Rozdiel velmi chuda a velmi tucna.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 12:35

Bylo by zajímavé zjistit, na jakýchže to fórech jsem podle jisté uživatelky přilepená, poskytlo by nám to zajímavý seznam webů, kam chodí ona.
Tak za prvé: není to trestné, chodit si můžu, kam já chci a taktéž diskutovat, o čem chci. Naopak je trestné vyzrazovat na veřejných fórech o lidech jejich osobní údaje a intimní věci, což si zřejmě leckdo zde neuvědomuje. Říká se tomu stalking a vřele dopručuju si o tom něco nastudovat, protože se pak vyhnete mnohým nepříjemnostem.
Za druhé: vyslovila jsem pouze svůj názor, pro nikoho to není závazné. Nejsem vaše matka ani guru, tím, že takto reagujete, mi dáváte význam, o nějž nestojím.
Názor je jak díra do p.dele, má ho každý.

Bibken
165 příspěvků 15.9.13 12:39
@Akitaken píše:
Já držím bodovou.. co vidím, zbodnu.

I'm on a seafood diet… I see food and I eat it. :D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 12:44
@Brunhilde píše: …vylévat si srdce v diskusi je mnohem snazší, uznávám. Jenže to nepomáhá.

Tak sa svojimi názormi riaďte.

Oveeec
2185 příspěvků 15.9.13 13:19
@Brunhilde píše:
Můj názor je, že kdyby se přítomné dámy místo vysedávání u PC šly proběhnout nebo aspoň projít, nemusely by zde hořekovat, jak je k nim okolí drzé. Třeba nezhubnou, ale budou na tom aspoň líp psychicky a podobné poznámky je nerozhodí.
Ale vylévat si srdce v diskusi je mnohem snazší, uznávám. Jenže to nepomáhá.
…a co z toho vyplývá? Že kdo chodí na MP, necvičí. Jestliže tu sedí, znamená to, že nikdy necvičí. Z čehož vyplývá, že všechny uživatelky MP jsou tlusté - takže i ty, co mávají ručičkou „sím, sím, pančelko, já jsem štíhlá!“ A z toho zase plyne, že navíc pěkně kecají.
Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 13:23

Znovu opakuju, jak v pomocné škole, fakt: budu si psát, co budu chtít. Když už tady proběhlo cosi o kupování myčky jako svatebního daru, jsem naprosto klidná. Tohle nikdy nepřekonám. Kolosální, řekla bych.
A tím bych to s dovolením uzavřela, neočekávejte už prosím ode mne žádné reakce. Najděte si prosím jinou oběť.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 13:24

@Oveeec
To není logické, co jste napsala.

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 13:26
@Brunhilde píše:
Znovu opakuju, jak v pomocné škole, fakt: budu si psát, co budu chtít. Když už tady proběhlo cosi o kupování myčky jako svatebního daru, jsem naprosto klidná. Tohle nikdy nepřekonám. Kolosální, řekla bych.
A tím bych to s dovolením uzavřela, neočekávejte už prosím ode mne žádné reakce. Najděte si prosím jinou oběť.

Co má myčka společného s diskuzí?

Já bych teda jednu brala i jako svatební dar. Aspoň bych to nádobí konečně nemusela dělat ručně… navíc lepší myčka než ošklivý porcelán..

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 13:31

@Oveeec Ne. Z toho vyplývá, že čtenářka pekla, která má módu i v malíčku u levé nohy, svůj názor považuje za neomylný a navíc má nepřekonatelnou antipatii k osobám korpulentním/ hubeným / příliš mladým / příliš starým / příliš sexy / příliš upjatě staropanenským, etc., doplňte cokoliv, cítí potřebu vyjádřit svůj odsuzující názor na nějakou fotku. Kritizovaná si to možná přečte možná ne, ale určitě si to přečte x korpulentních / hubených / mladých / starých / sexy / nesexy čtenářek, nevyhnutelně si řeknou ha, vždyť ona takhle vlastně útočí i na mě! A je pěkně bezohledná, vždyť já přece… (jakýkoliv objektivní důvod, proč čtenářka vypadá tak, jak vypadá). Musím se té nešťastnice zastat. Diskuse se začne utěšeně rozvíjet a admin si mne pracičky, neboť sledovanost stoupá a to se počítá. :-)

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 13:34
@stricc píše:
@Oveeec Ne. Z toho vyplývá, že čtenářka pekla, která má módu i v malíčku u levé nohy, svůj názor považuje za neomylný a navíc má nepřekonatelnou antipatii k osobám korpulentním/ hubeným / příliš mladým / příliš starým / příliš sexy / příliš upjatě staropanenským, etc., doplňte cokoliv, cítí potřebu vyjádřit svůj odsuzující názor na nějakou fotku. Kritizovaná si to možná přečte možná ne, ale určitě si to přečte x korpulentních / hubených / mladých / starých / sexy / nesexy čtenářek, nevyhnutelně si řeknou ha, vždyť ona takhle vlastně útočí i na mě! A je pěkně bezohledná, vždyť já přece… (jakýkoliv objektivní důvod, proč čtenářka vypadá tak, jak vypadá). Musím se té nešťastnice zastat. Diskuse se začne utěšeně rozvíjet a admin si mne pracičky, neboť sledovanost stoupá a to se počítá. :-)

Takže dle vaší konspirační teorie jsou někteří uživatelé maskovaný admin :-)))

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 13:35

@Akitaken ale kdepak, uživatelé jsou potrava, která se nabízí zcela dobrovolně, a admin spokojeně tloustne (což by samozřejmě nikdy nepřiznal, vždyť co by tomu čtenářky řekly)

Akitaken
4960 příspěvků 15.9.13 13:42
@stricc píše:
@Akitaken ale kdepak, uživatelé jsou potrava, která se nabízí zcela dobrovolně, a admin spokojeně tloustne (což by samozřejmě nikdy nepřiznal, vždyť co by tomu čtenářky řekly)

Ae no tak, jak jsme si řekly nahoře, tady je tlustý každý, protože všichni sedíme za monitory a nikdo teda necvičí.. jen teda dohání průměr, řekla bych..

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 13:46

@Akitaken náhodou, já například mám monitor přidělanej k rotopedu ;)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.13 13:51
@Brunhilde píše: … tím, že takto reagujete, mi dáváte význam, o nějž nestojím.
@Brunhilde píše: … neočekávejte už prosím ode mne žádné reakce.

Ja som reagovala na vás, žiadnu reakciu som neočakávala a neočakávam. To, že vy nestojíte o význam aký vám dávam je mi fuk. Moje zverejnenie myčky ako daru pre neznámych ľudí ste už dávno tromfla. Zverejnením svojho fota po tom čo ste tu popísala všetko o svojích synoch, matke a celej rodine.

Oveeec
2185 příspěvků 15.9.13 13:52

@Brunhilde

Samozřejmě že ne. Stejně jako není logický, že kdo nadává, že je tlustej, nemá si číst MP a má jít místo toho radši běhat, bez ohledu na to, jestli se zrovna z toho běhání vrátil nebo jestli tráví oběd před tím, než půjde odpoledne běhat.

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.9.13 13:55

@Brunhilde
To by byla škoda, kdyby ses nadále nevyjadřovala. Ty vždycky vneseš do diskuse vítr :-)
Jinak já jsem proti jakémukoliv plácání se po zádech a spokojování se s nedokonalostí v čemkoliv. Jen si myslím, že to má proudit opačným směrem :-)
Něco jako v tomto videu: http://www.youtube.com/watch?… :-)
Prostě že na venek vypadáte tak spokojeně/dobře/pěkně oblečeně/štíhle… že lidi sami přijdou a říkají: „Jak to děláš? Jakou dietu držíš? Jak zvládáš vztahy? Atd.“
Tam bych pak viděla prostor pomoci někomu třeba s tou nadváhou. Je tam už ten aktivní zájem ze strany tazatele a také zřejmě chce radu zrovna ode mě.

Admin Módnípeklo.cz
1139 příspěvků 15.9.13 14:59

Diskuze byla zamknuta, protože se jedná o offtopic a diskuze nemá jasné téma.

Adminka Maruška

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek