Rekonstrukce kuchyně - rady a postřehy

Fotoalbum tématu (49) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.8.16 13:24

@sugar_plum jeste hledam lepsi foto, ale nemam - ona tam mezera je, ale tim jak je predsazena a dvere jsou sirsi, tak neni videt. taky jsme nad tim hodne dumali, ale dopadlo to dobre:-)

mkoll
148 příspěvků 30.8.16 13:25

@MaeGandal To já vím. Bohužel truhláři v okolí buď podle referencí nestojí za nic, nebo ti, co stojí, mají dodací lhůty půl roku a výš. A na to tedy čekat nechci.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 13:26

@MaeGandal Mám linku ze studia a je dělaná na milimetr přesně na naše potřeby.

mkoll
148 příspěvků 30.8.16 13:26

@Lola A doporučíte?

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.8.16 13:27

@MaeGandal no my mame cast na miru, kvuli atypickym rozmerum, zadny problem to nebyl.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 13:27
@Lola draha jak cert a proti stare dost " hloupa". oni snad ani jinou nemeli

Žejo? Proto to tam se mnou málem šlehlo, tu cenu jsem nepochopila.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.8.16 13:29

@Lola njn. zas jsem si prosadila jiny veci, tak tohle byla dan za domaci pohodu:-)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 13:29

@mkoll Hanák, v Brně u Semilassa. Nejvyšší spokojenost, nechala si tam na naše doporučení dělat nábytek i švagrová, které není nic recht a co není originál z Německa za cenu 10× vyšší než zde, je totální póvl, a dokonce ani ta si nestěžuje.

mkoll
148 příspěvků 30.8.16 14:42

@Lola Díky. Nejsem sice z Brna, ale Hanák má pobočku poblíž, podívám se.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 14:45

@sugar_plum
Hlavně ne vestavěnou lednici. Kdysi jsem ji pořídila, nedošlo mi, o kolik místa se tím připravím.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.8.16 15:35

@SweetPotato tomu nerozumim, jaky misto?

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 15:41

@viktorka_od splavu
No ta lednička je vevnitř mnohem menší (hlavně mělčí), než by byla nevestavěná stejně velká.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.8.16 15:46

@SweetPotato jo tak, no to jasne. ja myslela misto v lince, tak mi to prislo nejaky divny:-)

sugar_plum
294 příspěvků 3.9.16 16:27

Tak jsem tu znovu - momentálně tápu nad tím, jakou barvu pracovní desky.. Chtěla bych bílou lesklou/pololesklou úpravu dvířek - původně jsem chtěla jako desku světlé dřevo (k podlaze) a nebo ořech (ke dveřím)..čím víc o tom ale přemýšlím, tak tím víc si nejsem jistá, jestli se to bude ke všem těm moderním nerezovým spotřebičům hodit :-(. Příští týden už bychom se měli rozhodnout a já si pořád nejsem jistá, co bych vlastně chtěla.. Moc bych si přála keramický bílý dřez, ten by se určitě do dřevěné pracovní desky hodil..ale bude se hodit i do něčeho tmavě šedého/černého? Nemluvím o tom, že tmavší pracovní deska bude dost nepraktická co se týče uklízení (bude na ní vše hned vidět..). Pořád se mi bílo/dřevěná kuchyň líbí asi nejvíc, ale jak furt hledám a pátrám po něčem dalším a dalším, přestávám si se vším být absolutně jistá. Jak máte kuchyně sladěné vy? Moc děkuji za reakce!

edit: tím dřevem mám na mysli lamino

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.9.16 16:44

@SweetPotato asi jak která, já měla starou nevestavěnou lednici a když jsme si koupili novou kuchyni, dal se jí, ehm, sundat takový horní kryt a nacpat ji do té skříňky. Teď mám novou už rovnou vestavnou a přijde mi stejná, ale když jsme vybírali, některé lednice mi přišly uvnitř fakt menší a hlavně nějak strašně divně řešené.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.16 16:49

@sugar_plum Já mám bílo-dřevěnou kombinaci. Ta bílá je na dvířkách (ne úplně bílá, je taková kropenatá, jako kdyby postříkaná kapkami šedé a béžové barvy a povrch je matný), a ta „dřevěná“ (klasický „buk“) je na všem ostatním. Spotřebiče, které jsou vodorovně (varná deska, dřez) mám nerezové, a ty, které jsou svisle (lednička, mikrovlnka, myčka, ovládací panel varné desky, trouba), jsou bílé. Jenom u té pracovní desky jsem neuhlídala, aby byla hladká. Tahle je vroubkovaná, což vadí nejen proto, že se hůř umývá, a také proto, že na ní nedrží přísavky různých strojků. Jinak myslím, že barevná kombinace nerezu a světlého dřeva je krásná (aspoň mně se hodně líbí, nosím ji i na oblečení - šedá + přírodní kůže). :-)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.9.16 16:50

@sugar_plum mně se bílá se dřevem a nerezem moc líbí. O tom bílém porcelánovém dřezu jsem uvažovala taky, jenže namá odkapávač a já mám dřevěnou desku, tak jsem si nakonec koupila radši nerezový dřez s odkapávačem.

sugar_plum
294 příspěvků 3.9.16 16:59

@Potrefenáhusa s tím dřezem jsem taky na vážkách - chtěla bych větší keramický s odkapávačem a to je něco, co se evidentně nedělá. Buď je malý dřezík s obrovskou plochou na odkap a nebo velký dřez, ale bez odkapu.. Furt si říkám, že když budu mít myčku, že ten odkapávač vlastně moc nepotřebuji. Já mám ze všeho hlavu jak balon..tak jsem se na tohle zařizování těšila, ale těch produktů a možností je tolik, že mě z toho začíná regulerně hrabat a už se moc těším, až se definitivně pro něco rozhodnu a nebudu to muset už řešit :-D!! Jinak nejvíce se mi líbí ty poslední dva obrázky - ty desky jsou v podobně barvě, jako máme dveře. To je varianta, ke které se stále přikláním nejvíce..

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.9.16 17:38

@sugar_plum já mám taky myčku, ale na tom odkapávači mám jar, houbičku a mejdlo na ruce, přece jenom občas něco myju, co se nedá dát do myčky, nalívám na tom vodu z rychlovarné konvice do konve na čaj, co trochu bryndá, nebo tak. Ale fakt jsem to vybrala s ohledem na to dřevo, jestli budete mít laminát, tak to asi není třeba tak moc řešit a klidně se na odkapávač vykašlat.

Jordaan
9551 příspěvků 3.9.16 17:43

@sugar_plum

Lednicku mam Bosch a naprosto mi dostacuje. Prodavac tvrdil, ze naprosto nejlepsi lednicky jsou od Samsung. Co je na tom pravdy nevim, ale vypadaly skvele (a nektere byly brutalne drahe).

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.9.16 17:46
sugar_plum
294 příspěvků 3.9.16 19:37

@Potrefenáhusa takový tvar je super, ale jsou oba z granitu a já se světlého granitu bojím, že tam hodim pytlík od čaje nebo něco od kurkumy a nepůjde to dolů (třeba je to jen moje utkvělá představa a ve skutečnosti granit tak náchylný není :-D )!

sugar_plum
294 příspěvků 3.9.16 19:39

@Jordaan našli jsme teď ameriku od Daewoo a nebo Gorenje - tak se ještě rozmýšlíme. Ono se nám úplně nechce dávat za ledničku 40tisíc, takže koukáme v té nižší cenové hladině.. Stále doufám, že neplatí čím vyšší cena, tím kvalitnější produkt - už kolikrát jsem na to doplatila. Každopádně na Samsung jsem slyšela také velice kladné ohlasy!

DruI
407 příspěvků 3.9.16 20:17

@sugar_plum Máme ten první granitový dřez, akorát v béžové, což snad není takový rozdíl, a zatím z něj šlo umýt všechno včetně červené řepy.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.9.16 20:32

@sugar_plum já jsem zadala keramický dřez s odkapávačem a google vydal i fakt keramický, akorát za 10 tisic a víc a nešel vložit obrázek.
Já zas bych se u toho keramického trochu bála, že by mi třeba vyklouzl z ruky hrnec a dřez by prasknul.

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 28 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek