S čím kombinovat - svatba

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.14 11:26

@lleennttiillkkaa Myslela som oblečenie. O normálnosti som ani necekla. Myslím si, že aj žena napríklad s polovicou hlavy vyholenou, potetovaným telom a krúžkom v nose je normálna. Každému sa páči niečo iné. Len ma zaujalo, že sa chcete vydávať v tylovej sukni ako Barbie, nosíte v lete sukňu „lesana“ atď. Zaujímalo by ma ako ste v tom prípade oblečená na bežný deň.

Dadoo
5536 příspěvků 22.3.14 11:41

Prosím vás… slečna prostě CHCE vypadat pekelně, a čeká, že jí někdo už konečně nějaké pořádné peklíčko poradí! Na vaše trapně vkusné rady není zvědavá ;-)
Protože veškeré snahy, jak se obléknout tak, aby to peklo nebylo, aby vypadala jako krásná nevěsta, šmahem zavrhuje, protože ona je JINÁ (rozuměj lepší)! A jako taková si prostě pekelná bude!
Jen jí nedošlo, že tady se píše PROTI peklu.. a nevšimla si ani, že šlehačky tu nikdo nemá rád.

Možná vložit dotaz na Mimibazar.. tak by jí určitě poradily bydlenky i čekatelky, jakož i snažilky, zcela podle jejích představ :-(

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.14 11:43
@lleennttiillkkaa píše: žádat o radu CO SI K TOMU MÁM VZÍT ZA VRCHNÍ DÍL OBLEČENÍ, jakou barvu a vzhled nějakého topu nebo halenky nebo trika.

Prijde mi, ze sama nevite co chcete, protoze rad jste dostala hodne, hlavne v peklo radi. Touzite po originalite, ale neumite si s ni poradit a hrozne Vas to limituje. Mne by se k takove barve libila treba i seda. Kvuli tomu upletu budete muset mit vrsek pres sukni, coz u tylovky a s tehotenskym brichem nebude nikdy tak pekne jako treba u hladke splyvave dlouhe sukne z kvalitniho materialu. Saty bych videla taky jako ideal, ale uz jsem si vsimla, ze jste napsala, ze saty nechcete. Ty ale prece taky muzou byt originalni.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 22.3.14 11:52

@lleennttiillkkaa Tak si k tomu kupte jednobarevný světlý vršek, ze kterého vám nepoleze břicho a světlé jednoduché baleríny, co jiného chcete poradit? Většina rad je podle vás buď moc slavnostní nebo mimo váš vkus.

real.blond
6688 příspěvků 22.3.14 12:16

Ja se vam, damy divim, ze se vubec snazite :D

ajujuška
422 příspěvků 17.4.14 10:15

Už ste mali tú svadbu? a ak áno, nebola by nejaká foto?

xkrzl00
64 příspěvků 20.5.14 20:35

Takhle se vdavala moje spolužačka, je to pres prsa jakoby korzet s volnym brichem a stuhou…je to neco podobneho, co byste si predstavovala?

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 23.5.14 10:41

Svatba už proběhla. Fotku vložím, kritiku přijímám. Já se osobně jsem se cítila skvěle, od hlavy až po spodní prádlo. Podotýkám, že na fotce jsem prohnutá v zádech schválně, aby to těhotenství bylo na přání svatebčanů vidět.

Garfie
4456 příspěvků 23.5.14 10:54

@lleennttiillkkaa Nakonec se mi to docela líbí-i když za nevěstu bych vás nepovažovala :-) Škoda bot, myslím, že ty to mohly hodně dotáhnout, tyhle to spíš zazdily.
Jo a všechno nejlepší.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 23.5.14 11:04

@Garfie mno vzhledem k tomu, že jsem potřebovala hlavně pohodlný boty, což tyhle splnily, tak jsem pořizovala oblečení s tím, aby se dalo využívat i nadále. Koukala jsem po bílých lodičkách, ale buď byly na příšerně vysokým podpatku, na kterým bych se nedoplazila ani ke dveřím od bytu a nebo byly zbytečně drahý na to, abych je vzala jednou na nohu. U nás byla svatba ve znamení recese.
Náš starosta nevypadá úplně jako starosta :)ale spíše zastydlý hippiesák, tudíž se stal dokonalou tečkou :D

Garfie
4456 příspěvků 23.5.14 11:12

@lleennttiillkkaa Však jasně, já jsem na boty ulítlá, tak možná proto. Nemyslela jsem vůbec bílé, to spíš zelené)

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 24.5.14 12:17

@Garfie no což o to, zelený baleríny bych i měla doma, ale přesvědčily jste mě tu na podpatky. Já už po těhle botách pokukovala dlouho a když mi je můj manžel koupil, jako dárek, tak to nešlo odmítnout. Jinak ty zelený č. 5 jsou moc hezký, jenže všechno to jsou přesně ty podpatky, na kterých bych už působila nestabilně. Neumím v tom chodit a teď v těhotenství se to učit nebudu. Ale už jsem dospěla alespoň k balerínám a částečným podpatkům, tak třeba během let dozraju i k vysokým.

Garfie
4456 příspěvků 24.5.14 12:50

@lleennttiillkkaa Však já nechci jít do nějaké pře, jen jsem napsala názor, na který jste se ptala. Jiné boty by to pozvedly, to je celé :-)
Jinak s podpatky vás úplně chápu, taky raději vyběhnu v teniskách. Ale zase není třeba se toho nějak přehnaně bát, pokud je bota kvalitní a má podpatek dobře vyvážený, je to překvapivě v pohodě. Ale musíte hledat…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek