Rada k návodu od Burdy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Patricie1976
2 příspěvky 13.12.17 11:25
Rada k návodu od Burdy

Dobrý den, poradil by mi někdo s návodem na střih od Burdy, není mi jasné odkud kam se šije, příčnou značku vidím až u bodu 2: „Střední přední díl přišijeme vždy od čís. značky 1 až k příčné značce k bočním předním dílům. Přídavky sežehlíme do bočních předních dílů. Střední přední díl pak přišijeme k bočním předním dílům vždy od příčné značky u číselné značky 2 až ke spodní příčné značce.“
Jedná se o tyto šaty a záševky vedle výstřihu http://www.burdastyle.cz/…aty-20-leta/, ví někdo, jak se tyto zášivky jmenují?

Reakce:
Jordaan
8747 příspěvků 13.12.17 11:43

@Patricie1976

Myslim, ze se to sesije nejdriv seshora (bod 1) k bodu 2, ktery je videt na strednim dilu. Druhy sev je pak od bodu 2 na bocnim dilu a konci toho prvniho svu na strednim dilu az k bodu, do ktereho pozdeji vsadite godet.

Jordaan
8747 příspěvků 13.12.17 11:47

@Patricie1976

Takhle to myslim.

Agraynel
81 příspěvků 13.12.17 12:59
...

Souhlasím s kolegyní nademnou - lépe se to vysvětlit ani nedá :) Porozumět „burdovštině“ chce trochu cvik no :D

Patricie1976
2 příspěvky 13.12.17 13:05

Super, moc děkuji za radu, už je mi to jasné :-)

Vakris
111 příspěvků 13.12.17 17:14

„Burdovština“ je přesná :-D A ten nevybarvený kousek na díle 22 tam pak jakoby plandá? Nebo se to přichytí do ramenního švu?

Agraynel
81 příspěvků 13.12.17 19:56

Vypadá to na sklad nahoře naznačen, ale nevím - hádám jen podle obrázku :D

Agraynel
81 příspěvků 13.12.17 19:57

@Vakris Když si rozkliknete obrázek od paní těch šatů, tak je tam takovej divnej záševek, tak to bude ono :D

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek