Rady jak vyměnit satnik

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ledakir
13 příspěvků 16.5.20 12:03
Rady jak vyměnit satnik

.

Příspěvek upraven 16.05.20 v 14:10

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ledakir
13 příspěvků 16.5.20 12:08
Problem v hlave

Potrebovala bych poradit jak se zacit oblekat lepe.. Mam nadvahu a tak v tom neumim chodit. :( Od mala jsem zvykla nosit jen tricko a kalhoty. Triko radeji o dve velikosti vetsi. Mam vetsi lytka a na sukne si moc netroufam, mam problem i nosit kratasy. Mam postavu typu hruska, kulaty oblicej. Rada bych rady, fotky, inspirace. Protože bych se sebou chtela neco udelat a byt konecne spokojena a vy jste tu v tech radach super:))

Markess
8 příspěvků 16.5.20 23:16

@Ledakir ahoj, tvoje téma mi celkem mluví z duše. Ovšem mě zarazilo, že tu není žádná odpověď a jen červené ramínka :woman_shrugging: Proč???
Já jsem trochu v módě ustrnula při dětech a taky díky větší postavě :grin: Právě teď jsem se zastavila a konečně měla na sebe čas, bohužel díky úrazu páteře.
No a přebírala jsem si v duchu svůj šatník a s hrůzou zjistila, že nemám ani ty základní kousky. Tak jsem si včera objednala jeansy, blejzr, bílou halenku, pár triček a doplňky.
Nic extra, přikládám ti foto :wink:
Sukně atd. teprv přijdou na řadu, to musím odzkoušet :grin:

Ledakir
13 příspěvků 17.5.20 12:16

@Markess To jsou pekne kousky. Ja prohlizela internet ale zatim mi nic do oka nepadlo, nebo spis vaham jestli jsem na to dost odvazna. :D A u nekterych kousku zase nevim kde objednat. Ale jsem rada ze tu je nekdo dalsi, holt nemuzeme mit kazda telo modelky. Ja pribrala po lecich a detech ale zase se snazim vratit do normalu. :)

Markess
8 příspěvků 17.5.20 13:05

@Ledakir děkuji, myslím, že jsou takové univerzální a určitě se nemusis bát, že by ti neslusel. Objednávala jsem na Bonprixu. U všeho co se ti líbí jsou recenze jak sedí velikosti a podobně. Proto třeba vidíš, že mám kalhoty a blejzr 44 a halenky, trička 40/42 i když já mám velikost 42-44 vršek a 44-46 spodek :grin: Musíš zkoumat a doufat, ale u Bonprixu je jednoduché vrácení bez problémů.

Birdonawire
453 příspěvků 17.5.20 13:09

Tak jsme se konečně dozvěděli, kde máme nakoupit. A já už se bála, že se nedočkám! Když si sem přijdou pokecat dva nováčkové, klasika. :-D

Markess
8 příspěvků 17.5.20 13:17

@Birdonawire no z tohoto příspěvku jsem se nedozvěděla nic. Taky klasika, že má někdo potřebu psát koment o ničem :woman_shrugging:

LaalaB
787 příspěvků 17.5.20 13:19

@Birdonawire Proč jim tedy neporadíte něco lepšího, jestli víte? No nic.

Birdonawire
453 příspěvků 17.5.20 13:27

@LaalaB Nepředpokládám, že přišly pro radu. Jen přidat reklamu. Je možné, že jim křivdím, ale bohužel nejsou první s podobným přístupem. Kdyby přišel jeden nováček a radil mu někdo aspoň s 50 příspěvky, asi bych byla ochotná věřit, že to mám brát vážně.

LaalaB
787 příspěvků 17.5.20 13:30

@Birdonawire Těžko říct, možná máte pravdu.

Markess
8 příspěvků 17.5.20 13:32

@Birdonawire a vcem vidíte reklamu? Jako, že jsem napsala, že jsem si objednala věci z Bonprixu :woman_facepalming: Nebo, že mám po úrazu páteře a budu psát, že mi zabral zázrak na záda… nezabral! A vy jste nebyla nováček? Podle Vás bych pak neměla psát nikde nicprotoze by to byla reklama. Nevím chtělo by to asi trochu popřemýšlet ne? Nebo buďte, tak hodná a pisnete mi, jak to tu chodí abych nebudila dojem reklamy :woman_shrugging:

Markess
8 příspěvků 17.5.20 13:41

@Birdonawire a vůbec, toto nemá smysl. Třeba smyslpro mě by bylo, kdybyste napsala něco ve stylu: vybrala si si hezky kousky to jsou věci, které bys měla mít dobrý zacatek nebo tohle není dobrý, spíš bych volila to a tamto, mrkni tam a tam. Ale reakce o ničem a o reklamách to jsem nepobrala. A je to škoda.

EmilyG.
1700 příspěvků 17.5.20 13:52

@Markess nuže tedy…ty věci jsou ošklivé už od pohledu. Napodobeniny balerin kdoví z čeho, s botami nemají nic společné. Ošklivé nevkusné hodinky.

Markess
8 příspěvků 17.5.20 13:58

@EmilyG. díky za názor, hodinky jsem spíš vzala jako doplněk k něčemu. Moje vysněné jsou tyto chytré hodinky :grin: doufám, že je dostanu k výročí svatby :grin: a pak vyměním ještě u nich pásek.
Balerinky jsem nikdy nenosila, tak to teprv uvidím. No a ten zbytek, nevím jsou tam základní věci :woman_shrugging: Až to dojde, tak poznám, vyzkouším. A co bys doporučila? Jako úplný základ šatníku, kde mrknout?

Oveeec
2422 příspěvků 1 inzerát 17.5.20 14:08
@Markess píše:
@Birdonawire no z tohoto příspěvku jsem se nedozvěděla nic. Taky klasika, že má někdo potřebu psát koment o ničem :woman_shrugging:

To ale není koment o ničem.

Markess
8 příspěvků 17.5.20 14:10

@Oveeec a ocem je? Nějak s tématem nesouvisí, takže za mě o ničem :woman_shrugging:

giuliettka
6743 příspěvků 17.5.20 14:11

Ženy nechte toho, ja som strašne zvedavá na rady. Už žiaden sarkazmus, ja sa inšpirujem a vy mi to kazíte.

ertz
419 příspěvků 17.5.20 14:34

@Ledakir Pokud máte silnější nohy, tak si neberte úzké džíny. Jděte se podívat do obchodu /aspoň do výlohy. Ale ne tam, kde prodávají baleríny za 189,– Kč. Dívejte se na dražší kousky (10× dražší, než jsou na obrázku) a až nakoukáte, co se nosí a je kvalitní, tak už Vám to půjde líp.

Ledakir
13 příspěvků 17.5.20 14:56

Ja jsem prisla pro rady, jak vyměnit satnik a urcite ne se tu nekym hadat a uz vubec ne delat reklamu. Komentare typu ze to je hnusne a napodobeniny jako vubec nechapu. Tak kdyz tu prosime o radu, nam neporadíte kde a co tedy koupit? Ja jsem tu uplne nova, nevim jak to zde chodi ale ja treba nemam vubec zadny obchod ani eshop kde bych nakupovala, tak nemohu ani doporucit ani nacerpat inspiraci
a uz vubec delat reklamu. Sama jsem projela nekolik stranek a clanku, snazila se cerpat informace, ale to pak zase nevim kde koupit a z diskuze pod clankem take nic moc. A myslim ze zrovna Bonprix je alespon fajn v tom ze ty velikosti ma vetsi, ja sama tam ale osobne nenakupovala protoze me odradili komentare o kvalite veci.

EmilyG.
1700 příspěvků 17.5.20 14:57

@Markess " základ šatníku " bez znalosti prostředí, v jakém se ten člověk pohybuje, sestavit nelze.
Tohle nejsou základní věci, to je hromada laciných šuntů bez ladu a skladu.
@ertz radí dobře, a pokud chcete někomu doporučovat tohle firmu, tak vězte, že tady není ta správná cílová skupina.

Markess
8 příspěvků 17.5.20 15:05

@EmilyG. Nikomu nechci nic doporučovat, klidně si dejte za balerinky i 18tis. jak jsem psala já je nikdy nenosila a ne potrebuju je mít značkové. Jsou boty na kterých si potrpí třeba z Geoxu a Guess, ale stejně tak mi poslouží někdy i Deichman. Nedoporučuji firmu, ale napsala jsem co jsem si vybrala já obyčejná ženská. A ano pochopila jsem, že tady cesta nevede, mám ráda reálný svět ne povrchnost. Módní peklo byl můj přešla, tady končím.

giuliettka
6743 příspěvků 17.5.20 15:07
@Ledakir píše:
Ja jsem prisla pro rady, jak vyměnit satnik a urcite ne se tu nekym hadat a uz vubec ne delat reklamu. Komentare typu ze to je hnusne a napodobeniny jako vubec nechapu. Tak kdyz tu prosime o radu, nam neporadíte kde a co tedy koupit?

Naozaj ste tu otázku položila blbě. Netušíme ani akým smerom chcete ten šatník zmeniť, písala ste, že sa v sukniach necitíte dobre, takže je otázka či chcete poradiť sukne, či iný typ kalhot ako džínsy. Informácie typu hruška a kulatý obličaej su strašne vágne, na tom sa žiadná rada postaviť nedá. Preto podľa mojho názoru máte červené ramená vy. K handrám čo postla @Markess sa vyjadrovať nebudem.

EmilyG.
1700 příspěvků 17.5.20 15:10

@Ledakir nuže dobrá.
Casual kousky koupíte v Max Mara weekend, pěkné šaty ve vaší velikosti mívá Escada.
Boty doporučuji Gucci, mají moc pěkné tenisky, pokud máte širší nohu, doporučuji obuv Todś.
Kabelky jsou slušné u Celine, klasika na jaro je trenchcoat od Burberry.
Na spodní prádlo a punčochové zboží je dobrá a solidní značka Wolford, ale doporučuji zajít k paní Konarovské, u ní nakoupíte vše co potřebujete.
To je tak pro začátek na tohle období, na další sezonu vám ve všech zmiňovaných obchodech rádi poradí nové kousky.

Ledakir
13 příspěvků 17.5.20 15:14
@giuliettka píše:
Naozaj ste tu otázku položila blbě. Netušíme ani akým smerom chcete ten šatník zmeniť, písala ste, že sa v sukniach necitíte dobre, takže je otázka či chcete poradiť sukne, či iný typ kalhot ako džínsy. Informácie typu hruška a kulatý obličaej su strašne vágne, na tom sa žiadná rada postaviť nedá. Preto podľa mojho názoru máte červené ramená vy. K handrám čo postla @Markess sa vyjadrovať nebudem.

Jasne, no ja to myslela tak ze uplne vymenit. V sukni se necitim protoze neumim zadnou vybrat abych se v ni citila dobre. Chci svuj satnik uplne zmenit. Proto tu jsem. Proto jsem poskytla jen takove zasadni informace, abych si skutecne mohla vybrat jiny styl. ;)

Ledakir
13 příspěvků 17.5.20 15:15

@EmilyG. Dekuju ;) Podivam se :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek