Reklamace jídla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
666mahu
1490 příspěvků 28.3.13 15:48

@bailarina, já měla jen 80. :-( Irskou jsem sekla, tygrování vůbec netuším (vím, že mám mít světlou pěnu barvy lískového oříšku tzv. crema na povrchu, a to mě zajímá, tygrování ať si vyřeší ten, kdo mi kávu vaří. :-) ) a to vlažné kafe je podle mne zcestné (nesnáším studenou kávu, člověk si nesmí spálit jazyk, ale stále ještě musí být dost teplá). :-)

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 15:51

@MPSkrolew Ano. Nicméně zde byla řeč o těch, kteří si ji objednávají a jakákoli teorie je pro ně moc nóbl.

MPSkrolew
1850 příspěvků 28.3.13 17:29

@corleone Já z té diskuse takový dojem nemám.

chinin
2788 příspěvků 28.3.13 17:55

Palec hore! :-)

Pobavila jste me, prestoze bych byla radeji, kdyby slo o vetsi nadsazku (= o mensi korelaci se zdejsi realitou). Ach jo.

@Kay_Adams píše:
@real.blond
Isteže.
Svet je totiž čierno-biely.
Buďto vidíte a oceníte rozdiel v úprave steaku, či príprave kávy, alebo zachraňujete deti v Afrike a pomáhate opusteným šteniatkam a mačiatkam.
Nič medzitým.
A teda, to prvé z Vás samozrejme robí zlého materialistického konzumného egoistického človeka.Nie je ten svet krásne a jednoduché miesto?
kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 17:58

V našich provozovnách kafe moc nepiju, protože mi teplý magi příliš nechutná :-) a stejně jsem spíš na čaj… jediný, který si vozím a tak jednou týdně i udělám, je kafe kardamomový.

Ale ve vracení jídel jsem už prakticky profesionál. Nevím proč, ale kdykoliv někde jíme, sázejí se všichni, co zas kiwi dostane, a už se těšej předem:
Maso, ze kterýho krev stříká proudem (přičemž se nemá jednat o krvavej biftek), případně úplně něco jinýho než bylo objednáno… šváb v guláši… a zlatej hřeb - masařky v bramboračce, vydávaný obsluhou za hojnost majoránky :-)

Když mám hlad, bývám dost nevrlá… tudíž mě neodradí ani pingl s vzezřením (a výrazem) masového vraha, ani kuchař, dostavivší se ke stolu s dranžírákem. Výměna jídla, večeře na účet podniku, panáček na zlepšení nálady… vždycky to zatím dopadlo dobře - všichni přežili.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 18:00

@kiwi To si přivoláváte, když na to myslíte. Mám kamarádku, která čeká vždy zapáchající maso a v 50%případů ho dostane. Ostatní nikdy.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 18:02

@ionicera
Ale já většinou dost toužebně myslím prostě jen na jídlo :-)

chinin
2788 příspěvků 28.3.13 18:08

Ha! Jsem (kavovy) snob! :-)
V kavovem testu jsem ziskala 100%. Ale na ferovku priznavam, ze 10% (= 1 spravna odpoved z 10) jsem ziskala diky zdejsimu OT a osvete od @Maravelo:-)

Atlacoya
2790 příspěvků 28.3.13 18:18

@ionicera Babiččina známá si vždycky na zájezdu s hasičema něco koupí a do týdne to přestane fungovat. Proto už své známé prosila „Holky, až si zas budu chtít něco koupit, tak mi to rozmluvte! Já kdybych si koupila ho… tak ani smrdět nebude!“
Ano, kamarádky mé babičky (věkový průměr nad 60 let) se vzájemně oslovují holky, případně děvčata.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 18:31

@corleone Asi jste to nepochopil ;-) Snobství není to, znát tu teorii. Nikdo tu nic takového netvrdil. Negativně se tu mluvilo o těch, co pohrdavě a arogantně vyžadují, aby jí znali všichni, přičemž to nemá jakékoliv opodstatnění ;-) Snad mohu znát teorii bez toho, aniž bych to měl potřebu každému vnucovat a každého opravovat, zvlášť, když to daný člověk nepovažuje za nutné.

To je jako kdybyste chtěl po stewardce ve studentagency, aby tomu nápoji neříkala horká čokoláda ale vodou ředěný instantní nápoj s kakaovou příchutí, protože horká čokoláda je něco naprosto jiného a servíruje se naprosto jinak ;-) V takovém případě vás budu považovat za pitomce stejně, jako když mi budete nutit ať řikam ristretto místo piccolo ;-) Je to takle snadný.

666mahu
1490 příspěvků 28.3.13 19:22

@Wangwei, vzpomnela jsem si na jednu humornou z posledni doby. Muj muz se bajecne bavil, objednavka se mi povedla uz na ctvrty pokus! :D
Stalo se v sobotu vecer v jednom krajskem meste v udajne mistni oblibene kavarne. Vysli jsme si po veceri na prochazku a ze se tam zastavime, i kdyz jsme nemeli chut na kavu. Kavarna mala, poloprazdna, cisnivce prisla hned. Vybrano jsme meli rychle, manzel objednaval: „prosim portske a Jim Beam bez ledu. Cisnice: "Portske prodavame jen na lahve“. Muj dotaz s lehkym usmevem: „Skutecne si u vas hoste objednavaji cele lahve portskeho, kolik jich prodate? /odpoved zadna, rychle jsem koukla do listku a pokracovala/ Tak bych si dala jahodove daiquiri“. Nasledovala rychla odpoved: „Nemam cerstve jahody“. Muj pokus „Mrazene take ne?“ byl zbytecny. Pokracovala jsem dal podle listku: „Matu byste mela, ze bych si dala mojito“. „Ano, to mam“ a odesla za bar. Tam se otocila, sla k jednomu stolku, asi za kamaradkou, neco prohodily, a pak zas k nasemu stolku, ze nema, cim by rozdrtila led, mixer ze nefunguje. Tak jsem koukla na bar, nejschudnejsi mi pripadalo Cinzano. Museli jsme se s manzelem drzet, abychom se te situaci nesmali nahlas. Cisnice nemuze za to, ze nema suroviny a vybaveni. Ze navic obsluhovala ve sportovni mikine, a kdyz nemela co delat, sedla si za bar na vysokou stolicku a zapalila si, uz humorne nebylo, a je to take problem vedeni.

Mylady2
12413 příspěvků 28.3.13 19:44

@666mahu to mi připomíná když jsem v pátek večer!!! Ve slavném báru v Brně chtěla daiquiri :-) nemáme led :-D nevěděla jsem zda se smát nebo brečet.

real.blond
6688 příspěvků 28.3.13 19:55

@Mylady2 mne se zase loni v lete stalo na jedne diskotece.. Chtela jsem suche martini + tonic.. Nemame led! Ok, preziju.. Nemame ale ani limetky, ani citron! No neda se nic delat.. Za chvili prede me cisnice prskla martini nalite v nizke sklenicce, jako na whisky.. Ja na to koukam, kam si mam asi jako dolit ten tonic a ona no my nemame ani longovky!

Pirek
7062 příspěvků 28.3.13 20:06

@Maravelo
Nekosmopolitní = zápecník!

To su třeba já. Mé nevalné cestovatelské zkušenosti říkají, že nejlíp je mi ve starém dobrém Rakousku-Uhersku.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 10:13

@Pirek zápecník :D píšu si.. :D

Sekhmet
1918 příspěvků 29.3.13 10:53
@kiwi píše:
Ale ve vracení jídel jsem už prakticky profesionál. Nevím proč, ale kdykoliv někde jíme, sázejí se všichni, co zas kiwi dostane, a už se těšej předem:
Maso, ze kterýho krev stříká proudem (přičemž se nemá jednat o krvavej biftek), případně úplně něco jinýho než bylo objednáno… šváb v guláši… a zlatej hřeb - masařky v bramboračce, vydávaný obsluhou za hojnost majoránky :-)

Zajímavý, já přitahuju debily a pak se tu dozvím, že je to vlastně moje chyba, protože si za to můžu sama, anžto jsem zlo a mám špatnou karmu. Vy přitahujete špatný jídlo a nikdo vám nic podobnýho neřekne (fňuk, fňuk).

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 10:59

@Sekhmet
Jo, je to zajímavý, protože to špatný jídlo přece musel připravit i nějakej debil :-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 14:39

@Sekhmet
Já taky přitahuju divný lidi. Beru to jako svůj Úkol, že je ke mně Nejvyšší posílá, protože ví, že u mne jsou správně. Tak já je řeším, ty lidi. Mnoho z nich už je zcela vyřešených.

continuity
5853 příspěvků 29.3.13 14:48
@DonChichot píše:
Mnoho z nich už je zcela vyřešených.

to zni hrozive :D

marca
450 příspěvků 29.3.13 15:14

Vaše zkušenosti zní vícemeně dobře. Asi se teda příště k reklamaci odhodlám. Naposled reklamoval muž jídlo v jakože lepší restauraci. Půlka přílohy byla připálená a otočená tak, aby to nebylo hned vidět. Servírka se zeptala, co s tím chce udělat, jestli novou přílohu nebo celé jídlo… A pak už znova nepřišla a posílala k našemu stolu jinou. Takže jsem z toho byla otrávená a už tam nemám moc chuť chodit, v 50% návštěv se jim vždycky něco pokazilo.

Bara06
2039 příspěvků 29.3.13 19:21

@real.blond To mi připomíná - kdysi dávno se nás jedna teta ptala, jestli si dáme čej nebo kakao. A my nadšený -jó, kakao!!
A ona- no jo, já ale nemám mlíko…

eriam
448 příspěvků 30.3.13 12:35

Taky dám něco k pobavení - jednou jsem si v restauraci objednala řízek, brambor, okurkový salát. Dalo by se říci, že tohle snad zvládne i kuchař začátečník. Jídlo jsem celé vrátila, protože, řízek polosyrový, studený, brambory jakž takž a okurkový salát skoro vařil. Servírka s ledovým klidem jídlo odnesla a prohlásila : Jo, ty řízky se dneska nějak nevyvedly a salát má kuchař v míse na sporáku, asi neví že má pod ním zapnutou plotýnku. No a jednou v Berouně po celkem slušném jídle jsme si ještě chtěli objednat palačinky. Číšník nám sdělil, že to bohužel nepůjde, že kuchař se šel domů vysprchovat. :-(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek