Rady jak vyměnit satnik

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Uživatel je onlinegiuliettka
6737 příspěvků 19.5.20 15:48

@JarkaJ Ale no tak, ten obrázok s džínami predsa bol ako fór a také milé podpichnutie @lorens a nie inšpirácia.

JarkaJ
1054 příspěvků 19.5.20 15:50

@giuliettka Ale Váš příspěvek z 15:45 podepisuju 100%! A chválím Vaši pochvalu a pozitivní motivaci začátečnici :-), naprosto vážně bez ironie.

Femur
292 příspěvků 19.5.20 15:51

@giuliettka To ale neznamená, že si je @Ledakir musí hned pořizovat. Teprve časem zjistí, co jí sedne.

Femur
292 příspěvků 19.5.20 15:52

@JarkaJ Souhlasím, taky si myslím, že to @giuliettka vystihla.

EmilyG.
1694 příspěvků 19.5.20 17:44

@Femur @JarkaJ ja jsem ve Vidni telove puncochace videla jen na skolnich slavnostech v kostele.
Bud hole nohy nebo Pokudjezima tmave, sede atd., telove v centru nevidam.
Pro me jsou telove puncochace stejne zlo jako vycuhujici lem telovych lacinych ponozek z tenisek.
Chapu, kazdy to ma jinak.

EmilyG.
1694 příspěvků 19.5.20 18:10

@Femur leginy do pul lytek jsem na mladych holkach snad posledni rok ani nevidela.
Vychazim z toho ze se jedna o cloveka V CR s oemzenym rozpoctem pecujicim o male dite, proto nedoporucuju kalhoty za 89 euro a vic.

Femur
292 příspěvků 19.5.20 18:48

@EmilyG. Já jsem to bohužel viděla. :-( Ten lem tělových ponožek/podkolenek vykukující mezi botou a nohavicí taky považuju za peklo, ale v případě punčocháčů to tak nevidím. Ale s tím doporučením s vámi souhlasím, pro maminku malého dítěte je to asi vhodná varianta. Zvlášť když zkouší něco nového a určitě má omezený rozpočet.

zdena l
83 příspěvků 2 inzeráty 19.5.20 19:01

@giuliettka kurva nemužu… já jsem to myslela dobře, rozhodně ne jako reklamu, nevím jak bych to jinak napsala, ale hluboce se omlouvám

Uživatel je onlinegiuliettka
6737 příspěvků 19.5.20 19:04

@zdena l No práve preto som klikla, že ste mi nepripadala podozrivá! :-D

zdena l
83 příspěvků 2 inzeráty 19.5.20 19:23

@giuliettka tak to jsem ráda, ty boty se tady prodávají v lékarnách, já už jiný ani nechci, jsou zdravotní, mají supr stélku

Ledakir
13 příspěvků 19.5.20 22:53

Jsem rada ze jsem to napoprve celkem trefila. Saty vyzehlim, jak jsem je narychlo vytahla byli zahrabane hluboko tak to podle toho i vypada. :) Pasek omrknu az se dostanu do nejakeho obchodu.

Ja mam asi nejvetsi problem s botama. Mam defekt na jedne noze a bohuzel mi spousta bot nesedne. V lete nosim sandale a v zime botasky. :( Bohuzel v tech botech omezena budu, vetsinou beru ty ktere oblecu a obcas to teda zadna hitparada neni. :( Nyni budu porizovat nejake na leto, mate nejaky typ na univerzalni boty, které bych mohla zkombinovat k vetsine obleceni? Zkusila bych si nejake sehnat. ;)

Jinak uplne ty leginy nenosim ale ja se asi bez nich v takto kratkych satech neodvazila vyjit ven.. Mam tendenci porad všechno zakryvat… Mozna ty cerne puncochace ale zase na leto mi to prijde zvlastni. Asi se spis ze zacatku mrknu po necem delsim, nejakym satum treba po kotniky abych ziskala sebevědomí a schovala boty i nohy…

Dekuju za rady a napady. :)

lorens
2446 příspěvků 20.5.20 01:51

@Ledakir Ve vašem věku nebude nutné všechno zakrývat a délka kolem kotníků je z nejošidnějších, s tím opatrně. Ty šaty jsou fajn a nejsou krátké. :)

JarkaJ
1054 příspěvků 21.5.20 10:15

@Ledakir posílám obrázky šatů, které si myslím, že by Vám střihově i délkou mohly jít, i když jsou na štíhlé modelce. Jsou ze stránek Marks & Spencer, ale jestli jsou i v našich obchodech, nevím. Ale pro inspiraci. Červené by splnily přání trochu zazářit v nějaké barvě, s těmi černými (na barvu jste zvyklá) bych byla opatrnější, mají „velkorysý střih“ a nevím, jak by vypadaly na Vás. Ale tento střih - široké bez pásku - je teď hodně k dostání, můžete je aspoň vyzkoušet.

ertz
419 příspěvků 21.5.20 13:33

@JarkaJ Takové šaty raději ne - je to typ, který z objemnějšího člověka udělá „slonici ve stanu“. Musí to mít aspoň nějaký tvar a pevnější látku, která udrží tu hmotu.

JarkaJ
1054 příspěvků 21.5.20 13:58

@ertz Děkuji za názor, tak jsem to špatně odhadla. Hlavně ty červené by se mi líbily, myslela jsem, že by se pro začátek cítila líp v něčem, co by postavu moc nekopírovalo.

Femur
292 příspěvků 21.5.20 14:10

@JarkaJ Vyloženě kopírovat postavu to nemusí, jen třeba naznačit pas, podle mě třeba nějaký typ zavinovacích šatů, splývavých, délka různá.

ertz
419 příspěvků 21.5.20 15:42

@JarkaJ Jako píše @Femur, musí to mít nějaký tvar. U zavinovacích šatů je to kus od kusu, záleží přesně na umístění a výšce toho zavinutí. Ty červené šaty na někom vysokém se širšími rameny by asi nebyly špatné.
Ty černé - no módní to asi je, ale mně se nelíbí a myslím, že málokomu bude takový střih slušet. Něco mi vadí na poměru volán:zbytek šatů. A to řasení u výstřihu je takové „těhotenské“. Vizuálně by mi takové šaty ubraly 10 cm výšky a přidaly 20 kg.

Femur
292 příspěvků 21.5.20 21:31

@Ledakir Koukala jsem se na nějaké šaty, berte to prosím jen jako inspiraci, ale myslím, že nějaký podobný střih by vám mohl sedět, délku si představte libovolnou. Ty první jsou zavinovací, ty druhé přestřižené pod prsy. Barvu si asi taky představíte podle sebe. Těmi sandály jste myslela něco jako je tohle? Já bych se přimlouvala za vyšší podpatek, ale chápu, že tohle pro vás může být pohodlné

Ledakir
13 příspěvků 29.5.20 19:51

Ty květinove saty jsou uplne super. Moc dekuju :) Podivam se kde bych je mohla sehnat, na tyto bych se i citila. :)

Pokusim se sehnat si i nejake sandalky s mensim podpatkem, abych nebyla porad jen v keckach. ;)

bao-baba
931 příspěvků 29.5.20 20:23
@giuliettka píše: Ženy ja viem, že sa tu nosí heslo punčocháče su pre dámu nevyhnutnosť, ale ruku na srdce ktorá z vás ich mala niekedy na sebe v inom ročnom období ako v zime?

JÁ, JÁ!!! V devadesátkách jsem pracovala ve firmě, kde byly punčocháče a uzavřené boty vyžadovány tvrdě i v 30 stupních…

bao-baba
931 příspěvků 29.5.20 20:28
@Ledakir píše:

Jinak uplne ty leginy nenosim ale ja se asi bez nich v takto kratkych satech neodvazila vyjit ven.. Mam tendenci porad všechno zakryvat… Mozna ty cerne puncochace ale zase na leto mi to prijde zvlastni. Asi se spis ze zacatku mrknu po necem delsim, nejakym satum treba po kotniky abych ziskala sebevědomí a schovala boty i nohy…

Dekuju za rady a napady. :)

Třeba by pomohlo chodit v nich zpočátku zkusmo chvíli doma.

TinkaH
920 příspěvků 29.5.20 23:16

Problém s šířkou stehen a lýtek pomůžou vyřešit boty na podpatku, aspoň malinkém. Noha vypadá štíhlejší, vlastně celé tělo se tak nějak postaví do sexy linie.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek