Rady jak vyměnit satnik

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
giuliettka
6707 příspěvků 17.5.20 15:18
@Ledakir píše:
Proto jsem poskytla jen takove zasadni informace, abych si skutecne mohla vybrat jiny styl. ;)

Zásadné? A iný štýl? Aký preboha? No nič, idem sa realizovať inam.

vlm
5128 příspěvků 17.5.20 16:31

@Ledakir jiný styl? žádný nemáte, ale jako vždy jediná rada. bezte do obchodu něco zkuste, vyfotte se dejte sem.Ja fakt nechápu jak si někdo neumí vybrat oblečení… aspoň nějaké..v čem chodila vaše matka, babička, teta…

Ledakir
12 příspěvků 17.5.20 17:08
@vlm píše:
@Ledakir jiný styl? žádný nemáte, ale jako vždy jediná rada. bezte do obchodu něco zkuste, vyfotte se dejte sem.Ja fakt nechápu jak si někdo neumí vybrat oblečení… aspoň nějaké..v čem chodila vaše matka, babička, teta…

Ja rodice ani prarodice nemam… Takze asi tak nejak… Ano, do obchodu pujdu.. Dekuju za radu. ;)

Tyana
116 příspěvků 17.5.20 17:30

@Ledakir Když chcete inspiraci, tak nám napište konkrétnější informace. Jako váhu/výšku, jakou máte barvu vlasů (foto, třeba jen ilustrativní by pomohlo), jaké barvy máte ráda, do jakého prostředí to oblečení chcete/budete nosit, co máte ve skříni - klidně ilustrativní foto, když nechcete dávat svoje? Jestli nosíte opravdu jen jeany s triky, tak jakým směrem jste ochotná se ubírat…

bao-baba
918 příspěvků 17.5.20 17:31

@Ledakir
Nedoporučuji vám balerínky. Ony sice hezky vypadají, ale na štíhlých a úzkých nohou. Když jsou šířeji vykrojené, vypadá v nich silnější noha rozvaleně. A pokud máte, jak píšete, nadváhu, tak boty s tenkou podrážkou a 1cm (i méně) podpatkem nedělají nohám vůbec dobře. Zejména jsou špatné ty laciné, které nemají uvnitř tvarování pro klenbu a jsou uvnitř zcela rovné.

ertz
405 příspěvků 17.5.20 17:33

@Ledakir Tak nějaké rodiče a prarodiče jste mít musela, že. A pokud jste vyrůstala mimo rodinu, tak vidíte lidi kolem sebe - co se Vám na někom líbí, to si vyzkoušejte v obchodě. A uvidíte, jestli Vám to sedne. Na botách bych nedoporučovala šetřit - nohy máte jen jedny a náhradní nedostanete. Ve špatných botách si je zničíte raz dva. Já taky nenosím extra značky. Mé noze vyhovuje Seibel, Rieker. Každý výrobce má nějaký tvar nohy (kopyto), na které šije. Loni jsem si koupila nějaké „italské“ - omyl, po 15 minutách mě v nich bolí nohy.
Mým cílem není „být módní“, ale „vypadat dobře“. A chození po obchodech mě nebaví, postavu mám možná podobnou jako Vy, na e-shopy nespoléhám. Takže mám méně kusů oblečení, ale snažím se o nějakou kvalitu.

MP blanka
2475 příspěvků 17.5.20 17:47

@Ledakir - Ja chápem, že chcete poradiť, nenechajte sa znechutiť. Ale niečo,
o sebe, podľa čoho vám budú môcť tunajšie veci znalé ženy niečo navrhnúť a následne posúdiť výsledok, im musíte ponúknúť. Napríklad - je váš záujem motivovaný nástupom do, alebou zmenou zamestnania? V akom prostredí sa pohybujete? Ide o vašu potrebu, alebo je to reakcia na poznámky okolia? Ste pripravená nielen na rady, ale aj negatívne hodnotenie? Ste odhodlaná ukázať fotky? Bez toho, že sa tu človek trochu odkryje, to totiž nepôjde. Držím vám palce!

Ledakir
12 příspěvků 17.5.20 18:28

Nosim pouze tato trika v tmavých barvach, k tomu kecky ( nosim cerne Riekers ) a uple tmave kalhoty. Velikost 46-48. Cely svuj dosavadni zivot, a nyni nastala zmena v hlave. Ziju sice na male vesnici ale chci vypadat dobre, jen a pouze pro sebe.
Na negativni veci a zle lidi jsem zvykla, to si myslim ustojim.
Me nikdo obleceni nekupoval ale vzdy se dostalo, co kdo dal, to jsem mela. A vzhledem k tomu ze jsem byla vzdycky pri tele, tak to obleceni bylo vetsinou mensi a me z nej lezlo co nemelo… Bylo to dobre do doby, nez si toho vsimlo okoli… Pak zacal kolotoc nadavek, urazek a tak jsem se naucila nosit obleceni vetsi, tmave a snazila se spis zneviditelnit. A tedka chci barvy, saty a sukne… A byt alespon trosku zenskou… ;)

JarkaJ
1048 příspěvků 17.5.20 18:41

@Ledakir To už je lepší popis důvodu i Vaší představy. Projdete ještě vlákno Pro lidi, co tápou v módě, ale stejne se nevyhnete tomu, ze nejlepší je ty Vámi vysnene kousky oblečení někde v obchodě vyzkoušet (pro začátek doporučuji různé řetězce: CA, H+M, Marks & Specer, Mango, Reserved- vyzkoušejte, co se vám bude líbit, i když byste si to dříve nekoupila nebo si myslíte, ze TOHLE není zrovna pro vás. Třeba se v tom budete dobre cítit, a to je to podstatne. Na správnou velikost nebo radu se můžete zeptat prodavačky, někdy si i poradí i cizi zákaznice navzájem. V něčem se vyfotte a dejte to sem, od toho se odrazime, řekne vám někdo - tohle ne, tohle by šlo, ale podívejte se po jiné barve atd. Teď bohužel není nejlepší doba na “pouhé zkoušen” kvanta věci, ale to snad za par týdnu pomine.

ertz
405 příspěvků 17.5.20 19:01

@Ledakir Ještě by možná bylo dobré, kdybyste naznačila, jaké obchody máte v dosahu.
@JarkaJ Nejsem si jistá, jestli Mango a Reserved mají větší velikosti. Já mám 46 a v některých obchodech nenakoupím (PF, Steilmann, v Reserved jsem taky hledala marně).

Tyana
116 příspěvků 17.5.20 19:02

@Ledakir Nedokážu si představit vaši postavu podle velikosti oblečení, bez udání výšky (pro mě je to vždycky strašně abstraktní, když ženy píšou, že mají nadváhu, protože záleží taky na rozložení tuku, výšce, typu postavy apod., a spoustukrát bych ty ženy nenazvala tlustými když je nakonec vidím, ale naopak působícími žensky). Psala jste, že jste hruška, to znamená že máte pas a to je výborná zpráva. Mně se na postavě hrušky líbí právě to, že působí žensky - ten poměr mezi pasem a boky. A neschovávala bych to v o několik čísel větším oblečení. Zkuste vygooglit nějaké curve fashion blogerky, třeba vám to přinese inspiraci. Mně se líbí tahle.

https://girlwithcurves.com/

Femur
286 příspěvků 17.5.20 19:05

@Ledakir Ještě bych se zeptala, alespoň rámcově, jaké máte zaměstnání, koníčky. Jaké oblečení v nich unosíte? Píšete, že změna nastala i ve vaší hlavě a to je dobře. I když máte větší velikosti, dá se vybrat oblečení, které bude ženské. To je určitě dobrá cesta. Píšete, že nosíte tmavé barvy, tak soudím, že jste se do nich chtěla spíš schovat. Chcete více barev, jaké se vám líbí? Na vás, nebo třeba na někom jiném. Rozhodně se vám tady rady dostane, nebojte. Hlavně když to trochu upřesníte. A pokud snesete konstruktivní kritiku jste tu dobře.

giuliettka
6707 příspěvků 17.5.20 19:22

@Ledakir V M&S majú tieto šaty. A sedia vynikajúco a je to príjemný materiál. Začnite neutrálnými farbami. U Daichmana takéto boty. A prvý outfit máte na svete. :-D

https://www.marksandspencer.com/…0444270.html

giuliettka
6707 příspěvků 17.5.20 19:25
@Femur píše:
@Ledakir Ještě bych se zeptala, alespoň rámcově, jaké máte zaměstnání, koníčky. Jaké oblečení v nich unosíte?

Nechcem byť hnusná, ale vďaka tomu, že to predsa do práce neunosím, sa značná časť žien oblieka mizerne. Je úplne jedno či je pokladní v supermarkete, alebo pracuje za pásom, alebo v kanclu. Naozaj je dobré obliekať sa tak ako sa nám to páči, aj keby to malo byť len na cestu do práce a tam si dať trebárs unformu zdravotnej sestry.

Femur
286 příspěvků 17.5.20 20:16

@giuliettka Ale jo, to se nevylučuje. Máte pravdu v tom, že spousta žen na to kašle, protože to nenosí do práce, tam mají pracovní oblečení a na cestu do práce se jim nechce se převlékat. Nemyslím, že by to nosila přímo do práce, ale chtěla jsem vědět, co je to za typ ženy. Když by to mohla nosit do práce, bude toho určitě potřebovat víc, nebo můžou mít dress code (což si nemyslím, že by byl tento případ). Pokud to bude jen volnočasové oblečení (nemyslím kecky a džíny) zas to bude chtít něco jiného.

vlm
5128 příspěvků 17.5.20 20:29

@giuliettka já budu do práce pár minut přes park a kousek po silnicí většinou nikoho nepotkam, auta nepočítám. moc oblečení nepotřebuju. v zimě se neprevlikam, pod kabátem je to jedno, v létě ano.

JarkaJ
1048 příspěvků 17.5.20 21:16

@giuliettka to je strašně usedle. Sice nevíme, kolik je @Ledakir let, ale rada by barvy, ženský styl a tohle té představě moc neodpovídá. Stejne šaty mají v M/S ale v pruhované, růžové variantě nebo jiný střih - ackove různých barev. Doufám, ze tu nediskutujeme na dané téma samy - bez tazatelky :grin:

EmilyG.
1691 příspěvků 17.5.20 21:25

@JarkaJ opravdu vam ten vcera zalozeny Nick nepripomina nikoho z minulosti MP?
Furt stejny.

Příspěvek upraven 17.05.20 v 21:28

Ledakir
12 příspěvků 17.5.20 21:26

Ja bych rada takhle nejak upravena chodila porad. :D Do prace nechodim, jsem doma na materske. :) Takze hodne vychazky s deckem, hriste…

Mam 160 cm takze trosku koule jsem. Snazim se zhubnout ale jde to pomalu.. :(

Takovy typ satu bych rada vyzkousela, ale mam tam zase problem s boty. :( Mam siroky nart a tak mi spousta bot nepasuje a nebo to vypada priserne. :(

JarkaJ
1048 příspěvků 17.5.20 22:00

@EmilyG. Ale jo, jednu mi to pripomnelo a taky jsme se všechny snažily…

Femur
286 příspěvků 17.5.20 22:06

@Ledakir Tady na webu byl článek jak obléci postavu typu hruška. Dost obsáhlý a s nákresy. Je tedy z dřívější doby, kdy to tady ještě fungovalo, ale koukněte na to https://www.modnipeklo.cz/…ji-oblect-1/

MP Edina
126 příspěvků 18.5.20 11:24

EmilyG, JarkaJ-Asi Beata Oravcová správně neporadila.

Femur
286 příspěvků 18.5.20 14:19

@Ledakir Ještě mi tam vyskočil jeden článek, pro inspiraci. https://www.modnipeklo.cz/…inspirace-2/

Ledakir
12 příspěvků 18.5.20 14:41
@Femur píše:
@Ledakir Ještě mi tam vyskočil jeden článek, pro inspiraci. https://www.modnipeklo.cz/…inspirace-2/

Ja na to koukala, koupila si i dvoje saty a i presto si myslim ze jsem spravne nevybrala… :( Najdu ty saty a vyfotim je sem. ;) Dekuji

Femur
286 příspěvků 18.5.20 15:44

@Ledakir Neklesejte na mysli, třeba u těch vámi zkoušených šatů půjde jen udělat úpravu. Dejte sem fotku a uvidíte. A vyfoťte se v botách, které k nim hodláte nosit (nebo nějakých podobných) to často udělá hodně. A uvidíte, co vám zde poradí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek