Řasenka pro citlivé oči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
emef
2425 příspěvků 4.9.13 11:19
Řasenka pro citlivé oči

Zdravím vás.
Co jsem začala nosit kontaktní čočky, mám problém, že mě po použití řasenky oči během dne začnou pálit. Jediné řasenky, která mi tohle nedělají, jsou Alverde. Zkusila jsem dvě, ale řasy moc nezvýrazní. Navíc se mi velmi rychle rozmažou.
Proto bych prosila o radu, jestli máte ozkoušenou nějakou řasenku, která je vhodná pro citlivé oči.
Doporučované pro kontaktní čočky a citlivé oči jsem našla od Rimmelu (zkusila jsem, ale palí stejně), od Dermacolu (Imperial), Max factor 2000 calories, Clinique.
Zatím to vypadá, že si v koupelně udělám výstavku nepoužitelných řasenek:-)
Díky.

Reakce:
Zebra33
2038 příspěvků 4.9.13 11:33

Zkuste z lekarny, mam pocit ze nejaka od La Roche Posay by mela byt dobra (jak snasenlivost tak vysledek naliceni)

chinin
2788 příspěvků 4.9.13 13:26

@emef
Mne na citlive oci + kontaktni cocky vyhovuje Clinique High Lengths, z levnejsich Maybelline Great Lash. Kazdopadne doporucuji, vyhybat se vodeodolnym a „super-drzicim“ rasenkam.

chinin
2788 příspěvků 4.9.13 13:27

@emef
P. S. Je zde diskuze o NEJ rasenkach a diskuze Kosmetika, zkuste si je projit, treba v nich najdete nejake tipy.

Morže
1094 příspěvků 4.9.13 14:09

Já mám od Bourjois Volume glamour ultra care mascara for sensitive eyes. Je to černobílá řasenka a mě dělá krásné řasy. Ale taky mám od přírody dlouhé a husté řasy http://www.krasa.cz/…re-12-ml.jpg

Jsem s ní spokojená, neslzí mi po ní oči a mám oči jako mrkačka. Až jí dovypatlám a žádná jiná řasenka mi nebude vyhovovat víc, půjdu do ní znova.

Tebah
4257 příspěvků 4.9.13 15:01

Mám obdobný problém a můžu doporučit značku Bare Minerals (kupuji přes feelunique.com, zrovna mají slevy) a Clinique. La Roche ujde, ale má nic moc výdrž a složení by taky mohlo být lepší. Zkuste projet Beatypedii, tam je celkem rozebráno i složení.

Zoe
316 příspěvků 5.9.13 11:02

Mám také citlivé oči a výborná je Vichy. Kupuje se v lékárně, ale nemají ji v každé.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek