reklama na conversky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.12 23:02

tak tohle mě vážně otrávilo. Chci se podívat, jestli nepřibyl článek a vyleze na mě reklama na Conversky. V pekle. To je vážně peklo :D mám dojem, že už jsem asi viděla všechno :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zoufalanevesta
51 příspěvků 3.4.12 06:10

Poměrně přesné. Zrovna tyhle plátěné kecky mi připadají jako nejpředraženější šmejd, který v ČR vídám. Boty na jednu sezónu, ale všichni se z té hvězdičky můžou zbláznit.

MP Ann
215 příspěvků 3.4.12 08:13

Já jsem svého času jiné boty nenosila. K té předraženosti…nesmíte je kupovat u nás no. Osobně dám za Conversky ruku do ohně, je to prostě srdeční záležitost. Já bych zas nikdy nevyšla do města v podpatcích…

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.12 10:38

já právě tyhle kecky s gumovou špičkou nikdy nemohla nosit protože mi zarůstá nehet na palci a bylo to v nich jen horší.

hedvika
275 příspěvků 3.4.12 10:56
no je fakt, že me taky překvapuje, že zrovna na conversky je reklama na modnim pekle. Nic proti nim nemám, vypadají většinou pěkně a když to umí člověk dobře nakombinovat, proč ne…
ale i tak, trochu jako na blogu o zlepšování kvality českého kulinářství dát reklamu na bageterii boulevard


GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.12 11:14

Convers boty mam sice rada, nicmene nechodim do pekla proto, abych se ucastnila komercnich soutezi a koukala na reklamy. Pripada mi, ze se peklo ponekud zaprodalo a ztraci tim zbytecne glanc a presvedcivost, na dvou zidlich se proste neda sedet. Novy clanek by taky neskodil, jinak se na tu reklamu totiz nebude mit kdo koukat.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.12 13:25

Tak snad byste po Adě nechtěly, aby to dělala zadarmo… z mého pohledu je to její věc. A conversky nechci, ale za pekelné je nepovažuji, nakombinovat hezky se dají.

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.12 14:02

já po ní nechci, aby to dělala zadarmo, však už předtím tam běžely reklamy, ale rozčiluje mě, že nevidím, jestli se neobjevil nový článek. Doufám, že to zas brzo zmizí. I když na to facebookové okénko jsem si taky zvykla, i když přes něj nevidím na nové komenty (což už teď stejně nepotřebuju). Jen přemýšlím, co vlastně bude dál? S každým kliknutím na fóru nám budou vyskakovat reklamy? Nebo jak?

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.12 14:37

Naprostý souhlas s GreatSusan a zelitschko.

pixie
232 příspěvků 3.4.12 16:18

Teď by měla Ada napsat článek na téma Jak kombinovat conversky, aby to alespoň trochu zamaskovala:) Conversky nenosím, jsou na můj vkus zbytečně drahé, ale nějaké levnější „socky“ vlastním a mám je ráda.

zwedavka
1328 příspěvků 3.4.12 20:11

stáhněte si Adblock, reklamu vyrušte, Ada nebude pro nás psát zadarmo a nás nebude reklama obtěžovat.
Kdysi dávno, kdy jste těmhle keckám říkali „číny“ jsem je milovala, kupodivu je mám dodnes, ovšem v rozkladu, beru si je na vodu a dětičky mně vyčítají, že jsem zničila takové úžasné kecky. :-)

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.12 20:37

zwedavka: když je to přímo na pekle, a ne nějaký banner bůhvíodkud, tak to Adblock jaksi nezablokuje, leda bych si do filtrů přidala peklo:(
Jinak co se týče Adblocku, on tu reklamu blokuje, aniž by ji stáhl, a tedy ze zablokované reklamy Ada (nebo autor jiného blogu) nic nemá - platívá se za počet zobrazení nebo dokonce za počet kliknutí. (nevím, proč Adblock neposkytuje volbu reklamu stáhnout a neukazovat)

zwedavka
1328 příspěvků 3.4.12 21:07

aha, tak ji holt budu ignorovat, to zvládnu

hedvika
275 příspěvků 4.4.12 05:36

Tak právě proto, aby ti, co si reklamu zadali neměli nesprávná data. Vás ta reklama štve ze strany konzumenta, ale pokud byste sami chtěli zvýšit svůj prodej a upozornit na sebe přes jakekoli stránky, a Adblock by měl tu vlastnost, že by ji konzumentovi neukázal, ale vy byste za ni platili, jako že ji všem ukázal a při tom ne, tak byste vlastně byli šizeni. Navíc by to pak udělali všichni. což by mohlo způsobit mnohé. A nevím, jestli je reklama zas tak hrozná, já si taky nemyslím, že je reklama jen čisté zlo. Je dobře, že je nějaký „bezbolestný“ způsob, jak blogeři mohou dostat zaplaceno a my nemuseli platit přímo za články, navíc kolikrát ta reklama může opravdu člověka inspirovat k nákupu produktu, který uvádí… Já sjem spíš překvapená, že je tu reklama zrovna na converse, na to peklo není zaměřené ani svými cílovými čtenářkami. Určitě sem chodí mnoho lidí, co mají conversky rády, či podobný styl oblékání, ale podle diskuzí to tak moc nevypadá.

zoufalanevesta
51 příspěvků 4.4.12 06:46
Ale jo, kecky obecně jsou parádně ležérní, taky je mám ráda, nepovažuji je za peklo, i když je pravda, že dost slečen je nosí právě k proklatě nízkým riflím, ale to je opravdu vedlejší. Ale zrovna Converse mi připadají neskutečně drahé na to, že mně vydžely jednu sezónu, kamarádce půl (oběma se nám prošlapaly podrážky) a příteli se po dvou měsících propadla pata uvnitř, což mu nevyreklamovali, protože na něm viděli vadu páteře, takže defektně chodí a propad paty si prý způsobil sám chůzí (mj. docela kruté, já bych tohle říct člověku nedokázala, ale byznys je byznys a city jdou stranou).
Nicméně přiznávám: nejsem objektivní, celkově nemám ráda skejtovou módu, obychodům jako Titty twister, kde prodávají trička z oné průhledné bavlny za osm stovek, mikiny za dva tisíce a kecky Converse za 1500, se vyhýbám. Patnáctileté od hlavy až k patě oháknuté ve značce DC, takhle u nás vypadá zlatá mládež.
PS: Neberte to, prosím, nikdo osobně, ty věci jsou barevné, mají šmrnc, ale považuji je za velmi předražené. Mikina (Emily the strange) za 2800 je na mě skutečně příliš. Ale už jsem si všimla, že nějak zlevnili, asi už ten prvotní boom opadl, snad už to šlo dolů, protože tak čtyři roky zpět byly ty ceny napálené.
rice
356 příspěvků 4.4.12 18:22

Vážně se Ada tak průhledně zaprodala? Jednak je to škoda a mám z toho dost rozpačité pocity, jednak jsou conversky naprosto typický atribut stádního oblékání. Je to vlajková loď toho, proti čemu tady Ada aspoň zezačátku protestovala, a najednou je z toho šmrncovní, barevný kousek do šatníku - nerozumím. Jasně, můžete namítnout, že se daj hezky nakombinovat, jenomže to všechno. Ale conversky vídám v naprosté většině případů jako součást uniformy kecky-džíny/legíny - tričko/tunika a sportovní taška přes rameno :) A tak to prostě je. Tahle reklama je pro mě hodně velkej fail.

MP Ann
215 příspěvků 4.4.12 18:28

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:14

rice
356 příspěvků 4.4.12 19:09

tak za prvé: na všechno stádní se tu nadává už od počátku blogu, byl totiž stvořen přesně za tímhle účelem, víš? A za druhé: my jsme si jenom posteskly nad tím, že Ada najednou tak obrátila a začala propagovat něco přesně proti duchu blogu, komerčně o komerčním výrobku. Je v tom zjevný rozpor, ty ho nevidíš? Mimochodem, nevím, jak si mám vysvětlit tvojí podrážděnou reakci (která je btw. obsahově zcela mimo) - nenosíš náhodou conversky? ;)

pixie
232 příspěvků 4.4.12 21:59
Pokud vím, tak se tu brojí proti nevkusnému oblékání a málokterý kus oděvu je nevkusný sám o sobě. A conversky sice nejsou vrchol elegance, ale nemám pocit, že by to šlo úplně mimo.
Jo, můžeme se vztekat, že se Ada zaprodala, ale že to jde proti tomu, o co se snaží, bych neřekla. Až tu bude viset reklama na špičatý „sportovní“ křusky, nekvalitní spodní prádlo v malém výběru velikostí nebo na kosmetičku, která dělá mizerné gelové nehty, pak to půjde proti tomu, o co se Ada snaží.
Conversky prostě nejsou peklo, i když to není zřejmě to, co si většina z vás představuje, že Ada propaguje.
Sibyla
2646 příspěvků 5.4.12 06:21

Taky mám dojem, že Peklo jde obvyklou cestou zestablišmentění rebelů (ostatně jako všechny předražené džíny, conversky a jim podobné, stvořené na protest proti komerci - a ejhle dnes!) Škoda. Těch reklamních článků už tam pár bylo - dost nechutné. Jinak díky za tip na Adblock, netušila jsem, že to jde. Co mně obzvlášť vadilo, že mi Google „čte“ maily: když jsem já/odesilatel psala o kočkách, naskočila po straně reklama na krmivo. Kdybych psala, že mi umřela babička, nejspíš by mi doporučili rakev.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.12 08:03

Sibylo, svatá pravda s tím Googlem :-))
Jinak - mně jsou veškerý reklamy naprosto ukradený, co se mě týče, může si sem Ada vrznout třeba inzerát na sadomaso salón… ale štvou mě tyhle takzvaný soutěže, kdy vždycky vyhraje ten nejpitomější (obrázek, odpověď). Ve jménu lidu blíž.

MP Ann
215 příspěvků 5.4.12 08:54

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:14

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.12 09:10

Taky jsem imunní - tyhle hadráky jsem nikdy neměla na noze (teda jednou jako žačka a bolely mě z nich chodidla), takže mi to žíly nerve. Spíš by byla sranda, kdyby cena byla, že „tohle určitě nevyhrajete, budete ušetřeni“. Sranda je, že co je odměna v soutěži by leckdy člověk nechtěl ani zadarmo.
Je to prostě PR článek nějak zabalený, aby se neřeklo a tvářilo se to alespoň trochu užitečně - he he.

Sibyla
2646 příspěvků 5.4.12 09:15

lilip: souhlas.
Mně je jinak fuk, jestli je to soutěž o conversky nebo o Birkin - prostě se to nějak blíží té supermarketovému podbízivému stylu: všimni si naší značky, zapamatuj si ji, třeba ti něco kápne. Nemám to ráda.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.12 09:19

Já ze zásady nesoutěžím, ale poctivě kupuji, jistota.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek