Rozdielne vzdelanie

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Moir
2441 příspěvků 17.5.13 11:04

@Dammy už nějakou dobu nikoli

Zebra33
2038 příspěvků 17.5.13 11:04

@Dammy - ne, uz je volne prodejny, jen clovek musi ukazat obcanku. Tehdy na recept byl, tak jsem musela ponizene naklusat na gyndu (i kdyz mezi nama tem doktorum je uplne jedno z jakeho duvodu se vam co stalo, stud neni na miste).

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 11:26
@Park píše:
Co to znamená, že nemá prsa??

To znamená, že nemá kozy jako ženské, což spousta mužů dnes bohužel má, jak jsou vykrmení.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 11:38

No možná vám to holky přijde divné, ale je spousta mužů, co děti chtějí a za takové „selhání antikoncepce“ by byli neskonale vděční. Potkávají jen ženy, co chtějí sex, kariéru a prachy, a žádné dítě jim do toho nějak nepasuje.
Nejvtipnější jsou ti muži, co mají plnou hubu keců, jak se nechtějí vázat a jak by je rodina jen omezovala a že děcka jsou „nevýhodný“ (to jsem fakt slyšela!) a potom je jim najednou přes čtyřicet a začnou blouznit o rodině. True story.
Musíme změnit své myšlení, protože dítě je dar a ne obtížný závazek. Tady to čtu taky, proberte se.

Alizon
1235 příspěvků 17.5.13 12:07

@DonChichot
Ja uz to psala do jine diskuse - takto jsem vyslechla teorii jednoho mladeho muze - ted (je mu necelych 30) se vazat nebude, az mu bude 40 tak si najde nejakou peknou 25 a s tou zalozi rodinu.
Takze jeho vrstevnice maji prakticky smulu.
Otazkou je jestli nejaka pekna 25 bude toho 40 pana jednou chtit, ale „obavam se“ ze mu to klidne i vyjde, chlapi maji ohledne „plozeni“ s vekem vyhodu. Je priroda tak netlaci.

Alizon
1235 příspěvků 17.5.13 12:12
@DonChichot píše:
Musíme změnit své myšlení, protože dítě je dar a ne obtížný závazek. Tady to čtu taky, proberte se.

Pruser je to v okamziku, kdy si kazdy z paru mysli neco jineho. Pokud na to maji nazor stejny, neni vlastne co resit.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 12:14

@Alizon
Na to je hezká odpověď: „chceš-li pobavit Boha, seznam jej se svými plány“.

Guinea Pig
1190 příspěvků 17.5.13 13:18

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:12

Diankenstein
1895 příspěvků 17.5.13 13:54
@Alizon píše:
@DonChichot
Ja uz to psala do jine diskuse - takto jsem vyslechla teorii jednoho mladeho muze - ted (je mu necelych 30) se vazat nebude, az mu bude 40 tak si najde nejakou peknou 25 a s tou zalozi rodinu.
Takze jeho vrstevnice maji prakticky smulu.
Otazkou je jestli nejaka pekna 25 bude toho 40 pana jednou chtit, ale „obavam se“ ze mu to klidne i vyjde, chlapi maji ohledne „plozeni“ s vekem vyhodu. Je priroda tak netlaci.

Jo, jednoho takového znám, jen to udělal o 4 roky dřív!:D
Ale proč by ho slečny neměly chtít? To není zas tak pokročilý věk, pokud má člověk štěstí na geny.

Diankenstein
1895 příspěvků 17.5.13 14:07
@EvelineShop píše:
Tu nejde o nás. Tu ide v prvom rade o to dieťa a jeho práva!

Jasně, v pripadech, kdy se to stane nechtěně, náhodou… Tak asi není lepší řešení. Ale kdyz se já(fikce, jo! :D) rozhodnu vysadit prášky a svému bohatemu příteli to neřeknu, v naději, že si mě potom veme, nebo mi z toho kapne příjemná sumicka na alimentech, tak by mě v tom stát neměl podporovat. Měla bych dostat na dítě tolik, co by dostala průměrná žena a ještě nějaký alternativní trest, verejne práce. Peněžitá pokuta by asi nebyla namístě, ale záleží na konkrétní situaci. Protože to prostě je podvod a docela nechutné zacházení s dítětem coby nástrojem k vydírání:)

DruI
392 příspěvků 17.5.13 14:15
@Diankenstein píše:
Jasně, v pripadech, kdy se to stane nechtěně, náhodou… Tak asi není lepší řešení. Ale kdyz se já(fikce, jo! :D) rozhodnu vysadit prášky a svému bohatemu příteli to neřeknu, v naději, že si mě potom veme, nebo mi z toho kapne příjemná sumicka na alimentech, tak by mě v tom stát neměl podporovat. Měla bych dostat na dítě tolik, co by dostala průměrná žena a ještě nějaký alternativní trest, verejne práce. Peněžitá pokuta by asi nebyla namístě, ale záleží na konkrétní situaci. Protože to prostě je podvod a docela nechutné zacházení s dítětem coby nástrojem k ivydírání:)

Ale protože si nedovedu představit, jak by vám někdo dokazoval, že jste antikoncepci vysadila schválně a nebylo to jen její selhání způsobené co já vím střevní chřipkou, tak to doufám takhle nikdy fungovat nebude.

bestia
2300 příspěvků 17.5.13 14:16

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:18

Diankenstein
1895 příspěvků 17.5.13 14:21

@DruI je rozdil, když vynechate jednu tabletku, protože příliš rychle opustí vás trávicí trakt a když prášky neberete už 4mesice. To by se asi poznat dalo

Diankenstein
1895 příspěvků 17.5.13 14:24

@bestia pokuta za blbost je i když vám někdo ukradne notas z auta, kdy ho necháte za oknem a stejně je to trestné! :D

Dammy
1672 příspěvků 17.5.13 15:15

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 16:08

Diankenstein
1895 příspěvků 17.5.13 15:31

@Dammy okej, když myslíte:D:D:D… To je mi argumentace…

z_dediny
1114 příspěvků 17.5.13 15:33
@Alizon píše:
Na druhe strane, co hrozi tomu chlapovi, kdyz to dite nechce - maximalne ty alimenty (vetsinou smesne). Odsouzeni okoli? Dnes je to tak bezne ze chlapi odchazeji i od rodin, ze uz to nikoho nebere. A dal si vesele zije svuj svobodny zivot.
Oproti tomu zenska ktera treba nechtene otehotni, na potrat jit z nejakeho duvodu nechce nebo uz nemuze. Pripadne otehotni planovane (planovane z obou stran), ale dotycny hrdina se na ni jeste v tehotenstvi nebo po porodu vykasle. Kolik se nam to rozvadi manzelstvi a kolik je neplaticu alimentu? Ta ma „na krku to dite“, porod, tehotenstvi, financni problemy, karieru v haji. A zenska to dite, treba i nechtene jen tak neodlozi.
Nemuzu si pomoci, porad ma v tomto ohledu lepsi postaveni chlap. Proste si odejde a v nejhorsim plati alimenty.

Muž má v tomto vždycky výhodu. Když opustí dítě, nikdo ho neodsoudí. Když matka opustí dítě, odsoudí ji všichni. „Jak se mohla MATKA vzdát dítěte? Taková hrůza, no řekněte, paní Vomáčková.“ Není divu, že jsou ženy raději na interrupci, než by daly nechtěné dítě k adopci. Mně už to bohudík nehrozí. Kdyby ale moje dcera chtěla žít s mužem, který se vykašlal na svoje děti, byla bych velmi nerada. Nevěřila bych mu. A je jedno, že je to teď tak rozšířené. Neplatič alimentů je pro m na úrovni podvodníka a zloděje.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.13 17:11

@Diankenstein ma pravdu. Zatim tu nezaznel ani jediny racionalni protiargument.

MP Barbucha
3716 příspěvků 17.5.13 17:30

@Borůvka19
Tyhle řeči, jak už jsme tady dlouho jsou dost mimo. Vite, jak dlouho tu jsou krokodyli a želvy? A jak dlouho žily některé druhy dinosaurů? Oproti nim jsme miminka :-)

Guinea Pig
1190 příspěvků 17.5.13 18:12

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:09

MaeGandal
767 příspěvků 17.5.13 18:18
@Diankenstein píše: … Měla bych dostat na dítě tolik, co by dostala průměrná žena a ještě nějaký alternativní trest, verejne práce. …

ty peníze ale nejsou pro vás, ale pro dítě. A to má nárok na stejnou úroveň života jako jeho rodiče.

MP Barbucha
3716 příspěvků 17.5.13 18:40

@Borůvka19
Tak si vemte třeba šimpanze a gorily, ti běhali savanou když se po dvou snažil chodit maximálně tak australopithecus. Nebo hlodavci, ti žili už za dob dinosaurů.
Ve skutečnosti nikdo neví, jestli lidstvo „by už mělo čas vymírat“, je to maximálně tak něco, čemu někteří věří.

Diankenstein
1895 příspěvků 17.5.13 19:40
@MaeGandal píše:
ty peníze ale nejsou pro vás, ale pro dítě. A to má nárok na stejnou úroveň života jako jeho rodiče.

problém je, že ty peníze, dokud je díte nezletilé, chodí na účet mamince a ta (z příkladu výše) rozhodně nemůže být pokládána za zosobnění čestnosti a skromnosti.
Takže by jí musel někdo kontrolovat a to pochybuju, že se dělá.
(jestli má maminka rodičák 11 tis a alimenty na dítě dostává několikanásobně vyšší, nemůžete přeci očekávat, že na peníze dítěte nešáhne - i když má otec povinnost platit něco i těhotné a potom čerstvé matce, pochybuji, že ve výši jeho životní úrovně. A potom jí nenáleží ani halíř, pokud se nepletu?)
Takže bude mít třeba sedmiletého syna, on dostane 50, ona v práci bere 20 hrubého… Hmmm. fakt to bude jen pro dítě?
Brala bych to, že by mu otec platil lepší školu/školku, koníčky a jazykové lektory… a matka by dostala k dispozici jen peníze na to nejnutnější.

A rozhodně by si měla odpykat ten trest! :)

(a když má otec hodně a matka pramálo, neprůměruje se to?)

blacken
2464 příspěvků 17.5.13 19:45

@katkarinka Mně zase přijde divné sama si rozhodnout, že si dítě nechám a dožadovat se toho, aby se spoluautor povinně chopil zodpovědnosti. Ale jinak to samozřejmě beru, když má dotyčná stálého partnera, který dítě chce - jen později. A takových bude asi většina - tam se snad pak dva dokážou nějak domluvit.

@Nanynka02 Ano, společné rozhodnutí jít do postele - spolu - s tím, že je tu asi 5% riziko, že vše selže (ale jak jsem psala, nevěřím, že má někdo takovej pech, aby selhalo fakt vše). To je ta část, která je společná. Ta část, kdy nastane selhání antikoncepce a dojde na otázku - nechat/nenechat - to už je pak ale moje rozhodnutí. Vadilo by mi, kdyby mi měl můj protějšek právo mluvit do toho, jak se zachovat, ale stejně tak uznávám, že je šílené, že se někdo stane otcem, i když nechce.
(Hlavně když já přijdu do jiného stavu, budu mít jistotu, že je to moje :-D Chlap nemá ani to… pokud je to jak psala Sekmeth a k testům se přistupuje až ve finále…)

@EvelineShop Děti nechci, měla bych jasno (taky jsem udělala vše nezbytné pro to, abych je neměla). Takže si dost dobře neumím představit, že by k tomu došlo. To nepopírám. Ale to, o čem mluvíte Vy, je něco trochu jiného - vidím podstatný rozdíl, když se pár rozhodně pro dítě a neklapne to (- pak jasně, alimenty jsou následek jeho rozhodnutí) a v tom, kdy chlap řekne - děti nechci - domluví se s partnerkou na ochraně a na tom, jak by to řešila - a pak je k tomu nucen soudně.

Nic z toho, co jsem psala nevylučuje, že jsou i chlapi, kteří by měli radost (taky jich pár znám), jen mě zarazily ty názory dožadující se zodpovědnosti na jiných. Taky by se určitě většina postarala dobrovolně, ale stejně se mi to zdá nefér. Už jen proto, že rozhodnutí tohohle typu není zrovna krátkodobá záležitost. Ale chápu to, že to asi beru jinak…

@MP Barbucha Obávám se, že lidstvo zdaleka nevydrží tolik, jako krokodýl nebo želva. Oni jsou neskutečně odolní :-D

Nanynka_02
450 příspěvků 17.5.13 21:41
@blacken píše:
vidím podstatný rozdíl, když se pár rozhodně pro dítě a neklapne to (- pak jasně, alimenty jsou následek jeho rozhodnutí) a v tom, kdy chlap řekne - děti nechci - domluví se s partnerkou na ochraně a na tom, jak by to řešila - a pak je k tomu nucen soudně.

Jestli Vám dobře rozumím, mluvíte o případech, kdy se muž se svou sexuální partnerkou předem probírá otázku, zda by v případě selhání antikoncepce šla na potrat. A zamýšlenou soulož uskuteční pouze v případě ujištění, že ano.

Tipuji, že takových případů je naprosté minimum. Už proto, že třeba mě by takový výslech dokonale zchladil. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek