Reklamy - Big Brands

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dariell  22.06.12 22:43
Reklamy - Etika - Big Brands

Nevím, jak vám… ale mně připadá docela nehorázné, že se tady na MP umisťuje reklama na Big Brands, dosti podvodnický web, který prodává předražené zboží a okrádá kavky, které věří jejich „fantastickým slevám“???

Ada asi nemá vliv na výběr reklam na svých bývalých stránkách.. Tohle je ale pekelná ostuda i pro ni! Mně alespoň by vadilo, být s nimi spojována…
Nepřipadá vám to právě tady neetické..?

Viz mj. tady anebo si na Protivné blondýně zadejte do vyhledávání Big Brands… a najdete 3 stránky článků o podvádění zákazníků na tomto „nákupním klubu“

Dost trapné, nacházet jejich reklamu právě tady…

Reklama

Reklama

Reakce:

Atlacoya
2256 příspěvků 22.06.12 23:13

NO to je gól. Díky za info, já mám reklamy blokované, tak jsem o tyto paradoxy ochuzena. Ale BigBrands na svém webu píšou, že mají 97% spokojených zákazníků! Blondýna určitě vede štvavou kampaň, protože ji platí konkurence. A BigBrands musí mít pravdu, protože si výzkum dělali sami.

Sibyla
2646 příspěvků 22.06.12 23:17

Dtto - mám adblock. Blondýna o nich psala dobře. Já to tak nesnáším…

seznam.mih  22.06.12 23:28

Žádnej reklamy sem si nevšimla.

Admin Módnípeklo.cz
1071 příspěvků 23.06.12 10:29

Přímá taková reklama tu nebyla. Zobrazují se tu automatické reklamy Google a tam se mohla zmíněná reklama objevit, to ale nedokážeme přímo ovlivnit. Každému uživateli se zobrazují reklamy trochu jiné a systém zobrazování řeší Google a ne my. Mj. stejné reklamy tu byly i dříve na původním designu Pekla.

Uživatelka, která založila tuto diskusi byla smazána, protože si pro toto téma vytvořila nový nick (vystupování jednoho uzivatele pod více nicky je v pravidlech zakázáno). To píšu, abychom nebyli nařčení, že mažeme bezdůvodně komentáře nebo uživatele. Původní nick tu uživatelce zůstal.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indickoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama