Rekonstrukce kuchyně - rady a postřehy

Fotoalbum tématu (49) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 23:19

@Emerald77 Myslím, že mastný prach není z plynu, ale z vypařování tuku, a to musí vzniknout i u „správně“ použité elektřiny.

notna
72 příspěvků 30.9.16 23:24

@Pinot Noir Vařila jsem na kvalitní indukci, ale stále preferuji plyn. Pro mne nemá indukce oproti plynu žádné výhody. Po mém vaření vyžaduje kuchyň úklid ať jsem vařila na plynu či na indukci. Moc nechápu, v čem je rozdíl, ale je pravda, že moje kuchyň má rovné hladké plochy a žádné serepetičky, takže běžný úklid spočívá v jednoduchém setření. Umýt lehce se nedají jen mřížky z digestoře, ale s tím si poradí myčka.
Na indukci mi strašně vadí dotyková tlačítka. Občas se mi podaří zapnout/vypnout/přidat/ubrat omylem.

A taky mám zcela subjektivní, naprosto neopodstatněný lepší pocit z ohně než z elektřiny.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 23:27

@notna To je asi gen lovců mamutů. :-) Mám to taky.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 23:32

@notna Mně zas otevřený oheň v kuchyni vadí. Už bych to fakt nechtěla.

lorens
2528 příspěvků 1.10.16 00:31

Řešila jsem to teď v létě v Praze a nakonec mám Miele CombiSet - plyn, sklokeramiku a teppanyaki. Pro mě naprosté blaho. Indukci nechci, protože bych nemohla používat všechny své oblíbené hrnce.

Příspěvek upraven 01.10.16 v 01:02

lorens
2528 příspěvků 1.10.16 00:34

@catherinne Bratr má velmi podobnou kuchyň. Jak je taková kompaktní a útulná, strašně rádá tam vařím. :)

A666
419 příspěvků 1.10.16 02:18

Léta jsem vyřila na plynu u anšich, pak 3 roky na indukčním vařiči a musím říct, že funkčně mezi plynem a indukcí není rozdíl - vaří se na tom stejně rychle, jde stejně dobře regulovat, ale sklokeramická deska indukce se strašně dobře čistí (tím, že se nezahřívá přímo deska, ale hrnec, tak se máloco připeče). Plus se ta deska od indukce dá použít i jako odkládací plocha.
Teď mám sklokeramickou desku na elektrickém vařiči, ze začátku jsem se bála ale naštěstí je přeci jen praktičtější než ty staré elektrické sporáky s plotnami a je i trošku lépe regulovatelný. Ovšem problém je čištění, neb jak se zahřívá ta deska i dále od plotýnky, tak jakákliv vyšpíchlá kapka se připeče a stále používám škrabku.
Suma sumárum, při dalším stěhování/až odejde tato deska (kupovali jsme celou kuchyň z druhé ruky, jsme v zahraničí a netušíme na jak dlouho :) Takže vybírats i moc nešlo…) pořídíme 100% zase indukci, má pro mě samá pozitiva (včetně toho, že nezůstává nic delší dobu horkého, o co by si děti jednou mohly spálit ruce)

A666
419 příspěvků 1.10.16 02:23
@MP scully píše:
zkuste na indukci, která při zvednutí pánve okamžitě vypne udělat třeba palačinku, kterou je potřeba přehodit a obrátit - jen spousta frustrovaných nadávek.

Tak nevím, jak je deska stará, ale ten náš obyč indukční vařič za 2500,– uměl to, že když se zvedla pánev, začal výstražně pípat a když se do minuty vrátila, jel normálně dál…

moninika
1964 příspěvků 1.10.16 08:19

@catherinne Moc pěkné to máte? Co jste prosim vybrali za firmu a montovali jste sami nebo profík?

MaeGandal
767 příspěvků 1.10.16 09:05

Jdete mi s tou debatou ohledně plyn/indukce do rány. Ráda vařím na plynu, ale ta mastnota všude kolem… Ale je pravda, že naše digestoř je spíš na okrasu, a to ani hezká není. Takže do nové kuchyně jsme se rozhodli pro indukci, ale neměla jsem a nemám možnost někde vyzkoušet, takže mám strach, jestli to v reálu bude to pravé ořechové. Zatím je domluva, že necháme přitáhnout plyn i elektřinu, takže případně můžeme vyměnit jen desku (když bude za co).

MaeGandal
767 příspěvků 1.10.16 09:06

@catherinne máte to moc hezké, velmi se mi líbí řešení horních skříněk.
Vespod máte ty rohové prázdné? Ty jsou těžké na řešení v každé kuchyni. V malé mi přijde skoro nemožné to nějak prakticky vyřešit.

EmilyG.
2149 příspěvků 1.10.16 10:11

@MaeGandal indukce je skvělá. Co se týče rohových skříněk, mám tam otáčecí drátěný program a dvířka mám buď vysouvací a uvnitř pojízdný drátěný program, nebo jsou to vlastně dvoje dvířka spojená, jako rozbalovací.
Dnes je spousta různých vychytávek, jako ve všem.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.16 10:29
@MaeGandal píše:
V malé mi přijde skoro nemožné to nějak prakticky vyřešit.

Videla som v malej kuchyni v rohu vyťahovacie skrinky. Niečo ako na obrázku a páčilo sa mi to.

MaeGandal
767 příspěvků 1.10.16 12:53

@EmilyG. @Giulietta my to naštěstí řešit nemusíme, budeme mít jednu rovnou řadu a ostrůvek.
docela se mi líbí tohle
http://st.hzcdn.com/…abinetry.jpg

EmilyG.
2149 příspěvků 1.10.16 13:15

@MaeGandal to je podobný systém jako u nás. Mám tam velké zapékací nádoby atd., nemusím to pracně tahat ven.

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.16 23:11
@lorens píše: Řešila jsem to teď v létě v Praze a nakonec mám Miele CombiSet - plyn, sklokeramiku a teppanyaki. Pro mě naprosté blaho. Indukci nechci, protože bych nemohla používat všechny své oblíbené hrnce.

Tohle mne velmi zaujalo - mohu se zeptat, kolik vás přibližně tohle zařízení reálně stálo a zda je nutné kromě plynaře a elektrikáře (předpokládám, že je to klasický sporák na 320, ne neco, co zapojíte jen tak do obyčejné zásuvky) na zabudování a zapojení ještě někdo další? Klidně do zprávy. (Už jsem stihla zjistit, že cena nakupu je jen zlomek toho, co všechno na baraku doopravdy stoji vcetne pretahovani plynu atd., tak se ptam prave proto)

lorens
2528 příspěvků 5.10.16 03:11

@MP scully U mne proběhla poměrně drastická rekonstrukce interiéru - koupelny, kuchyně, topení, osvětlení v celém bytě, podlahy, bouraly se zdi, no hrůza. Tak nějak si matně pamatuji, kolik za elektroinstalační práce, ale nedokážu z toho odhadnout, kolik z toho bylo konkrétně za instalaci těch tří spotřebičů. Pokud byste chtěla Miele, Gaggenau a podobně, je nutné počítat s cenou přes 100 000 Kč. Ale podobné skládačky dělají i jiné firmy napříkad Elektrolux, Whirlpool a určitě i jiní a určitě za mnohem příjemnější ceny.

Grossularia
3204 příspěvků 5.10.16 09:59

@catherinne Buďte ráda, že spršku nemáte;) My ji měli v předminulém bytě, děsně se mi to líbilo. Jenže jak je dolní část hadice té spršky mechanicky hodně namáhaná a přitom zalezlá trvale uvnitř baterie, není na ni vidět a nelze si tak všimnout, že se poškodila. Tak si jednou, když jsme byli zrovna na výletě, na tom poškozeném místě usmyslela rupnout, a vytopila nás opravdu brutálně. Tahle věc už mi do domu nesmí.

Grossularia
3204 příspěvků 5.10.16 10:07

@catherinne Taky upřednostňuju osvětlení pracovní plochy a hlavní světlo v kuchyni prakticky nerozsvěcím, tím, že je stropní v úhlu vůči lince vlastně z mnou, dělá na pracovní ploše lehký stín, který mění barvu potravin. Vynikne to hlavně na fotkách.

A kuchyň máte moc hezkou:)

Hannnah
259 příspěvků 5.10.16 12:22

@Pinot Noir - já na ni nadávám (a zřejmě mám špatnou).
A vždy se hrozně divím, proč si ji všichni tak chválí…
Máme totiž na chalupě jen malou indukční plotýnku a ta vaří ve „vlnách“… hřeje - nehřeje, voda vře - nevře. Jako ne že by se úplně vypnula, ale já (technik) to chápu tak, že není schopná udržet nastavenou teplotu a tak na ni ohřeje, jak je teplota překročená vypne a pořád dokola.

Může mi někdo přísahat, že ta moje je krám a pořádná indukce toto nedělá???
Budu muset vyměnit varnou plochu doma a pořád váhám, jestli elektrickou anebo přece jen indukci.

Jinak k tomu nadšení ze sporáku - další způsob jak na chalupě vařit je sporák… na dřevo. Jsem úplně neschopná v něm udržet stálý oheň (je pravda, že můj muž správně říká: Protože děláš tisíc věcí zároveň!) Takže když během vaření oběda pětkrát zatápím příště se na takové vaření vykašlu…
Ovšem moje matka ho miluje… vaří na něm v zimě i v létě, i v 35 stupních… jí tedy nevyhasíná :-)

A666
419 příspěvků 5.10.16 12:41

@Hannnah
A dělá to vždy nebo jen při nižších výkonech? Můj vařič teda pro docílení nižších výkonů (a tedy nižších teplot) toto taky dělal, pro vysoké byl zapnutý nepřetržitě. Není to o tom, ž e by nebyl schopen udržet tu teplotu si ymslím, spíše je to o tom, že se bere v potaz to, že hrnec je rozehřátý, takže další zahřívání bez pauz by zvyšovalo jeho teplotu… Ale fakt nevím, já nejsem technik :) Každopádně na tuto skutečnost bylo upozornění i v návodě, takže předpokládám, že je to tak schválně…

Jinak to vypínání a zapínání mi teď dělá i sklokeramika, ale je už použitá, tak netuším, zda je to normální…

P. S. na chalupě když je zima a topíme tak taky vaříme na kamnech, většinou je tedy rozhicuje táta a pak už je to v pohodě :) Ale zatápíme delší dobu před tím, než vaříme…

EmilyG.
2149 příspěvků 5.10.16 12:44

@Hannnah moje indukce mi toto opravdu nedělá. Mám Miele v obou kuchyních, v domě i v bytě, snacha Fagor a taky to nedělá.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.16 13:37

@Hannnah Mám už druhou indukci a nic takového nedělají. To bude nějaký vadný kus, ne?

z_dediny
1133 příspěvků 5.10.16 13:53

@Hannnah Můj levný indukční vařič to při nízkém výkonu dělá taky, maminčin drahý to dělal sice taky, ale bylo to méně nápadné. Běžný elektrický vařič nebo sporák dělá totéž. Když teplota stoupne nad nastavenou hodnotu, vypne se, když klesne pod nastavenou hodnotu, zapne se.

catherinne
13518 příspěvků 5.10.16 14:21

Plná palba osvětlení led pásky. Stropní světlo zhasnuto.

Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek