Rozdiel velmi chuda a velmi tucna.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 08:23

@Akitaken Ja som raz kolegyni ktorá mi oznámila, že ona by si na mojom mieste nechala zmenšiť prsia odsekla, že v dnešnej dobe už existuje aj operácia mozgu, tak nech si ju dá urobiť, že ten mozog by bol pre jej prázdnu hlavu vhodný.

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 08:25
@Giulietta píše:
@Akitaken Ja som raz kolegyni ktorá mi oznámila, že ona by si na mojom mieste nechala zmenšiť prsia odsekla, že v dnešnej dobe už existuje aj operácia mozgu, tak nech si ju dá urobiť, že ten mozog by bol pre jej prázdnu hlavu vhodný.

Vsadím se, že krom toho mozku by se na ní dalo upravit i leccos dalšího…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 08:30

@Akitaken To by bolo tiež dobré riešenie. Ak mi niekto povie napríklad zhubni/priber, tak si ho premerám od hlavy po päty a oznámim, až po tom čo ty si daš vyhladiť vrásky okolo očí a zmenšiť nos.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 08:57

@Akitaken Ale sluníčkové tleskánky si hledejte na mimibazaru… tady je přece peklo a tady se kritizuje nevkus! Ukazovat neestetické tvary je taky nevkus a kritizovat je je správné, jinak by se ta dotyčná nikdy neposunula dál. A nepřipadá vám trochu pokrytecké chodit sem, číst Adiny články, chválit je a smát se jim a potom napsat tohle?
(to je taky ironie, kdyby náhodou někdo nepochopil)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 09:19

@stricc Ja som myslela, že sa bavíme o realnom živote, nie o MP. Škaredé oblečenie zhodím a vymením a nič pri tom nepocitim. Prsia ak zhodím, tak ma to budem bolieť fest. Ako boli rozrezané telo som už zažila.
Ps ironiu som pochopila, ale kecanie o mode považujem za niečo ine ako kecanie o tele človeka.

KlaudieS
1765 příspěvků 15.9.13 09:23
@Akitaken píše:
  • Jseš tlustá? No fuj! Já ten problém nemám, heč a jsem fakt ráda, protože na rozdíl od tebe se umím ovládat a nežeru. Tak šup šup, vzdej se všech jídel, cos dosud jedla a přejeď na obilné klíčky a polystyren. A třicetkrát denně aerobik. A konečně budeš vypadat.

Klasický hloupý komentář. Já jsem štíhlá a hubnu dál, protože běhám, cvičím a jím hodně zeleniny, místo hermelínu mozarellu, místo piva víno, místo staeku s omáčkou špagety se zeleninou, atd. Hubená neznamená hladová na polystyrénu.
Vypadat dobře není pro zdravého člověka těžké, jen to chce přestat brečet, proč se na silnější postavy nešijí kalhoty a proč tu není dostatek obchodů, zvednout zadek od MP a jít něco dělat. A opravdu to nemusí být 30 aerobiků denně.

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 09:34
@stricc píše:
@Akitaken Ale sluníčkové tleskánky si hledejte na mimibazaru… tady je přece peklo a tady se kritizuje nevkus! Ukazovat neestetické tvary je taky nevkus a kritizovat je je správné, jinak by se ta dotyčná nikdy neposunula dál. A nepřipadá vám trochu pokrytecké chodit sem, číst Adiny články, chválit je a smát se jim a potom napsat tohle?
(to je taky ironie, kdyby náhodou někdo nepochopil)

Asi jsem to teda nepochopila. Nejde o sluníčkové tleskánky ale o to nechat brouka žít neboť on chcípne stejně sám…

A jestli si někdo myslí, že se dotyčný člověk posune po kritice.. tak se může škaredě mýlit. Taky jsem jeden čas bývala..„tlustá“. Měla jsem 78 kg. A pořád jsem poslouchala, že vypadám jak prase, mám prdel jak valach a podobně. A myslíte, že mě tahle „kritika“ někam posunula? Akorát mi narušila sebevědomí. Protože u mě to „žraní“ nebylo ani tak o lenosti, jako o „kompenzaci“ neutěšené situace. Ale to jsem si uvědomila až mnohem později, až jsem z té situace vypadla.

Stejně ale trvám na tom, že na kecy vůči fyzické schránce druhých nemá nikdo právo, protože nikdo není v situaci dotyčného člověka. Hadry klidně drbejte.

PS: Ukažte mi jediný Adin článek, kterému jsem se smála a chválila jsem ho. Já jsem tady kvůli něčemu jinému než kvůli parodii na Blesk..

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 09:37
@KlaudieS píše:
Klasický hloupý komentář. Já jsem štíhlá a hubnu dál, protože běhám, cvičím a jím hodně zeleniny, místo hermelínu mozarellu, místo piva víno, místo staeku s omáčkou špagety se zeleninou, atd. Hubená neznamená hladová na polystyrénu.
Vypadat dobře není pro zdravého člověka těžké, jen to chce přestat brečet, proč se na silnější postavy nešijí kalhoty a proč tu není dostatek obchodů, zvednout zadek od MP a jít něco dělat. A opravdu to nemusí být 30 aerobiků denně.

A klasická hloupá reakce.. ehm.

PS: Špagety teda na dietu dobré nejsou.
PS2: Mám 59 - 60 kilo, velikost 38 a brečím kvůli jiným věcem, dík za optání.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 09:40
@KlaudieS píše:
Vypadat dobře není pro zdravého člověka těžké, jen to chce přestat brečet, proč se na silnější postavy nešijí kalhoty a proč tu není dostatek obchodů, zvednout zadek od MP a jít něco dělat. A opravdu to nemusí být 30 aerobiků denně.

No vy by ste podľa avtaru mohla niečo urobiť s vlasmi. Viete o tom, že existuje kaderník a mastné prilizané vlasy sa dajú upraviť? Váš orlí nos by tiež bolo vhodné skrátiť. Stačí zdvihnúť zadok od MP a ísť ku kaderníčke a na chirurgiu.

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 09:41

Uh, tady asi brzo vypukne flame :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 09:47

@Akitaken Nevypukne @KlaudieS je holká zo Slovácka a mluví tak ako jej huba narástla, a všetkým na MP by sa z jej mluvy zaviroval počitač a nebude na tom nič meniť, lebo je to jej právo otvárať hubu ako jej narástla… (jej slová v inej diskusii), takže ona pochopí, že je síce hubená, ale blbá a ja mám sväté právo jej to povedať priamo, aj keď zo Slovácka nie som. :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 09:48

@Akitaken Vždyť jsem upozornila, že to byla ironie. Já s váma souhlasím.
Drbat hadry a přitom nevnímat, kdo je má na sobě, dost dobře nejde, protože dokonce i nějaký objektivně hrozný kus oblečení může na konkrétní osobě a v konkrétní kombinaci vypadat přinejmenším zajímavě, a hlavně protože každému zkrátka nesluší všechno a co vypadá dobře na figuríně, nevypadá dobře na paní XY, právě protože má nějakou postavu, nějaké vlasy, nějaké nohy, je nějaký barevný typ a co já vím, co ještě.
Takže ignorovat, že v zásadě ne špatný model nositelce prostě nesluší, to nemá smysl. Říct jí to se ale taky nehodí, navíc na ulici by si jí asi nikdo ani nevšiml, tak o co vlastně jde. Jenže někteří jedinci prostě nevydrží a prostě MUSEJÍ napsat, že vypadá tlustě, hubeně, křivě, za mě ne-e, blábláblá.
@Giulietta Já nevím, co dělají pekelnice v reálným životě. Možná tady ostentativně omdlívají nad nepatrným záhybem kůže a důrazně radí vyměnit, co se dá, a pak si povolej gumu u tepláků a jdou do ledničky pro další řízek a ještě jeden lahváč, co já vím?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 09:49

@stricc Ja si k řízku dám šalát s majonezou a kašlem na pivo. Vínko je lepšie. :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 09:50

@Giulietta takže to vlastně držíte dietu. Dobrý :-)

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 09:50
@Giulietta píše:
@Akitaken Nevypukne @KlaudieS je holká zo Slovácka a mluví tak ako jej huba narástla, a všetkým na MP by sa z jej mluvy zaviroval počitač a nebude na tom nič meniť, lebo je to jej právo otvárať hubu ako jej narástla… (jej slová v inej diskusii), takže ona pochopí, že je síce hubená, ale blbá a ja mám sväté právo jej to povedať priamo, aj keď zo Slovácka nie som. :-D

No, ale takhle flamy začínají, ne? :-D
Jinak nechápu jedno, jestli je už hubená, proč hubne dál?
A teď si jdu dát ten Hermelín, dostala jsem na něj chuť…

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 09:51
@stricc píše:
@Akitaken Vždyť jsem upozornila, že to byla ironie. Já s váma souhlasím.
Drbat hadry a přitom nevnímat, kdo je má na sobě, dost dobře nejde, protože dokonce i nějaký objektivně hrozný kus oblečení může na konkrétní osobě a v konkrétní kombinaci vypadat přinejmenším zajímavě, a hlavně protože každému zkrátka nesluší všechno a co vypadá dobře na figuríně, nevypadá dobře na paní XY, právě protože má nějakou postavu, nějaké vlasy, nějaké nohy, je nějaký barevný typ a co já vím, co ještě.
Takže ignorovat, že v zásadě ne špatný model nositelce prostě nesluší, to nemá smysl. Říct jí to se ale taky nehodí, navíc na ulici by si jí asi nikdo ani nevšiml, tak o co vlastně jde. Jenže někteří jedinci prostě nevydrží a prostě MUSEJÍ napsat, že vypadá tlustě, hubeně, křivě, za mě ne-e, blábláblá.

A jo, tak už si rozumíme! :-)

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 09:52
@stricc píše:
@Giulietta takže to vlastně držíte dietu. Dobrý :-)

Já držím bodovou.. co vidím, zbodnu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 09:54

@Akitaken Ja zonovú. Jem len v kuchynskej zóne. :-D

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 10:00

Já si stejně myslím, že to není o špagetách ani o mozzarele, ale o množství a kvalitě.
Tuhle jsem měla v Bruselu kuřecí prsa v omáčce z třešňového piva. Bylo devět večer, seděli jsme s kamarádem v blízkosti Grand Place, kecali o nesmyslech a koukali na osvětlené historické baráky, já svoje kuře občas prokládala ukradenýma hranolkama namočenýma v omáčce s Roquefortu, k tomu pohoda, klídek… Kolik kalorií to bylo, to nevím. Asi dost.
Ale myslím, že jsem si takové jídlo užila víc, než sendvič se sýrem a salátem spořádaný v kantýně…

Eleanor Rigby
686 příspěvků 15.9.13 10:16

Za prvé, ne každý, kdo hubne, hubne cíleně. Někdo hubne jako vedlejší efekt adaptace na třeba zdravější životní styl, někdo proto, že přestal sportovat a mizí mu svaly, někdo v důsledku zdravotních problémů.
Je drzé to vůbec nějak komentovat, taky se může stát, že budete nevyžádaně gratulovat někomu, kdo má třeba rakovinu.
Za druhé, lidi, kteří se hýbou, většinou nejsou hubenější, spíš naopak - typicky mají sice méně sádla, ale ne zase o tolik, a zato o dost víc svalů.
A za třetí, co je to za blábol, že velké nosy jsou ošklivé? Proč musí holka, která má krásný, výrazný nos, jít a nechat si ho uříznout na ošklivý, mrňavý pršáček? (Mimochodem KlaudieS nebo její avatar tedy žádný velký nos nemá,

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 10:25

Můj názor je, že kdyby se přítomné dámy místo vysedávání u PC šly proběhnout nebo aspoň projít, nemusely by zde hořekovat, jak je k nim okolí drzé. Třeba nezhubnou, ale budou na tom aspoň líp psychicky a podobné poznámky je nerozhodí.
Ale vylévat si srdce v diskusi je mnohem snazší, uznávám. Jenže to nepomáhá.

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.9.13 10:27

Tohle patri asi spis do priznani, casto mivam pocit, jako by to tady bylo trochu jako ve skole. Vzdy se najde nekdo, kdo zatrese rukou nad hlavou a vola: Sim, sim, pani ucitelko, ja cvicim a jim zdrave a nejsem vubec tlusta! Nebo : Ja nikdy nejsem oblecena blbe, nemam oko na puncose, ci me nejoblibenejsi: Ja se denne sprchuju a cistim si zuby dokonce dvakrat denne :-)
Vzdy si pak predstavim, jak ten clovek sjede pohledem zbytek tridy a ani si nevsimne, ze i pani ucitelka krouti ocima :-)
Ano, zhubnout je mozne, nekdo to z nejruznejsich duvodu neudela… No a co? Mne do toho nic neni, jinak jak psala @Akitaken, kritika a rypani stejne nikoho nemotivuje.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 10:28

@Brunhilde Bože vy s tým behaním namiesto pc ste už otravná. Zrovna vy čo ste na rozných internetových serveroch prilepená nonstop. Ale dám na vás, idem behať a verím vám, že po 300 km budem mať namiesto 65/E prsia 40/A.

Lištička666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 10:36

Můj názor je ten, že je každého věc, jak se svým tělem zachází a jak vypadá. Samozřejmě, pokud mám 100 kilo, je daleko větší problém najít padnoucí a vkusné oblečení o zdravotních důsledcích obezity nemluvě. Nicméně nebudu se nikomu vysmívat, že nemá postavu modelky nebo že snad jeho oblečení zrovna nelahodí oku. Ano, potkám-li nějakou „pekelně“ oděnou dámu, pomyslím si, ta má ale šlehu, ale pokud tak chce chodit, je to její svaté právo.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 11:56
@KlaudieS píše:

Já teda nevím, ale špagety místo steaku nejsou zrovna dieta. To už je lepší dát si ten steak.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek