Ramínka podprsenky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 21:38

Nechcem zakladat nove vlakno a myslim, ze je to vramci temy:
potrebovala by som ramienka k tymto satam (planujem si ich zobrat na svadbu ako host/fotograf). neviete, kde by sa nejake ramienka nevyzerajuce ako podprsenkove, ale s podprsenkovymi hacikmi dali zohnat? alebo neviete, ako inak by sa to dalo vyriesit?
(moja idealna predstava: vsit podprsenku a na saty zahackat siroke cierne satenove ramienka, ktorych dlzka sa nenastavuje - na satach su ocka na ramienka. jediny problem je, ze ziadne take ramienka nemozem zohnat…)
ramienka na fotke su z nudze cnost a pojdu cim skor dole, lebo su kratke a tahaju saty prilis nahor

Haslerka1251
109 příspěvků 24.3.13 22:06

Jenom malá poznámka k podprsenkám bez ramínek: Kupujete si ty, které mají po celém obvodu zapínání i košíčků silikonový pásek? Protože já mám dvě takové (podprsenka s odepínacími ramínky, takže nositelná jako bezramínková i klasická) s těmi pásečky, obě z HM jen tak mimochodem, a nehnou se ani o píď, a to můžu skákat a válet se jak chci (ozkoušeno v létě pod tílkem). Ale pokud jsou to ty normální bez silikonových pásků tak to chápu, že to leze dolů, no…

Dahllie
2222 příspěvků 24.3.13 22:26

@kappa Zajít do galanterie, koupit si potřebné háčky a stuhu ve vhodné barvě a délce. Doma jehla a pár stehů ;-)

Navaa
553 příspěvků 24.3.13 22:27

Kappa: bohužel vám neumím odpovědět na otázku, ale ty padesátkové šaty vám trochu závidím :)

Morže
1094 příspěvků 24.3.13 22:45

Nejsou to náhodou šaty z katalogu Bonprix nebo Otto? Jsou mi povědomé… a co podprsenka bez ramínek? I já se svojí 70J Mám podprsenku bez ramínek vystuženou se silikonovým proužkem, tak bych se divila, kdyby ve vaší velikosti neměli… Ale divím se, že k těm šatům nebyla přibalená ramínka.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 22:47

@Dahllie neviem si celkom predstavit, ako na to. stuhu na sirku haciku a len zahnut a zasit za hacikom? lebo sa obavam, ze ten sev a pripadny koniec stuhy vzadu bude vidno (odhliadnuc od toho, ze na krajoch bude vidno, ze su to kraje stuzky a nie regulerne ramienka). alebo radsej sikmy pruzok a nejako to zasit (alebo zahehlit-zalepit? mohla by to ta lepiaca sranda - ak je zrejme, na co narazam - udrzat?) a nedaju sa nahodou niekde zohnat stuhy, z ktorych by sa dalo vyrobit nieco take, ze tie ramienka budu mat v haciku ten svoj centimeter a budu sa rozsirovat na 2-3cm na ramenach a potom spat?
(ano som lava zaciatocnicka ospravedlnujuca sa za vsetky hlupe otazky a dakujuca za vsetky rady)

„@Morže“ no ja ich mam v votocvohoz za par korun :D
podprsenku bez ramienok mam, ale napriek silikonovym pruzkom sa mi pomalicky zosuva a som v nej taka nesvoja. a urcite by som sa bala akychkolvek prudsich pohybov.

Příspěvek upraven 24.03.13 v 23:02

Morže
1094 příspěvků 24.3.13 22:48

@Ani Máš tu podprsenku se silikonovým proužkem v obvodu? Bez ní to opravdu může padat dolů…

Zorča
142 příspěvků 25.3.13 01:18

Já mám podprsenku se silikonovým proužkem v obvodu a obvod minimálně o 5 (možná i o 10 cm) menší než je můj obvod a stejně mám pocit, že mi to sklouzává dolů. Necítím se v tom dobře, takže v tom přežiju tak max 4 hodiny a pak se musím jít buď převléct nebo nějak spravit. Když ji mám na sobě, tak pořád mám ten pocit, že mi to sklouzává dolů.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek