Rady jak vyměnit satnik

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Ghost B.C.
3961 příspěvků 3.6.20 14:04

@Ledakir Ještě bych si k tomu „ženskému stylu“ dovolila malý postřeh. On totiž není jenom v oblečení. Minimálně z poloviny tak, ne-li víc, vychází ze samotného základu - totiž vás jako takové. Ty ryze ženské věci, jako jsou šaty a sukně, jdou ruku v ruce s péčí o sebe. Chce to mít i pěstěnou pleť, vlasy a ruce+nehty. Lehký make-up není nikdy na škodu a decentní šperky také ne. Není to podmínka, spíš takové třešinky na dortu, ale například dobře padnoucí spodní prádlo by mělo být samozřejmostí. Stejně tak k tomu ale patří i ladná chůze (čiliže se narovnat a zvednout hlavu), kultivovanost projevu, laskavost, jemnost nebo osobní vůně.
Tím vás nechci podezírat ze zanedbanosti, jen rozvíjím tu myšlenku ženskosti.
Stejný díl pozornosti, jako věnujete oblečení, věnujte i tomu, co bude pod ním.

EmilyG.
2149 příspěvků 3.6.20 15:27

@Ghost B.C. @Ghost B.C. pravdu díte, ale nějak mám dojem že se jedná o matku na MD ( nebo rodičovské) s ne moc velkým příjmem. Radíte dobře, ale na některé věci, jako decentní šperky atd. jim moc peněz nezbývá. Máte děti?
Pěstit si vlasy, nehty atd., lehký make-up, vybírat a kupovat dobře padnoucí prádlo…řeknu vám, já mám hodně natrénováno, ale u jednoho vnoučete jsem byla ráda, že jsem si odběhla na wc ( za ustavičného bušení na dveře a ječení ), jídlo ( moje ) až večer a někdy jsem byla tak unavená, že až další den.
Prádlo a oblečení jsem zpočátku dělila pouze na čisté a k vyprání, to jsem dělila na podkategorie " fleky vypratelné " a " raději vyhodit ".
Samozřejmě se můžu mýlit.
Nemyslím to nijak zle, prostě na rodičovské často moc peněz není a některé věci musí jít stranou.

giuliettka
7680 příspěvků 3.6.20 16:03
@Ghost B.C. píše:
@Ledakir Ještě bych si k tomu „ženskému stylu“ dovolila malý postřeh. On totiž není jenom v oblečení. Minimálně z poloviny tak, ne-li víc, vychází ze samotného základu - totiž vás jako takové. Ty ryze ženské věci, jako jsou šaty a sukně, jdou ruku v ruce s péčí o sebe. Chce to mít i pěstěnou pleť, vlasy a ruce+nehty. Lehký make-up není nikdy na škodu a decentní šperky také ne.

Pri čítaní vášho príspevku ma napadlo, v ktorom oblečení je podľa vás viac ženskejšia? :-D

Ghost B.C.
3961 příspěvků 3.6.20 16:33

@EmilyG. Já to zle neberu, při tom rozvíjení myšlenky jsem vážně úplně vypustila, že je Ledakir na mateřské. Je mi jasné, že to spoustu věcí mění a většina těch připomínek je mimo. Nicméně to nebyla ultimátní rada, že jen tak a ne jinak, je to můj názor a možná inspirace třeba do budoucna. Taky jsem tím chtěla říct, že mi nepřijde rozumné vydat se z peněz za oblečení, které nikdy nenosila a ve kterém tápe, aby se třeba kýžený efekt ani nedostavil, protože by na začátek stačil jenom lepší účes a přestat se hrbit (například).

@giuliettka V černých šatech, tam je femme fatale. Ale i v tom žlutém má kouzlo, je taková rozpustilá, roztomilá. Proč?

edit: Doplnění pro lepší smysl příspěvku.

Příspěvek upraven 03.06.20 v 17:34

pavka_l
1236 příspěvků 3.6.20 16:40

@giuliettka Mně připadá ženská v obojím, v černém je sexy, ve žlutém romantická a dívčí.

EmilyG.
2149 příspěvků 3.6.20 18:33

@giuliettka au, žlutej diblík je strašnej včetně ofinky!

bao-baba
1269 příspěvků 3.6.20 18:49

Já bych k ženskému stylu připojila jednu věc, která je úplně zdarma: a to ženskou chůzi. Bohužel velmi často vidím, jak dívka na podpatcích rázuje mílovými kroky nebo zeširoka jako námořník na kymácející lodi. Zkrátka v sukni a podpatcích to chce trochu přizpůsobit chůzi, nechodit jako v džínách a teniskách. A také se narovnat, zvednout hlavu, vystrčit prsa a zastrčit břicho, hned pak opticky ubudou kila.

Femur
530 příspěvků 3.6.20 22:21

@EmilyG. Máte pravdu, ale taky záleží na tom, jak velké je to dítě. Není to pořád stejné. A jiné to je, jestli jich má víc. Třeba já jsem se tak jak popisujete cítila první dva měsíce, pak se to zlepšovalo, našla jsem si čas na sebe, aspoň trošku. A když to teď zpětně probírám, tak na procházky s kočárkem (tím hlubokým) jsem chodila oblečená ženštěji než chodím teď poslední dobou. Protože tam jsem si vykračovala, miminko spinkalo a pohoda. Teď chodím v džínách a triku, protože tříletý kluk si chce hrát, běhat, dneska jsme cvrnkali kuličky…
Ale zase si hlídám chvilky, kdy jsem za sebe, tj. když jdu někam bez něj, vezmu si sukni, lodičky, halenku.
Je fakt, že člověk nemá tolik na utrácení, já jsem si za dobu svojí rodičovské na sebe koupila dvoje boty (protože se mi ty předchozí rozpadly), nějaké prádlo… a to je asi všechno. Jo a ušila jsem si asi troje šaty z nasyslených látek, ale to byly šaty na kojení. Takže recykluju, naštěstí se vejdu do většiny původních věcí. Málem bych zapomněla! Jedny společenské šaty jsem si letos šila a i jsem sem dávala fotku, no ale ty byly vlastně zadara, protože látka byla vánoční dárek. Je fakt, že Ledakir asi začíná od nuly, tak nemá bohužel co recyklovat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek