Rekonstrukce kuchyně - rady a postřehy

Fotoalbum tématu (49) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.9.16 20:42

Ramínka za těch deset tisíc a víc nebo za to, že nepraskaj?
(My jsme docela chudá domácnost a není mi moc blízké pojetí kuchyně jako chrámu za půl mega a víc, tak mi přijde dát jenom za dřez 15 skoro dost a ten keramickej dřez jsem viděla prasklý v jedné restauraci, kde ho mají na záchodě zapuštěný ve skříňce jako umyvadlo, ale je pravda, že kdoví, co se tam dělo :-))

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 3.9.16 20:47

@sugar_plum ohledně toho dřezu - jak mám myčku, používám dřez právě jen na velké věci jako plechy na pečení atak. takže je lepší fakt velký. odkapávací plocha stačí malá (úplně bez bych ale nechtěla), oschnout ty velké věci dávám buď na utěrku, nebo na sporák

sugar_plum
294 příspěvků 3.9.16 23:17

@Potrefenáhusa upřímně my kdybychom měli peněz jako šlupek, tak by se mi i tak úplně nechtělo platit za věci mnohonásobně více, než je nezbytně nutné :-D! Samozřejmě nemám na mysli na úkor kvality, ale nevěřím, že kvalitní myčka musí stát 30tisíc a dobrý dřez 15tisíc.. Mně se docela líbí keramický z Ikea, jediné jeho mínus je, že nemá odkapavač.. Tak nad ním furt váhám.. A s tím googlem, že zadám keramiku a vyběhne mi granit, tak se mi děje taky a děsně mě to rozčiluje :-D

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.16 23:23

Já jsem se svým nerezovým dřezem naprosto spokojena. Na to, že jej používám intenzivně už osmnáctý rok, vypadá pořád stejně.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 4.9.16 00:03

@sugar_plum takhle jsem to přesně chtěla, akorát mám tuhle baterii v koupelně, u dřezu mám tuhle, kterou se každá návštěva většinou strašně zleje, když si chce natočit vodu…:-D
(ale už ji nemaj)
http://ecx.images-amazon.com/…lHx63B9L.jpg

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.16 15:13

@sugar_plum tak leda pridat jeste takovy plastovy jaky mivali moji rodice, kdyz jsem byla mala. :)

Ale vazne nedavno jsem nekde namatkou videla docela hezke odkapavace, tak poridit nejaky a vzdycky ho uklidit.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 4.9.16 15:49

@Potrefenáhusa tu baterii nenávidím!:-)
já si hrozně přála tu " staromódní" na zeď a díkybohu se zadařilo, ty stojánkové okolo kterých je furt mokro a hnusno nesnáším a tadytu divnou když někde mají, jak píšete, to se přesně nejdřív s tím peru a pak se zliju:P
http://www.kamody.cz/…-450x450.jpg

Zapadlá venkovanka
131 příspěvků 4.9.16 18:52

@sugar_plum
taky zrovna řeším dřez, taky jsem chtěla keramický, ale s plochou hlavně kvůli tomu, že budu mít desku z masivu. Nakonec mám vybraný tento, bohužel cena taky vyšší, ale líbí se mi že bez drážek, hladká plocha. Bohužel jsem musela objednat z německého eshopu, u nás jsem ho našla jen v siku, ale nebyl bílý.

Olinka
2582 příspěvků 4.9.16 20:25

Máme keramickej dřez z Ikea na chalupě, nádobí se v něm teda myje několikrát denně, protože tam není myčka, a po, hm, 5 letech? nevypadá nic moc. Ta keramika je poškrábaná, takže vypadá jak špinavý, i když není. Výhoda je, že je velký a vejde se do něj hodně nádobí :-)

euridike
1339 příspěvků 4.9.16 20:35

@Zapadlá venkovanka Ja mam doma temer stejny drez, jen odkapavaci plocha je o neco vetsi, vypada hezky, ale je dost neprakticky, protoze na te hladke plose bez drazek se vsechno strasne klouze, treba sklenice uz mi parkrat sjela zpet do drezu, koupila jsem si na to silikonovou podlozku, takze esteticky dojem v tahu :).

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.16 20:41

@Jordaan @sugar_plum Máme ledničku Samsung, už 10 let, a potvrzuju, že je bezvadná. Je to jednoznačně náš nejlepší nákup, co se spotřebičů týká.

Zapadlá venkovanka
131 příspěvků 4.9.16 20:56

@euridike tak to mi vůbec nenapadlo, díky za postřeh, nicméně už jsem dnes objednala i zaplatila, tak se s tím nějak budu muset vypořádat, utěrka to jistí :-)

@sugar_plum
ještě vám sem dám odkazy, co mám uložené, když jsem intenzivně hledala já, třeba vám to k něčemu bude
tak nedám, nejdou mi zkopírovat odkazy, nevím proč

Jimikova
73 příspěvků 5.9.16 13:37

@sugar_plum Já mám v dřevěné desce keramický dřez z Ikey a k tomu se mi osvědčil tento odkapávač https://eshop.tescoma.cz/…m-color-bila. Vyhovuje mi jeho skladnost.

sugar_plum
294 příspěvků 5.9.16 14:02

@Jimikova to vypadá dobře! Hlavně pro tu skladnost..v dřezu momentálně myji celkem výjimečně, takže něco skladného, co zavřu do šuplíku by se určitě hodilo! Jak dlouho ho máte? Nezežloutl nějak?

Mylady2
12413 příspěvků 5.9.16 14:05

Mám bílej nanogranit Cristadur… a je super. Umýt jde všechno. Borůvky, červená řepa… Černej čaj

Jimikova
73 příspěvků 5.9.16 14:07

@sugar_plum Zatím ho mám cca rok a žádnou degradaci, ani zněmu barvy nepozoruji (mám ten bílý).

continuity
5853 příspěvků 5.9.16 18:03

Lednici taky uz jen Samsung, jinou nechci.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 18:13

@continuity Mám kamoša, ktorý sa živí ako vývojar chladničiek a chladiacích zariadení. Podľa neho je špička v chladničkách značka Liebherr.

Mylady2
12413 příspěvků 5.9.16 18:35

@Giulietta já mám liebheer. Druhou AEG.
Asi je dobrá

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 18:39

@Mylady2 Ja mám na jeho radu tiež ten Liebherr. On robí pre inú značku, nie pre nich, ale povedal, že aj on sám má tu Liebherr a manželovi vysvetlil rozdiel v čom je najlepšia tá značka. Bola som pri tom rozhovore, ale nepamätám z tých technických veci ani ťuk.

Mylady2
12413 příspěvků 5.9.16 18:43

@Giulietta asi mi to taky někdo doporučil. Už ani nevim. Rozhodně jsem to nevymyslela já :-D porovnávání spotřebičů se nevěnuji

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 18:48

@Mylady2 No počkaj, ja tiež nie, ale on tie technické detaily prekladal veľmi zaujímavým rozprávaním o Brazilii. On tam každý rok ide na služobnú cestu na niekoľko mesiacov a Brazílčania sú typ, že na robotu času dosť a tak polovicu služobky predovolenkuje a precestuje po tej Brazílii. A tak som si z toho zapamätala ten Liebherr a karneval v Riu de Janeiro. :-D

kocoureksuggy
499 příspěvků 5.9.16 20:34

@Giulietta
Liebherr jsem musela odstěhovat na chatu, hlučná byla. Doma mám teď Siemens ani o ní nevím. Asi také jak který kus se zrovna podaří.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.9.16 20:37

@Giulietta jj liebherr je top, aji jsme o ní uvažovali, hodila by se rozměrově, akorát by bývala stála třetinu ceny celé kuchyně:-/

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 28 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek