Renovace kabelky po babičce

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Limcova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 10:32

Nevíte jestli se ještě někde prodává taška na kolečkách? taková ta klasická důchodka?

giuliettka
8340 příspěvků 10.12.17 10:53
giuliettka
8340 příspěvků 10.12.17 10:59

@Limcova Ale pozrite si aj iné ako tie dochodcovské. Už sú aj také čo upevníte na vozík.

Linie
2020 příspěvků 10.12.17 11:53

Mám a jezdím s podobnou taškou na každý větší nákup. V kombinaci s šedinami mám jisté místo k sezení v tramvaji.

DRW
2040 příspěvků 10.12.17 12:45

@Limcova zadejte na heurece nakupni taska na koleckach a vyjede vam 26 stranek mene a vice luxusnich tasek v nejruznejsich barvach.

@Linie pri kombinaci se sedinami jste me rozesmala, moje maminka vzala tasku na milost, kdyz cetla nejaky rozhovor s Dianou Kobzanovou, kde zminila, ze na nakupy pouziva nejakou designovou tasku na koleckach, byl tam zmineny i model. Mamka prohlasila, ze pokud ji sezeneme nejakou chic tak, ze teda bude chodit nakupovat s ni taky, kdyz muze misska. Tak zpetne uvazuju, ze mamce bylo k 65 a Kobzanove okolo 30. Ale mela zasluhu, ze maminka si nenici tolik zada.

Linie
2020 příspěvků 10.12.17 13:52

@DRW Jasně, proč tahat pět kilo v ruce, když můžete nákup tahat na kolečkách. Další bonus je, že taška působí jako malá opora při náledí a nemusíte nosit hůlku. Bylo mi sedmdesát.

DRW
2040 příspěvků 10.12.17 14:06

@Linie :D moje maminka si libuje, ze nemusi vickrat do obchodu a je ted uz o neco starsi a hlavne je tim padem na nas nezavisla. Jenom jsme ji tu tasku opatrili pipakem, kdyz nahodou by ji nekdo chtel ukrast a vzdali se od mamky na 1,5 m, tak zacne houkat a pistet. Takze je to vynalez zkazy.

EJK
270 příspěvků 10.12.17 16:50

@Limcova Odporúčam kúpiť takú, ktorá sa dá zavesiť na nákupný vozík.

Deny698
22 příspěvků 12.12.17 19:59

A co tato? www.rolser.cz/…original-mf/ já ji kupoval babičce, dá se složit na normální tašku, takže se s ní dá i někam jít, když je prázdná

Moir
2531 příspěvků 13.12.17 08:22

@EJK ona je závěsná skoro každá, jen se musí umět trochu přemýšlet a vidět, případně někde mají vozíky takové, že jde položit pod koš, nesnáším prasata, která tu tašku vloží do vozíku, špinavými kolečky dovnitř

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek