Rekonstrukce kuchyně - rady a postřehy

Fotoalbum tématu (49) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
žluťásek
2432 příspěvků 30.9.16 21:07

Vařila jsem na plynu, litinových plotýnkách, elektrické sklokeramické desce i na indukci a plyn rozhodně nezatracuju. Popravdě se mi na něm asi vaří úplně nejlíp, skvěle se dá regulovat teplota. Ale indukce se tak skvěle udržuje, že překoná i ty největší výhody plynu. Kdyby místo mě někdo každý den umyl sporák i blízké okolí, tak bych si plyn taky klidně pořídila :)

Ale hrozně by mě zajímalo, proč někdo chce mít cíleně málo světla v kuchyni?

catherinne
13518 příspěvků 30.9.16 21:08
Mylady2
12413 příspěvků 30.9.16 21:09

@MP scully blbost :-D
Naprostá. Ty nejlepší gastro provozy mají samozřejmě indukci.
Jen tak namátkou… Na fotce je kuchyň Dinner by HB

Příspěvek upraven 30.09.16 v 21:11

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.9.16 21:09

@Emerald77 no já můžu srovnávat všechno se vším, i plynovou troubu jsem měla:-) (to teda bylo hnusný), jídlo ze všeho nejlíp chutná z kamen/pece kde se topí dřevem, jak píše scully, a nejsnazší vaření je na plynu. ale nejpohodlnější je prostě indukce a ježto nejsem profík, nýbrž matka vod rodiny zaměstnaná uplně jinde, tak dávám přednost pohodlí. samozřejmě pokud by na tom vařil a uklízel to někdo jinej, jeho věc co si tam dá:-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.9.16 21:10

@žluťásek neni to jen o tom úklidu, když si odvyknete otevřenému ohni, snadno (aspoň teda já:-) založíte požár:P

EmilyG.
2149 příspěvků 30.9.16 21:11

@Mylady2 přesně :-).

catherinne
13518 příspěvků 30.9.16 21:12

@žluťásek
FOTKY byly cíleně focené s malým osvětlením. Stropní světlo máme, led pásky se budou montovat o víkendu.
Ale to stropní světlo budu používat minimálně. Osvětlení pracovní plochy mi stačí.

žluťásek
2432 příspěvků 30.9.16 21:12

@viktorka_od splavu :D haha, no je pravda, že doma u maminky mi taky párkrát chytla chňapka :D U indukce miluju, že si kolem můžu libovolně odkládat náčiní včetně dřevěných vařeček nebo teflonových naběrátek. Jednu teflonovou naběračku jsem na ohni trochu roztavila.

žluťásek
2432 příspěvků 30.9.16 21:15

@catherinne Je mi jasné, že stropní světlo zřejmě máte a nehodláte tam vařit po nocích po tmě :) Spíš jsem měla na mysli to osvětlení při vaření, proč je příjemnější mít světlo jen pod poličkou a ne celou osvícenou místnost. Já naopak pořád trpím nedostatkem světla a nejraději bych si na vaření i jakoukoliv jinou práci svítila ze všech směrů. (Oddech u filmu s tlumenou lampou je něco jiného.)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.9.16 21:17

@žluťásek přesně.
jediný co mě se. e, že když něco potřebuju nejdřív opéct a pak šupnout do trouby, tak to musím přendávat, peču v simaxu.

EmilyG.
2149 příspěvků 30.9.16 21:19

@žluťásek to je individuální, můj muž si osvětluje v kuchyni jen pracovní plochu, v pracovně mu stačí stolní lampa. Já naopak svítím co nejvíc, jinak bych usnula.
Každý to má jinak.

catherinne
13518 příspěvků 30.9.16 21:20

@žluťásek
No a já zase osvětlené místnosti nesnáším. U nás se svítí spoustou lampiček a světýlek. Hlavní světlo v pokoji svítilo tak 6× za 17 let.

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:22

Gordon Ramsey vaří zásadně na plynu

http://i3.ytimg.com/…qdefault.jpg

Mylady2
12413 příspěvků 30.9.16 21:22

@MP scully :-D :-D
Ach jo.

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:32

A jinak se přiznáváím k tomu, že nejlepší buchty, moučníky, řízky a povidla jsou fakt na kamnech a v troubě z kamen - to je to tajemství babiččiných buchet a králíka na smetaně - litinové pekáče, ve kterých se maso peklo každou neděli posledních 50 let, vydrhly se drátěnkou a pak znova do trouby, smaltované ošoupané hrnce, kde se na kamnech hovězí guláš dusil celý den a zároveň se ohříval dům…Indukci mají rodiče, sporák je stál před pár lety snad třicet nebo kolik tisíc, a dneska by taky radši šli do plynu - zkuste na indukci, která při zvednutí pánve okamžitě vypne udělat třeba palačinku, kterou je potřeba přehodit a obrátit - jen spousta frustrovaných nadávek.

EmilyG.
2149 příspěvků 30.9.16 21:38

@Mylady2 nemá to cenu, nemá… :-).

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.9.16 21:40

@MP scully nesmysl.

EmilyG.
2149 příspěvků 30.9.16 21:43

@MP scully dovolila bych si podotknout, že krom spešl přístrojů na palačinky existuje taková věc, obracečka se tomu říká. S její pomocí člověk palačinku nadzvedne a otočí, aniž by musel mrskat pánví.
Edit: dobrý dvojsmysl **

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:46

@Mylady2 Jestli to má být nějaká jako ironie a výsměch vůči mé osobě, tak ok, ale úplně bych nepodceňovala člověka, co v současné době vlastní 4 restaurace s michelinskou hvězdou…

https://en.wikipedia.org/…ordon_Ramsay

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.9.16 21:48

@EmilyG. tak kazit palačinky obracečkou bych fakt nerada, ale za tu chvíli než ji přehodím fakt sporák nevypne. buď si to vymyslela, nebo to byl nějakej předpotopní krám

Mylady2
12413 příspěvků 30.9.16 21:48

@MP scully pane bože.
Už toho nech… vím, že máš ohromné zkušenosti z restaurace v Řecku tvého manži :-D
Zásadně plynuj i s Gordonem a neuč mne kdo má nebo nemá micheliny :-)

EmilyG.
2149 příspěvků 30.9.16 21:49

@viktorka_od splavu ale tak kazit :-). S předpotopním krámem souhlasím, nebo to taky může být rukama :-).

Emerald77
1215 příspěvků 30.9.16 21:57

@viktorka_od splavu Já tedy palačinky obracečkou „kazím“ a nikdo si nikdy nestěžoval, že by to mělo vliv na kvalitu…

Jinak mně se hrozně líbí takové ty óbr-vařiče, které vídám v časopisech v anglických kuchyních. Sice bychom asi umřeli hlady, než bych se v tom naučila vařit, ale na pohled je to krása. To, že stojí jako menší auto, je už detail. :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 22:04

@MP scully To jsou nesmysly, profi kuchyně dnes používají indukci běžně. Rychlost změn teplot je na ní srovnatelná s plynem, údržba nesrovnatelně jednodušší. Já už bych plyn nechtěla. A kdo na indukci nadává, má nejspíš špatnou indukci ;)

žluťásek
2432 příspěvků 30.9.16 23:09

@MP scully Vařím doma na té úplně nejobyčejnější a nejlevnější dvouplotýnkové indukci a i ta v pohodě zvládne několikavteřinové nadzvednutí pánve, palačinky by šly přehazovat zřejmě v pohodě. Sice to začne pípat, ale rozhodně se hned nevypne.

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 28 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek