Ruské krasavice

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
bestia
2300 příspěvků 4.8.12 22:08

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:58

La_Crime
601 příspěvků 5.8.12 00:03

Stupajtě, vjodra, sami damoj! Duračok Jimelja se mi nevyhnul ani na vysoké škole :D Pohádky byly legendární a nepochybuji o tom, že má babička ještě někde na půdě Ivánka (panenku) :D

Dragowlin
262 příspěvků 20.2.13 18:04

Když mi bylo o pár let méně než dnes, měla jsem takové ruské prázdniny. Nejdříve mě rodiče vyslali na jazykový pobyt do Anglie. Jelikož jsem byla jediná češka široko daleko, anglicky jsem uměla tak nějak napůl tak jsem se skamarádila s ruskami. Krásné dívky, uměly se chovat a taky uměly předvést jak jsou krásné (tím pádem i zakrýt své nedosattky). Když jsem přijela domů měla jsem tak ruský přízvuk a když jsem mluvila česky, že mi mamka nevěřila, že mě neposlali do Ruska! :)
Jak se mi to ale hodilo v Praze na Brigádě v luxusním Hotelu, kde pracovali jen ukrajinci, rumuni…žádní češi. Všechny úkoly se udávaly v ruštině. A takové to obyčejné - mám vysát? (hleděli na mě nechápavě) jsem si uvědomila že česky umí jen to co někde v Praze slyšeli. tedy Luxování. Tyto ženy a muži zas vydělávali na to, aby jejich děti mohly jednou na vysokou…(pro mne tehdy v mladém pubertálním věku docela velké ovlivnění a začátek toho abych si vážila práce, lidí, rodiny a vydělaných peněz).

Papla
516 příspěvků 21.2.13 09:37

@Pirek ty jsou krásné

waw
336 příspěvků 21.2.13 10:17

Minulý týden jsem v Brně v Salamandru potkala typickou Rusku, jejíž vzhled byl umocněn ušankou se srpem a kladivem ve znaku nad čelem. Opravdu jsem v té chvíli nevěděla, co si o tom myslet..

Loni na podzim jsem nějaký čas strávila v Petrohradu, zejména na univerzitě, a tam to vypadalo podobně, jako u nás - všehochuť nejrůznějších stylů, nechyběla ani uniforma rifle, kecky, lyžařská bunda, batoh, sluchátka. Pravdou je, že v metru a na ulicích se to vysokými podpatky jenom hemží..

HertaDeOran
866 příspěvků 22.2.13 17:52
Francouzky

@Sibyla
Nemějte iluze o Francouzkách, mnohdy jsou to také pěkná „košťata“, jen s tím rozdílem, že se cítí dobře i když jim to nesluší.
Třeba tahle slečna je vyloženě krásná a také se tak cítí. To, co si na sebe navěsila, je ale podle mého názoru dost vedle.

http://fashioneptunes.blogspot.cz/…s-paris.html

LaalaB
779 příspěvků 22.2.13 18:00

@HertaDeOran Mě to přijde originální. Jasně, že do kanclu to není, ale kdybych to viděla na modní přehlídce, ničemu bych se nedivila.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 18:03

Jak příjemné je být dáma a někdy i lehkomyslná okouzlující bytost. Vždy si vzpomenu na Hrabalovy Svatby v domě - když se budeš předkládat jako kucmoch, budou tě brát jako kucmoch. Předkládej se jako pařížský dort se šlehačkou a tak s tebou budou jednat. A to já patřím k holkám do nepohody a kamarádkám taky, ale moji sparingpartneři vysoce ocení, že si to nechávám jen pro některé situace a většinou se snažím o ženskost. A to vám povím, že jsem většinou v hospodě jediná ženská v sukni. A i největší zálesáci mezi mými kamarády nezapomenou podržet mi kabát a dveře.

HertaDeOran
866 příspěvků 22.2.13 18:04

@DanielaS
Ta poslední fotka je výborná a dokonale vystihuje jejich povahu. I kdyby slečna stála na hnojišti, bude se u toho kroutit a vystavovat jako pávice.

HertaDeOran
866 příspěvků 22.2.13 18:12

@LaalaB
Zadala jsem do google „parisian street mode“ a tohle byl jeden z prvních výsledků. Zajímalo mě co se opravdu nosí na ulici, ne na přehlídce - tam bych snesla i větší psycho. Váš názor respektuji, ale přesto mi toho přijde moc a moc, masivní boty i kabela a moře volánků. Ale chtěla jsem tím říct, že Pařížanky vypadají dobře hlavně proto, že si myslí, že vypadají dobře a půlka úspěchu je doma.

Sibyla
2646 příspěvků 22.2.13 18:18

@HertaDeOran Máte pravdu, je to vidět i z francouzkých filmů: ony se chovají, pohybují jako krásné a obdivované bytosti: stačí vidět studentky, jak se scházejí v kavárně, sundá sluneční brýle, pohodí vlasy, skloní se, aby políbila známé, rozhlédne se, někomu zamává, posadí se… Ona ta koketérie je vidět i na madame ve venkovské hospodě. Čili recept je vlastně jednoduchý a levný.
@kočičííí Přesně.

LaalaB
779 příspěvků 22.2.13 18:41

@HertaDeOran Já váš názor taky respektuju a vůbec netvrdím, že bych si v podobném modelu vyrazila. Jenom jsem čekala spíš nějakou homelesačku, která se cítí dobře a proto i vypadá dobře. Tohle mi nepřijde až tak kontroverzní. Ale samozřejmě máte pravdu, že na normální nošení to je pro většinu lidí příliš.

alyona
84 příspěvků 22.2.13 18:44

Ja myslím, že tie francúzky sú preceňované…
náhodne som vybrala nejaké fotky z moskvy…nevidím tam preplácanosť, ani nič, čo sa ruskám pripisuje…navyše, baby na tých fotkách majú oproti francúzkam jedno veľké plus, že sú skutčne pekné :)
http://breakfastinmoscow.wordpress.com/…eet-fashion/

nezabudnite, že rusko je najväčšia krajina na svete a ani maličké česko si nedovolím zaradiť k modnemu peklu, len kvoli pár jedincom…všade sa niečo vyskytne, to neznamená, že to, je to typické pre tú danú krajinu, ľudí atd.

HertaDeOran
866 příspěvků 22.2.13 18:56
ČR vs. FR vs. IT

@alyona
Ta druhá slečna v šatičkách s límečkem je opravdu roztomilá a vůbec nevypadá rusky. Moc pěkné.
Ještě zpět k Francouzkám - je to klišé, Itálie také bývala Mekkou módy a kultury, ale přála bych Vám vidět, jak nevzdělaná, nevychovaná a nevkusná je italská omladina, ale i starší ročníky. Například zcela běžně chodí na veřejnosti (v centru Prahy ne na vsi) v teplácích, což prostě neodpustím!

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 20:32

http://i.nahraj.to/f/11Hu.png

Příspěvek upraven 13.10.16 v 15:30

Linie
2020 příspěvků 31.3.14 10:32

V dnešních Lidovkách: http://www.lidovky.cz/…/design.aspx?…

Go-lightly
3429 příspěvků 31.3.14 10:36

@Linie No ale ta fotka mě nepřesvědčí, že to jsou světové módní ikony.

DanielaS
5033 příspěvků 31.3.14 11:02

Myslim, ze nevkus v Italii prichazi z jihu. A protoze uz sedmdesat let migruji jizani ve velkem na dizajnovy sever, holt se to projevilo v celkove estetice populace. Ten jizni vkus je proste takovy balkansky.

kellmorian
26 příspěvků 31.3.14 15:34
@DanielaS píše:
Myslim, ze nevkus v Italii prichazi z jihu.

Jste si jista, že je zde řeč o Italii?

Tebah
4257 příspěvků 31.3.14 16:47

Pokud jde o Rusy u nás, jezdí sem podle mě spíš střední třída - ti skutečně bohatí jezdí do Londýna. Podle toho to taky vypadá - lacině vypadající oblečení, styl jak u nás před dvaceti lety apod. Všichni Rusové tak samozřejmě nechodí, ale velká většina těch, co je v Praze potkávám, ano. Včetně chování jak balíci poprvé ve městě.

Navíc mám pocit, že jsme jako turistická destinace přitažliví pro střední vrstvy z východu (myšleno geograficky, takže i Čína apod.), protože ti bohatší jezdí dál na západ od nás. Pracuji na Letné a je tady čínská restaurace, kam chodí všechny čínské zájezdy a ti Číňani většinou vypadají jako venkovští balíci, žádní měštští yupíci. Od toho se pak samozřejmě odvíjí množství peněz, které tady ti turisté utratí.

No a pro lidi ze západu (opět myšleno geograficky) jsme nízkonákladová destinace, proto k nám jezdí pařit dánští a španělští studenti - mají to tu levnější než doma.

Možná bychom se měli zamyslet nad svou propagací v zahraničí a zvednout úroveň služeb mimo Prahu - pokud by Newyorčan přijel do Karlovy Studánky, kterou chválila reportérka New York Times, tak z těch smažáků a ondrášů dostane psotník následovaný žlučníkovým záchvatem.

Mylady2
12413 příspěvků 31.3.14 16:53

@Tebah já bych to s tou Prahou neviděla až tak špatně :-)
Jsme tak 10× menší jak Londýn a proto je tu vašeho méně.
Ale lidé zde mají na výběr z luxusního ubytování i stravování…myslím, že už se to vše lepší.

Tebah
4257 příspěvků 31.3.14 16:55

@Mylady2 Proto taky píšu mimo Prahu ;-) Praha je v pohodě, i když ohledně etno kuchyní pořád dost pokulhává, ale to je to tím, že není moc multikulturní. Nicméně mimo Prahu je to děs běs, ještě tak Brno a Ostrava ujdou.

Mylady2
12413 příspěvků 31.3.14 16:56

@Tebah co je etno kuchyně?

Go-lightly
3429 příspěvků 31.3.14 16:56

@Tebah No ale kdykoliv vidím v britském filmu Rusy, jsou to klasičtí marfušáci. Jasně, jsou to filmové stereotypy, ale pro Brity je Rus závratně bohatý, s rychlokvašenou kulturou, příliš nazdobený.

Tebah
4257 příspěvků 31.3.14 16:57

@Mylady2 Etnické (nebo asi spíš národní) kuchyně obecně, hlavně jako street food jak je to třeba v Berlíně - stánek s nudlemi, vedle s gyrosem, vedle sushi, pak něco indického atd.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek