rukavičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
billie
374 příspěvků 22.12.11 13:48
zelitschko: podľa toho ako kurzatko pipísala svoje pery, tak mi hneď napadli moje vlastné. Pokiaľ poruším diétu alebo som vo veľkom strese, tak mám hnusné šupinaté pery, ktoré by vyzerali s vrstvou rúžu už totálne katastrofálne. Z tohto dôvodu si ich radšej nakrémujem - Eucerin 12% omega je úplne úžasný krém. Balzamy na pery mám rada len niektoré, lebo pokiaľ sú veľmi mastné, tak mám dojem akoby som mala pery pokryté pieskom a následne si ich celé dohrýžem.
Jedinú mastnejšiu vec znesiem Kerasal - masť s kyselinou salicylovou v koncentrácii max. 5% (pri tejto podporuje tvrobu epitelu, pri väčšej už „rozpúšťa“ kožu …to sú také tie roztoky na bradavice atď). Ja si ho miešam ešte s malým množstvom bielej vazelíny a šupiny potom zvyknú zliezť …a potom by bol možný aj ten rúž :) Nie som si ale istá, ako by na to mohla reagovať na koža s herpesom…
MP Motyka
29 příspěvků 27.12.11 09:22

zelitschko: Atopie (nebo „přechozená“ lupénka, kdo ví) mě trápí taky. Nejvíc mi pomáha hydratační gel panthenol a aloe vera. Jenže to nejde používat v zimě, jen večer po sprše, přes den když jdu ven, musí stačit mastné krémy, po kterých taky časem sněžím, pokud bych je používala samotné.. A bezlepkáč taky…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek