Reality show

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
bestia
2300 příspěvků 20.7.12 19:28

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:52

LaalaB
787 příspěvků 21.7.12 18:28

@Siriano Kde se dá sledovat ten Project Runway?

Siriano
5 příspěvků 22.7.12 18:56

@monicka Kdyby jenom vyhlašování. Ona ta celá série byla divná - nudné úkoly a nezajímaví soutěžící (snad až na Viktora). Na druhou stranu PR All Stars jsem si užila maximálně, takže desítku ještě předem neodepisuju. I když mi bude chybět Isaac Mizrahi a Georgina Chapman, v All Stars byli výborní.

@LaalaB Třeba tady . Jinak první série vyšla i u nás na DVD pod názvem Heidi Klum: svět modelingu, takže se případně dá i koupit.

LaalaB
787 příspěvků 23.7.12 10:12

@Siriano Děkuju za link.

Rosalyn
925 příspěvků 18.10.12 23:16

Na Prima Love dávají Farmár hľadá ženu 3. :-)

Rosalyn
925 příspěvků 19.10.12 16:36

To by mě zajímalo, kdo mi dal červené ramínko. Jen tak. Protože tento pořad fakt dávají. Přehlídka individuí všeho druhu zaručena - alkoholici a šašci předvádějící se před kamerou. Prý tam bude i ten indián z české verze pořadu. ;-)

Mylady2
12413 příspěvků 19.10.12 18:15

@Rosalyn hnus tyhle pořady;-( z lidí kteří žijou na okraji společnosti dělají ještě větší odpad:-(

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 18:29

@Rosalyn @Mylady2
Bauer sucht Frau je jeden z nejuspesnejsich poradu v nemecke televizi, uz nekolik let :-D. Ale jsou jeste horsi - napr. Schwiegertochter gesucht, to je neco jako „hleda se snacha“. Matky silenych individui, ktera jeste v pokrocilem veku bydli doma, hledaji snachu. Kandidatky jsou pozvany do domacnosti (vzdy tak dve az tri najednou) a je hodnoceno jak vari, zehli a pod.. Synacek rozhoduje a vybira po porade s mati. Je to opravdu jen pro silne nervy a nejlip, kdyz mate za sebou tezky a intelektualne narocny den a v sobe dve sklenice cerveneho - ten porad Vas totiz dorazi na uplne dno…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 18:54

@GreatSusan to hľadá sa nevesta ide už aj u nás pod názvom „mama ožeň ma“. Videla som jeden diel, dva poháre červeného nestačia, chce to celú fľašu ginu! :-D

Rosalyn
925 příspěvků 19.10.12 19:18

@gulietta Tady to dávali taky a pořádně jsem se u toho nasmála. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek