13 10:26
@Morže píše:
Je to podobné, jako se nedoporučuje nosit každý den stahovací prádlo, protože pak po sundání prádla budete mít tělo takové… rozteklé? Povolené?

Opravdu? Měla jsem dojem, že po porodu se stahovací prádlo doporučuje nosit stále - sama o tom nic nevím, jen se ptám. Taky mám dojem, že dámy, které postrádaly tajli, nosily měkkou gumovou šněrovačku i na noc. Nevím, myslíte, že to funguje?

Morže
1094 příspěvků 28.02.13 10:36

@Sibyla Co je tajli? Jinak se stahovacím prádlem po porodu nemám zkušenosti a ani se stahovacím prádlem nemám zkušenosti. Jen říkám, co různé zdroje říkají o stahovacím prádle. Kdyby bylo stahovací prádlo tak super, že po každodenním nošení to nebude mít žádné následky, tak by se nic jinýho neprodávalo ne? :)

lestoc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.13 16:37

@Morže Mně se ten článek s ilustrací taky moc nepozdává. Povolovat prsa by push-up podprsenka mohla leda v případě, že by nějakým způsobem deformovala podkožní vazivo ve spodní oblasti košíčku, laicky řečeno by Vás tahala za kůži. A to správně vybraná podprsenka určitě nedělá.
Já nosím téměř výhradně podprsenky push-up už patnáct let, moje prsa měla postupně velikost A, B, C, B a když dnes stojím bez podprsenky rovně před zrcadlem, tak ani nemám pod prsy viditelnou rýhu, a to mi bude třicet. Tvar prsou určitě definují jiné vlivy.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.13 17:38

Já teda nosím pushupku každý den, konečně jsem spokojená se svým poprsím (a muž taky), takže už nikdy jinou nechci. A nijak mi nevadí ty mega vycpávky při nošení, připadá mi to stejné jako v jakékoliv jiné podprsence. Naopak v nevyztužené bych si připadala úplně nahá.

SovaS
26 příspěvků 28.02.16 22:04

A kupujete podprsenky někdo z eshopů? Našla jsem moc pěknou tady tu http://www.domifashion.cz/…a-kassidy-3/

TAk přemýšlím, že zkusím objednat. Jinak já nosím normálně push up.. Nepřijde mi na tom nic divného..Hold někdo má a někdo nemá :/ :(

Kryptozoo
299 příspěvků 31.07.18 22:43

Tohle me fascinuje. Prosimvás jak to funguje? Rozumím, že googlujete klíčová slova a pak registrujete a doporučujete. Ten hypertextový odkaz je ve vašem oboru hezká vyšší dívčí..Jsou to vaše obchody? Jestli ne, jak se hledá takový obecný doporučovač? Je to úkolovka-čím víc kliknutí tím lepší výplata, nebo jde jen o ten odkaz?
Nepočítám, že mi odpovíte. Ale chápejte, máte sedm príspevku..všechny jsou jen proklik na eshop..vyhrabala jste témer tri roky starou diskusi, kvuli planému výkriku (s odkazem)…

Příspěvek upraven 31.07.18 v 22:49

misionářka
291 příspěvků 31.07.18 22:44

@Kryptozoo Taky mi to vrtá hlavou.

MP Edina
118 příspěvků 09.08.18 09:56

Právě na Správnápodprsenka.cz jsem se dočetla, že jednou z nejlepších samodržících podprsenek je Wonderbra Ultimate Strapless, máte s ní někdo zkušenosti ? A pokud ano, jakou máte velikost ? Já mám 75 E, takže se trochu obávám, i když píší, že udrží prsa do velikosti G.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek