Romantické šaty???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Romantické šaty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Bugatti
4086 příspěvků 8.5.13 15:11

Mne spíš napadlo, jestli to nejsou kostýmy na nějakou úchylnou swingers party.

anja.1
272 příspěvků 8.5.13 15:26
@KlaudieS píše:
@Sekhmet Bohužel máte pravdu. Opravdu existují svlečny, co si toto na ples oblečou a nadšeně sbírají lajky na facebooku. „Slušinká“ a kritika se nepřijímá, protože „si blbý, tomu vůbec nerozumíš“ nebo „ty si teda staromódní“. Já nejsem primárně proti kurvím šatům, klidně se tu přiznávám, že mě občas baví si na diskotéku dát něco nechutně krátkého, hlídajíc si ovšem každý milimetr, ale na ples nebo na svatbu bych se styděla jen při pomyšlení si něco takového obléct.

„Svlečna“ je krásný a velmi výstižný terminus technicus. :-) Děkuji za obohacení slovníku.

Woey
135 příspěvků 8.5.13 17:46

@publicenemy no - tady je ta inspirace potápěčem dokonalá: http://www.sosexy.cz/…skladovy-kus

MP Maggie
995 příspěvků 8.5.13 17:50

@Woey Kuš, to jsem se lekla. Začínám mít jasno v tom, proč mají ty ceny tak přepálené. Ti modelové se totálně odrovnají, neseženou už žádnou práci, a tak je musí alespoň dobře zaplatit.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 18:29

@Woey Moc hezký potápeč! :-D šup s ním pod hladinu…

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 21:11
@Woey píše:
@publicenemy no - tady je ta inspirace potápěčem dokonalá: http://www.sosexy.cz/…skladovy-kus
.a v popisku je:… Produkt spickove evropske kvality vyznacujici se typicky francouzskym sarmem a eleganci…
To si dela prd-l ne?!
Woey
135 příspěvků 8.5.13 21:20

@bertulka To jsem si ani nevšimla :D V tom případě francouzský šarm a elegance získávají úplně nový rozměr!

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 21:27

@bertulka no třeba to francouzští potápěči nosí, co my víme! :-)

ljarosova99
2 příspěvky 10.5.13 18:28
:-)

Dlouho jsem jen diskuze pročítala, ale teda tady se nedá nezareagovat. Ty první šaty - odkaz od autorky diskuze - jsou fakt síla. To bych na sebe neoblíkla ani kdyby mi někdo nabízel nafocení na mé osobě za tučnou odměnu. A těch dalších,,plesových,, či,,svatebních,, šatů to nejde ani komentovat :-)

Sekáček
73 příspěvků 12.5.13 00:24

Lidi to vážně nikomu z vás nedošlo, že na téhle stránce se prodávají šaty (kostýmy) určené „do postele“? Nikdo přece nečeká, že v tom vyjdete ven. Jen je pojmenovali trošku jinak než erotický obleček nevěsta, erotický obleček tanečnice atd. Vždyť jsou přece dole i pomůcky :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek