Roztřepené konce šňůrek u mikiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaxFik
3 příspěvky 06.11.17 09:22
Roztřepené konce šňůrek u mikiny

Ahoj,
chci se zeptat, jak nejlépe opravit roztřepené konce šňůrek u mikiny. Při praní se mi asi svlékly ty plastové konce, kterými jsou šňůrky zakončeny. Má smysl to nějak opravovat, je lepší šňůrky vyměnit, případně s tím zajít do krejčovství? Snažil jsem se najít odpověď na Googlu, ale nic kloudného jsem nenašel, ani na krejčařských stránkách jsem nenašel o tom ani zmínku, což jsem víceméně očekával.
Děkuji za odpověď

Reklama

Reklama

Reakce:

MarryJu
276 příspěvků 06.11.17 12:47

@MaxFik Vy zase resite krasny problem:-)
Pokud je to mysleno vazne, tak detem opravuji tak, ze konce ohorim zapalovacem. Snurka se roztavi a ja ji vytravuji.Pak udelam uzlik a nejde nic videt

Moir
1991 příspěvků 1 inzerát 06.11.17 13:11

@MaxFik kupte si v nějakém hobby obchodě/obchodě s elektronickými součástkami smršťovací bužírku…

MaxFik
3 příspěvky 06.11.17 13:46

Opravdu to bylo myšleno vážně. :) To s tím zapalovačem mě také napadlo, jen jsem si říkal, jak to potom asi vypadá. Vyzkouším to. A omlouvám se, jestli to je nějaký hloupý dotaz, rozhodně nerad bych Vás okrádal o čas. (Bez špetky ironie, myšleno naprosto vážně)

Reklama

Váš příspěvek

Reebok spojuje síly s hvězdnou Victorií Beckham

Zatímco manžel David Beckham oslavil 20 let spolupráce se značkou... Celý článek

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama