S čím kombinovat - svatba

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.3.14 22:35

@Kokoska1 mno ano tohle je prostě boží. Jen ta zelenkavá barva je taková vycmrndlá.
Já bych si na sebe nevzala třeba srdíčkový punčocháče, nelíbí se mi :D to jsem tím chtěla říct nebo takhle jasně červenou, ale je to podle mého pohledu něco trochu jinýho, než na co jsme zvyklí koukat při svatbách.
@Jordaan v podstatě každá svatba je jeden velký kýč, co si budeme říkat.
Možná jsem se zasekla, ale holt jsem umanutá a když se rozhodnu že budu chtít mít duhový šaty s volánkama, tak budu hledat tak dlouho, dokud je nenajdu no. Proto jsem třeba letos neměla zimní boty, protože nikde neměli takový, který by splňovaly moje požadavky. Možná v tom mám těžký život, ale zatím to tak je. Samozřejmě, že v zásadních, životovlivňujících věcech jsem přístupná kompromisu, ale v případě takový banality jako je můj svatební dres jsem umanutá.
Nicméně jsem se tu nepřišla hádat o tom, jestli ta sukně je nebo není vhodná, jestli je kvalitní nebo není kvalitní a jestli budu nebo nebudu vypadat jako klaun(btw červený nos doma mám a klidně si ho vezmu :) ). Přišla jsem se poradit, jaký k tomu zvolit vršek, protože se mi nechce jít v černým triku.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.3.14 22:36
@Kokoska1 píše:
sukně 1 a tričkosukně 2 + placaté boty

a ty botky jsou moc hezký. Tričko se sukní teda taky, ale botky jsou ááách

Jordaan
8869 příspěvků 19.3.14 22:38

@lleennttiillkkaa

nejak nejsem schopna to sem vlozit. Bezte na Pinterest a dejte do hledaji „how to wear a tulle skirt“, najdete tam kombinaci neurekom…

Jordaan
8869 příspěvků 19.3.14 22:39

@lleennttiillkkaa

ujistuju Vas, ze moje svatba kycovita nebyla, jaky si to udelate, takovy to mate. Kouknete na ten Pinterest.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.3.14 22:39

@Jordaan mno dobrý, už jsem chtěla jít spát :D a teď tu budu lovit fotky :D ale děkuju

Jordaan
8869 příspěvků 19.3.14 22:41

@lleennttiillkkaa

a nebo to dejte do googlu, jestli tam nejste registrovana

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.3.14 22:44

@Jordaan dobrý přihlásila jsem se přes facebook. Už lovím a slintám

Jordaan
8869 příspěvků 19.3.14 22:47

@lleennttiillkkaa

nebo taky how to wear a tutu. Skoro mam az chut si taky neco takovyho poridit :-)

ajujuška
422 příspěvků 21.3.14 15:02
@lleennttiillkkaa píše:
http://jcdn772.asmira.com/…0549_720.jpg
Mimochodem něco takovýho si představuju, jen bez těch srdíček a botasek, džínový bundy a červený barvy, ani střih týhle sukně mi není úplně vhod, ale z tý fotky na mě vyzařuje něco…něco jinýho, než z typických, svatebních fotek.
Pro mě za mě, ať se nevěsty berou v bílých šatech se šlehačkovou nebo nadejchanou sukní, pokud se jim to líbí, proč ne. Já prostě nejsem prototyp běžný nevěsty.@Giulietta a ano, ty poslední šaty, co jste vkládala jsou krásný, jenže modelka měří počítám 180cm, popřípadě je prohnaná fotoshopem, já bych si v těch šatech připadala jako v pytli a asi bude nutný k těm šatům mít podpatky, v kterých se já necítím dobře. Já prostě radši ty baleríny.

Tak ak sa Vám toto páči a na svadbu, tak potom je každá rada zbytočná. Na tento server chodia dievčatá, ktoré majú vkus a z podobných originalít majú akurát záchvaty smiechu. Od týchto užívateliek dostanete iba takú radu, z ktorou Vy nebudete súhlasiť

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 21.3.14 16:24

@ajujuška však já jsem ale už nekolikrát zmiňovala, že jsem nepřišla žádat o radu, zda je to vhodné nebo ne, ale žádat o radu CO SI K TOMU MÁM VZÍT ZA VRCHNÍ DÍL OBLEČENÍ, jakou barvu a vzhled nějakého topu nebo halenky nebo trika. Kdybych chtěla radu co na sebe na svatbu, tak mi každý bude vnucovat bílý/krémový/champagne/růžový nebo kdo ví jaký tradiční svatební, na můj vkus přehnaně slavnostní šaty.

Garfie
4456 příspěvků 21.3.14 17:40

@lleennttiillkkaa haha, teď se mi to úplně nechce psát, když tak zdůrazňujete, že řešíte jen vršek, ale nedá mi to-neuvažovala jste o dlouhé sukni? Myslím, že by tak vypadaly líp i ty baleríny, můžete mít během těhotenství třeba nateklé nohy a s krátkou sukní to nebude ono, i bez toho baleríny dost zkracují nohy.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.14 17:53

@lleennttiillkkaa Mně se teda docela líbí to triko s krajkou (proto jsem ho taky dala do odkazu :) ). Třeba ve stejné barvě jako kytice by to mohlo vypadat dobře. V HM jsem taky viděla různé topy s kombinací plné a průhledné části, ono se teď s jarem určitě neco objeví.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 21.3.14 21:25

@Garfie pokud bych uvažovala o dlouhé sukni, tak by to muselo být něco takového http://www.syluska.cz/…869SAB01.jpg ale opravdu narazit na nějakou, pro kterou se nedchnu. Jednu podobnou mám doma ve skříni, ale pač jí v létě nosím poměrně často, tak se v ní nebudu vdávat, navíc bych se do ní nevešla. Nad dlouhou sukní jsem vskutku nepřemýšlela.
@Kokoska1 já pořád doufám, že někde narazím na něco v lila odstínu.

sarinka.v
426 příspěvků 21.3.14 21:52

@lleennttiillkkaa Jen tohle ne, tyhle sukně nemám ráda, připomínají mi ty děvčata „přírodního typu“…jak je to jen zmuchlná bavlna :(

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 21.3.14 22:31

A co vybrat někde nějaké jednoduché těhotenské nesvatební šaty, třeba v té zelené, když nechcete bílé? Přijde mi to jako nejsnazší cesta a podle mého názoru je to i větší sázka na jistotu, že by se to mohlo povést.
http://images.asos-media.com/…image1xl.jpg
http://www.asos.com/…product.aspx?…
nebo v tom Asosu mají i jedny šaty lehce hippie, které připomínají trochu tu vaši dlouhou sukni.
http://images.asos-media.com/…image1xl.jpg
http://www.asos.com/…product.aspx?…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.14 22:34

@lleennttiillkkaa Taky se dá obarvit bílá na jakoukoli :)

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 22.3.14 10:19

@Potrefenáhusa já ale nehledám šaty…kdybych chtěla těhotenské šaty, tak jsem si nějaký našla…
@sarinka.v mno vida a mě se zrovna tahle sukně líbí…prostě co člověk to názor a vkus.
@Kokoska1 na stránkách jí měli i v jiných barvách, možná si nějakou pořídím na příští léto.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 22.3.14 10:21

@sarinka.v já mám fakt podobný typ doma a na léto jí mám moc ráda, je lehká, vzdušná, nemusí se žehlit, já jí teda pod žehličkou většinou projedu. Fakt jsem s ní spokojená…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.14 10:59

@lleennttiillkkaa Vás by som teda fakt chcela vidieť v reáli.:-)

Garfie
4456 příspěvků 22.3.14 11:03

@lleennttiillkkaa Ta vaše mi přijde dost country (ale jako proč ne, je to vaše svatba), já měla spíš přestavu něčeho takového.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 22.3.14 11:16

@Garfie ježiš tak to by mě vůbec nenapadlo, ale asi proto, že něco takovýho nevyhledávám a už vůbec by mě nenapadlo vzít si k tomu baleríny, jak jste psala

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 22.3.14 11:19

@Giulietta a co by jste očekávala? Jsem jako poměrně normální člověk.

iga
1470 příspěvků 22.3.14 11:24

@lleennttiillkkaa
Tak s kompromisy to mám úplně opačně. Kompromis v oblečení občas nerada, ale udělám. Nechodila bych celou zimu v křápech jenom proto, že mi žádné jiné boty nejsou dost nóbl. Naopak v život ovlivňujících věcech, které můžu ovlivnit, kompromisy nedělám (např. radši bych zůstala svobodná než abych si vzala muže, o kterém nejsem 100% přesvědčená, že je to ten pravý).
Na tu vaší sukni se dívám tak, že svatba jinak než v bílé róbě může být opravdu krásná a to platí i o svatbě v zelené tylové sukni. Mně se ale konkrétně ta z vaší fotky moc nelíbí, ale krása je v očích toho, kdo se dívá, takže proti gustu… Vemte si k tomu, co chcete.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek