Rady jak vyměnit satnik

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
giuliettka
6710 příspěvků 18.5.20 15:53
@JarkaJ píše:
@giuliettka to je strašně usedle. Sice nevíme, kolik je @Ledakir let, ale rada by barvy, ženský styl a tohle té představě moc neodpovídá. Stejne šaty mají v M/S ale v pruhované, růžové variantě nebo jiný střih - ackove různých barev. Doufám, ze tu nediskutujeme na dané téma samy - bez tazatelky :grin:

Osobne si myslím, že niekto kto nosí trička o 2 čísla väčšie a všetko tmavej farby, si po kúpe kvetovaných šiat tie šaty vezme raz. Keďže sa v tom nebude dobre cítiť, tak ich odloží na dno skrine a vráti sa k čiernej uniforme. Že fakt by to chcelo prejsť najprv na neutrálne farby, a po tom čo si zvykne na šaty, kúpiť šaty výrazné.

zdena l
83 příspěvků 2 inzeráty 18.5.20 17:41

Tak boty doporučuji vybrat tady https://www.peon.cz/…ska/lodicka/ krásně se v nich chodí, většina je extrémně pohodlná

giuliettka
6710 příspěvků 18.5.20 17:55

@zdena l sakra, že ja blbec som klikla, padol mi net, napísalo mi, že antivirák mi zastavil hrozbu, a musela som reštartovať pc. Nemožete kurva dávať tie reklamy aspoň bezpečné. :-(

Femur
287 příspěvků 18.5.20 20:05

@giuliettka Teda ale tyhle šaty na fotce to je jiný kafe než ty předtím. :-) Nevím jak tazatelce, ale mně se líbí o hodně víc. I když ty první (usedlé :-) jak někdo psal) by stačilo nahoře rozepnout, možná jiná délka… Protože, jestli je silnější, tak jí knoflíky až ke krku neudělají dobrou službu. Ale to je teoretizování, když jsme ji neviděly. A s těmi barvami máte pravdu, jen nevím, jestli jste tu poslední fotku myslela jako že je to na ni moc, nebo že jsou jemné a tedy vhodné. Ale třeba ten střih by ji mohl inspirovat.

giuliettka
6710 příspěvků 18.5.20 20:10
@Femur píše:
@giuliettka Teda ale tyhle šaty na fotce to je jiný kafe než ty předtím. :-).

Tie z toho M&S mám a sú fakt príjemné. :-D
Tie druhé som myslela, že už je to moc výrazné.

Femur
287 příspěvků 18.5.20 20:18

@giuliettka To ony asi příjemné budou, to je jasné. Já jsem si kdysi ušila něco v podobném stylu. Košilové šaty, béžové, jednodušší, bez kapes, povedly se mi, ale měla jsem je párkrát a moc jsem je nenosila, nějak jsem se v té barvě necítila, přitom moc příjemné. Teď jsou složené v krabici (s názvem „až zhubnu přes prsa“ :-) ) a čekají…
Když ale nevíme, jak ta Ledakir vypadá, těžko říct, třeba by zrovna jí sedly, nebo v jiné, taky neutrální barvě. Kdybych si je já blbec tenkrát ušila v bledě modré, mohla jsem mít hit šatníku. :-)

ertz
405 příspěvků 18.5.20 20:40

Já teda nikdy nemůžu mít pásek v pase. Šaty jsou oboje hezké, ale ty pásky ze mě spolehlivě dělají selku (přesně jako kdysi měla Maláčová ty světle modré šaty).

isko
1802 příspěvků 18.5.20 21:02

Ono hrozně záleží na doplňcích, na kvalitě těch šatů, ty světle hnědé si úplně dovedu představit, že na někom fakt zazáří.
Ale obávám se, že ne na ženě kyprých tvarů, protože vypadají, že vůbec nemají záševky, ani přes prsa, ani v pase. Vypadá to, že se spoléhá na to, že to vyřeší pásek a elasticita úpletu, ale myslím, že to takhle vždy nefunguje. Na některých lidech vypadají podobné střihy jako polštářek utažený provázkem.

Ledakir
12 příspěvků 18.5.20 21:39

Nasla jsem tyto. :) Ty jsem koupila po precteni clanku tady ale stejne sem ji nikdy nikam nevzala. :(

Ty druhe saty jsou krasne :) To by se mi i libilo. :) Ale nejsem si jista jestli jsem ten spravny typ pro ne.

EmilyG.
1693 příspěvků 18.5.20 21:49

@Ledakir kdybyste to vyžehlila nebylo by to špatné.

Femur
287 příspěvků 18.5.20 22:01

@Ledakir Přesně to jsem chtěla napsat, @EmilyG. byla rychlejší. Takhle není vůbec vidět, jakým způsobem jsou šaty dole ukončeny. Já jsem si podle té fotky myslela, že jsou dole nařasené do jakési balonové sukně. A pak jsem fotku rozklikla a hele, je tam normální lem. Totéž u výstřihu. Vzor jste vybrala fajn, akorát pod bílé šaty vezměte tělovou podprsenku, tahle se moc rýsuje. Myslím, že by možná pomohlo, kdybyste si zkusila vybrat šaty s pasem trošku výš. Prostě tam, kde máte nejužší místo vy. Tenhle typ šatů, co máte, taková ta šňůrka/guma v pase sluší málokomu. Vyrábí se proto, že je to snadné na výrobu. Ale myslím, že třeba rukávky jsou dobrá volba. Výstřih do V dobrý nápad, možná trochu hlubší. Nevím, co je to za materiál, vypadá to tak nějak nekvalitně. Sukně by měla volně splývat a ne trčet.

JarkaJ
1050 příspěvků 18.5.20 22:43

@Ledakir Mně se zdají náhodou dobré, a jak někdo zmínil - samozřejmě vyzehlit, vezmete tělove punčocháče a boty - zkuste nějaké ty balerinky nebo jemnější tenisky, sandály. Zkuste tenký pasek, klidně výraznější, modrý nebo žlutý, jestli to zlepší siluetu. Klidně se vyfotte znovu po úpravách a uvidíme. Jsem přesvědčena, ze bude o 100% lepší.

JarkaJ
1050 příspěvků 18.5.20 23:05

@Ledakir Mimochodem, mne nepřijde, ze jste typ hrušky, spis mate mohutnější ramena a ruce takhle podle fotky. Všechny typy postavy ani neznám, zkuste se ale zaměřit a inspirovat podle jiného typu.

EmilyG.
1693 příspěvků 18.5.20 23:08

@JarkaJ k tomuhle hadriku bych telove puncochace nedavala, s prominutim krom audience u britske kralovny jsou telove pucochace babske. S leginama je to dobry.
Tenky pasek v nekolika barvach - to uz je trochu sci- fi pro nekoho, kdo mel doted v satniku dve vyplandana tmava trika. Krom toho v satech s tenkym paskem honit dite na hristi - no nevim no.
Tohle vyzehlit, leginy a je to dobry.
Postupujme pomalu dale do vozu!

JarkaJ
1050 příspěvků 18.5.20 23:34

@EmilyG. Jsem ze staré školy, mne proste k bílým, letním šatům silné cerné punčocháče nejdou. Nevšimla jsem si, ze by to měly být leginy. Ale přistoupila bych na variantu bez punčoch. :slight_smile: Pasek jsem myslela opravdu tenký, nepříliš obepínající v barve vzoru, nic nápadného.

EmilyG.
1693 příspěvků 19.5.20 09:00

@JarkaJ telove puncochy k bilym letnim satum jsou peklo primo horouci, br:smiley: Ony telove puncochy, pokud to nejsou teninke z Wolfordu za 28 euro na spolecenskou prilezitost to vyzadujici, jsou hnusne vzdy a vsude.
Ja jsem o hodne starsi nez vy, ale to chce neoblikat se jako paňy, na Pinterestu je habakuk inspiraci pro mlade holky.
Ja bych se odpichla bilyma teniskama s ortopedickou vlozkou, leginy vzdycky s necim zadek zakryvajici, Sirsich delsich kosili a satu je plne nejen HM. nejakou peknou parku K tomu na horsi pocasi, krom bot se daji koupit slusne veci za par korun i na silnejsi postavu. Pasky a doplnky to az nakonec, jak rozpocet dovoli.

Femur
287 příspěvků 19.5.20 09:38

@EmilyG. Já myslím, že záleží i na počasí. Letní šaty buď bez punčocháčů, nebo barevné (to záleží na odvaze, ne každá na to má sebevědomí) ale klidně i tělové. Já si tedy nemyslím, že je to peklo, nebo že jsou babské. Taky pro nějaké příležitosti se hodí jen ty (i když asi i k jiným šatům). To, co navrhujete, je samozřejmě taková ležérní varianta, která asi bude @Ledakir sedět na její běžné nošení. Ale teda vyvarovala bych se takových těch legín do půli lýtek pod sukní. To zas je peklo podle mě. Před lety to bylo „hrozně in“, a některé to nosí dodnes. Navíc to opticky zkracuje nohy, což malé postavě nepomůže.

lorens
2440 příspěvků 19.5.20 15:07

Jsem staromódní. Podle mě se tlusté černé punčocháče a tenké letní šaty nemají důvod sejít. Každé se nosí v jiném ročním období.

giuliettka
6710 příspěvků 19.5.20 15:23
@lorens píše:
Jsem staromódní. Podle mě se tlusté černé punčocháče a tenké letní šaty nemají důvod sejít. Každé se nosí v jiném ročním období.

Hodně staromódni. :-D

giuliettka
6710 příspěvků 19.5.20 15:27

Ženy ja viem, že sa tu nosí heslo punčocháče su pre dámu nevyhnutnosť, ale ruku na srdce ktorá z vás ich mala niekedy na sebe v inom ročnom období ako v zime? Ak nepočítame Meghan a Kate. Ja som punšochy v jari, lete, jeseni na nikom nikdy nevidela. A sama tiež nenosím. Tak ak je počasie na letné šaty a neumrznú mi ruky a hruď, tak mi neumrznú ani nohy.

lorens
2440 příspěvků 19.5.20 15:31

@giuliettka To ale neznamená, že za pár let se to nebude kritizovat jako hrůza, stejně jako „vychytávky“ z let minulých. :)

giuliettka
6710 příspěvků 19.5.20 15:34

@lorens To určite bude, ja som len chcela ukázať, že tie legíny a šaty sa sejít mají dovod, lebo teraz je to in. :-D

giuliettka
6710 příspěvků 19.5.20 15:45

@Ledakir Vyžehlite tie šaty a odfotte sa ešte raz, aj s botam, tie šaty naozaj nie sú zlé. Odpichnite sa od nich, zatiaľ nenakupujte žiadne ďalšie, naučte sa nosiť tieto.
Kámoš vlastní fitko a vraví, že ak tam príde prvýkrát žena, ktorá si kúpila na tú prvú návštevu všetko komplet nové a najlepšie značkové, tak si príde v 100% zacvičiť tak 3 -4 razy a koniec. Oblečenie hodí do skrine a je po cvičení. Ak tam dorazí prvýkrát žena v lacných teplákoch a tričku z Alberta, teniskách od Vietnamcov, tak je na 90% jasné, že cvičiť bude a zostane nadlho. Po polroku vymení tričko a teláky za slušivejší model a postupne sa prepracuje k telu a šatníku modelky.
Začnite u týchto šiat, len si k nim dokúpte opasok, nejaký lacný v Reserveed, oni majú rozne dlžky. Nech tá guma v tom páse tak nekričí. Postupne sa naozaj dostanete ďalej. Už len to, že ste si tie šaty kúpila správne na svoju postavu dáva tušiť, že idete správným smerom. Jo a ps na tie telové punčochy sa vybodnite. :-D

JarkaJ
1050 příspěvků 19.5.20 15:46
@giuliettka píše:
ale ruku na srdce ktorá z vás ich mala niekedy na sebe v inom ročnom období ako v zime? Ak nepočítame Meghan a Kate. Ja som punšochy v jari, lete, jeseni na nikom nikdy nevidela.

Nevím, kde se pohybujete, že jste punčochy/punčocháče neviděla na jaře, v létě a na podzim NIKDY NA NIKOM. Já je zas nosím skoro celý rok, kromě vysokých teplot a ležérních, letních materiálů - je to o zvyku, ale já jsem staromódní. A kolem sebe, v centru Prahy, běžně denně vidím. Ale diskusí o punčochách nechci přidávat „munici“ k jiným vláknům :-). Obrázek, který jste dala v kombinaci s džínami (to snad ani nejsou legíny - vím, že se to nyní nosí, i některé firmy jako PF tak prezentují své modely, ale neznamená to, že je to hezké a že se tomu za 20 let nebudeme divit jako pekelné kombinaci. I když, kopie volánových osmdesátek, plísňové džíny, mrkváče dnes nazývané paperbag kalhoty - všechno je zpět a nedivím se ničemu.

Femur
287 příspěvků 19.5.20 15:47

@giuliettka Já teda na jaře a na podzim (v létě ne, to je vedro) punčocháče nosím a to i tělové. Mám nohy hezké tvarově, ale takové bledé a prostě v punčocháčích vypadají líp. Radši mám barevné, ale k něčemu se mi tedy hodí spíš ty tělové. Rozhodně nejsem žádná dáma, ale cítím se v nich líp. A v zimě nosím tlusté barevné, to mě kolikrát zahřeje víc než kalhoty. Například v těhotenství přes zimu jsem nosila jen šaty a tlusté barevné (pak už jen černé, protože na větší břicho jsem barevné nesehnala). Akorát když bylo pod nulou, tak jsem na cestu do práce přes to navlékla legíny a v práci je sundala.
Takže za mě punčocháče jakékoliv ano.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek