Rekonstrukce kuchyně - rady a postřehy

Fotoalbum tématu (46) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Reklama

designer
1 příspěvek 24.05.17 16:23

Ahoj, mám doma sedačku z palet, vím, že to s kuchyní nemá nic společného, ale co takhle nějak zakomponovat palety do kuchyně?

Uršulaaja
1 příspěvek 24.05.17 22:18

Z palet se taky dá udělat všechno, co? Já už potkala tolik nápadů z nich, to bych sama nevymyslela :D

Arthie
1 příspěvek 25.05.17 17:54

Dostala jsem novou kuchyň interiery4u na narozeniny, nikdy jsem si nemyslela, že by mě mohlo tak bavit ji navrhovat.

Majjinka
5 příspěvků 31.05.17 09:41

Ahoj holky,

možná už to tady bylo, ale nemáte zkušenosti s nákupem nábytku přes net? Konkrétně tedy s nákupem nábytku do jídelny? Mám v úmyslu si zařídit nábytek ve venkovském stylu, možná to není zrovna moderní výstřelek, ale já na tomto stylu ulítávám. Původně mi jídelní stůl a židle měl zhotovit přímo truhlář na zakázku, to ovšem vybouchlo :( Když jsem však hledala inspiraci, tak jsem narazila na tento web: http://www.obyvaci-pokoj.eu/…delni-lavice a některé jsou opravu krásné :) Nemáte někdo zkušenosti?

Len
490 příspěvků 31.05.17 10:35
@Majjinka píše:
Ahoj holky,možná už to tady bylo, ale nemáte zkušenosti s nákupem nábytku přes net?

Nemáme. Zato máme dost zkušeností s otravnými spamovacími reklamami. Jděte pryč, tady o to nikdo nestojí.

Majjinka
5 příspěvků 31.05.17 16:27

Nemusíte můj příspěvek číst, jestli se Vám nelíbí :) Je tu více otravnějších příspěvků, například ten Váš :)

Josefínaa
377 příspěvků 31.05.17 21:57

@Majjinka
Neotravujte. Tady kšefty neuděláte.

Majjinka
5 příspěvků 01.06.17 10:41

Tak já nevím, jsem tady správně na volné diskuzi nebo tady vládne pár nenávistných osob, které tuto diskuzi považují za svou a nemají nic jiného na práci, než kritizovat :D :D :D Když vám můj příspěvek vadí, tak ho prostě nečtěte :D jednoduché řešení :D

Reklama

Jordaan
7388 příspěvků 01.06.17 18:39

@Majjinka

Ale bezte, Vy brepto.

Uživatel je onlinetak Betty
377 příspěvků 01.06.17 20:08

@Majjinka no jde o ty vaše nevyžádané reklamy.

Josefínaa
377 příspěvků 01.06.17 20:40

@Majjinka
Uhodla jste. Nejste tady správně. Zde je diskuze o módě a o všem, co s tím souvisí. Na reklamu zde nikdo není zvědavý. Najděte si jiné stránky, budou k vám možná přívětivější.

porjk
2280 příspěvků 01.06.17 21:01

@Majjinka Nejde o to, zda nás baví to číst, ale o to, že tu nemá co dělat.

pabylka
982 příspěvků 08.06.17 19:43

Mate niekto skusenost s kamennou pracovnou doskou? Myslím pravy prirodny kamen, nie umely? Ake su výhody/nevyhody a údržba?

Itisone
632 příspěvků 19.07.17 14:01

Hodila by se mi rada, jakou vybrat značku kuchyňských spotřebičů-jednalo by se o indukční desku, myčku a parní troubu (konvektomat). Řešilo se to tady na některé z předchozích stránek, ale zajímaly by mě ještě další názory. Zatím jsme vyloučili Miele, jejich ceny se nám zdají už moc, ale zase nechceme něco nejlevnějšího, aby to nevydrželo jen do konce záruky. Momentálně uvažujeme nad Siemens nebo Bosch, nemáte s nimi někdo zkušenost?

m.magg
12 příspěvků 21.07.17 11:57

@Itisone přímou zkušenost zatím nemám, ale plánuju teď kuchyni a vybírám stejné značky. Jedni naši klienti (pracuju ve stavební firmě) si vybrali prakticky všechno od Siemens a jsou velmi spokojeni. Já jsem se nakonec přiklonila spíš k Bosch, ale zdá se mi to víceméně srovnatelné. Lednici mi teď doporučovali od zn. Samsung.

Gräfin
2640 příspěvků 21.07.17 14:37

Miele jsou většinou držáky, v současném bytě máme troubu, myčku, varnou desku - kombinace plynu a indukce - od Miele, v novém kromě varné desky - Bosch - všechny kuchyňské spotřebiče Miele, lednice Liebherr.

Bosh a Siemens je v podstatě totéž, většinou je to sázka do loterie, podle toho, ze kterého výrobního závodu Váš konkrétní spotřebič pochází. U Miele je super, že i po dvaceti letech bez problémů seženete náhradní díly na jakýkoliv spotřebič (mám zkušenost s pračkou, troubou, lednicí a vysavačem). U ostatních značek to bývá občas problém.

A už končím s tou reklamou :)

Itisone
632 příspěvků 22.07.17 09:53

Ano o tom Miele to vím, ale asi to nakonec vyhraje Siemens:)

Marketa29
3 příspěvky 01.08.17 08:45

Když už předěláváte celou kuchyň a ještě vám něco zbude, zkuste přidat odsavač páry. Ze začátku jsem se do toho nechtěla pouštět s tím, že to bude k ničemu, ale pak mě to příjemně překvapilo. Kdykoliv teď něco smažím, tak je v kuchyni pro změnu vidět. :) Předtím, když jsem dělala bramboráky, tak byla mlha až na chodbě. Na kvalitní odsavače můžete narazit třeba tady Rozhodně můžu doporučit. :)

Bacteria
424 příspěvků 15.08.17 22:12

@Marketa29 a to jste jako měla předtím černou kuchyni?

Josefínaa
377 příspěvků 15.08.17 23:44

@Marketa29
A vás vyhrabali kde? Tyto informace i v těchto končinách jsou známy již cca 20 let. Myslím, že s tou reklamou jste to tu pros..la.

BarcaAri
534 příspěvků 15.08.17 23:56

Stejne by me zajimalo co kdo ma z toho, ze tu dela trapnou reklamu na eshop s hnusnyma hadrama, eshop „drezy a baterie“ a na firmu Franke…

porjk
2280 příspěvků 16.08.17 07:50

@Marketa29 Tu vaši kuchyň vidím s ohništěm uprostřed lina, kde přikládáte třísky z zozštípané linky.

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Reklama

Váš příspěvek

Kolekce Kanye Westa: Místo přehlídky paparazzi

Kanye West předvedl svou novou kolekci na paparazzi snímcích... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama