S kým chodíte nakupovať

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Bugatti
4086 příspěvků 11.6.13 20:46

@Ikeya-Seki Jsem generace, která se víceméně musela naučit nejen šít, ale i plést a spoustu dalších věcí, v obchodech nic nebylo. Mám velmi šikovnou krejčovou, ale nemohu si dovolit nosit k ní každou letní sukni. Sití, pletení a další ruční práce mne baví, mám ráda, když vidím výsledek své práce.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 20:46

Pro sebe chodim zasadne sama nemam rada kdyz je nekdo se mnou. Kdyz nakupuji s nekym pro nekoho tak to mam rada.

real.blond
6688 příspěvků 11.6.13 20:47

@katkarinka ooo diky, to je mile :-D

ja bych sla nakupovat s @Mylady2 ukocirovala by muj impulsivni nakupni vkus :-D jinak nejradsi sama, ikdyz casto mam zatmeni mozku, protoze moc objektivni nejsem.. rada nakupuju s muzem, ale ten nema moc dlouhou vydrz, tak 20min a konec:-D na radu prodavacek dam v oblibenych obchodech, ktere uz me znaji, vi co mam doma a poradi opravdu opravdove..

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 20:52

@katkarinka Dekuji. Ja kdyz si nekoho vezmu do parady jsem drsna ale odejde vzdy spokojen v krasnych padnoucich hadrech :).

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 20:58

Zajímavé téma. Já chodím nejraději sama, jsem pánem svého času i rozhodování, nikdo mi „do toho nekecá“.Nepotřebuju od nikoho radit, jsem si při výběru jistá a vím, co mi sluší. Párkrát jsem šla s kamarádkou, ale vždycky mi vadilo, že buď se ona zdržuje s 20 kousky v kabince a volá na mě, ať ji přinesu jinou velikost nebo zase naopak já bych potřebovala více času na prohrábnutí se oblečením a ona: „pojď už, tady nic nemaj“. Ráda nakupuju s manželem a líbí se mi role jeho „stylistky“,vybírám a nosím do kabinky a je pro mě odměnou, když se mu mnou vybrané oblečení líbí a že by si ho sám nevybral.

katkarinka
1255 příspěvků 11.6.13 21:06

@gudrun ved to! mna sa vsetci boja a nikto mi nepovie vyzeras v tom desne! Ja si nemyslim ze mam mizerny vkus, ale tiez nie som vseveduca a vsevidiaca ;)

babetule
7 příspěvků 11.6.13 21:33

Nejraději sama. Když už vytáhnu manžela, aby něco zhodnotil, tak to dopadne většinou takto, já: „tak co?“ manžel: „šaty“, já: „a co tohle?“ manžel: „kalhoty“. Tak asi tak. Naposledy mě to vytočilo natolik, že i když jsem původně ani náhodou nechtěla tolik utrácet, tak jsem si z Promodu odnesla k radosti prodavačky kalhoty i šaty. Manžel, když viděl jak jsem vytočená, tak ani neceknul a to věřím, že se mu nad konečnou cenou pěkně protočily panenky:-). Ale když si v šatech vyrazím, tak mě vždycky vychvaluje, jak moc mi sluší:-).
Ale už si možná dá bacha, protože když jsme byli v elektru, tak jsem na všechno také znuděně odpovídala jen „foťák“, „televize“, „hm“ a byl z toho celej smutnej, že to s ním nechci probrat hlouběji;-).

Morže
1094 příspěvků 11.6.13 22:21

Stejně jako ostatní nejradši chodím nakupovat sama. Ono ani nemám pořádně s kým chodit nakupovat. Mámu moc do obchodů nezatáhnu, jí to trajdání po městě tak nebaví a když něco potřebuje, tak to zajistí Vietnamci, Kik, nebo jim podobným krámkům. Ségra věčně věku někde lítá, cvičí, nebo je s kamarádkami na akcích, které mě neberou (kde jsou davy, tam je nejradši) a když jdeme spolu jakože na nákupy, tak máme každá rozdílný vkus - ona sportovní a co nejnenápadnější, aby jí nikdo neviděl a já mám ráda takovou asi léžerní eleganci šmrncnuté s rockem, metalem a i věci, které můžou připoutávat pozornost :). Pak mám ještě mojí nejlepší kamarádku, která je však hrozný šetřílek a skrblík a vše je pro ní moc drahý a radši si koupí v prodejně Vše za 39 korun nějakej lapač prachu do skříňky… No a o mém příteli - typickej chlap. Nákupy jsou pro něj za trest a když něco jde, tak jde jen za tou jednou věcí bez ohledu na barvu. Na můj názor dává jen zřídkakdy, ale předělávat ho nebudu.
Nicméně mě teď zaujala jedna moje kolegyně v práci s tím, že mi je schopná do očí říct, že ty moje nové žluté stíny vypadají divně, nebo něco jiného, ale zase chválí, když se trefím do černého a v mém okolí jí považuju za jednu z těch, co mají přirozený dobrý vkus a ví, jak se má obléknout, aby jí to slušelo. I když mi její styl oblíkání taky není úplně blízký, na rozdíl od ostatních jsem jí ještě neviděla v něčem, co by jí nesedlo. Tak jí si vzít na nákupy by mi asi nevadilo. Ta by mi nedělala divadýlko o tom, že mi něco strašně sluší, když bych v tom vypadala jak kredenc. Ale nešlo by o nákupy jako takové, ale jako strávení příjemného dne koukáním, tlacháním, ácháním a zpestřit si den nějakou tou zmrzlinou, mňaminkou, zákuskem… kurňa zase bych jedla :D

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 11.6.13 22:26

@Bugatti Vaše činnosti jsou mi velmi sympatické.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 23:30

Sám, jinak funguji jako doprovod kolegyň z práce na nákup kalhot apod, zákazníkům radím vždy podle nejlepšího svědomí. Lhaní mi nikdy nešlo a když to nesedí, tak to nesedí. A když vím, že je to dobré vnutím to :).
Nevadí mi doprovod žen na nákupy, ale je fajn, když tam mají nějaký gauč a vše sleduji pěkně v pohodě. Občas se po hodině opatrně ptají, jestli mi to neva (asi viděli Knora Na Stojáka:) ), ale mne to baví. Horší je, když mám jít někam, kde jsou sportovní hadry a vidím, co je to zač.
Dnes jsem požádal paní, jestli si mohu prohlédnout její kabelku (Prada),trochu ji to zaskočilo, tak to chtěl kolega vysvětlit a vypadlo z něho: „Buďte v klidu, on není horolezec, on je z úplně jiného světa“. :) :) :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 23:33

@katkarinka Díky za důvěru, představil jsem si nákup takové party :) :) :)

eveK
334 příspěvků 11.6.13 23:46

Sama. Dříve jsem chodila ráda s kamarádkou, bylo to fajn, ale časově mnohem náročnější. Teď šetřím volným časem, a nejrychleji nakupuji sama. Ale hodil by se nějaký nosič jiných velikostí :-)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.13 08:10

Také nejraději sama, protože kamarádka, dcera i muž mě do všeho, na co sahnu nutí a tvrdí, že si konečně mám dopřát /jako bych ci nedopřávala až moc často/ a já pod jejich tlakem nakoupím a pak lituji. S dcerou je to o to horší, že pak kupuji i jí, aby jí to nebylo líto. Naštěstí se mnou moc nikdo chodit nechce, jsem zatížená na zpracování i materiál a při zkoumání hadrů a porovnání ceny mám „blbé“ poznámky a např. dcera se pak za mne stydí.

Narcisa
100 příspěvků 12.6.13 08:21

Já mám svou nakupovací kamarádku :) Známe se ze základky a dlouho jsme se nebavily, než jsme se potkaly na nákupech. A od té doby se kamarádíme - pokud jsem na víkend v Česku, tak vždycky vyrazíme nakupovat, pak si zajdeme na oběd, nebo třeba na kávu, pokecáme si… Má podobný vkus jako já, ale ne stejný, takže mi občas poradí věci, kterých bych si já sama ani nevšimla, a přitom mi opravdu sedí. S ní jsem nakoupila většinu oblíbených kousků, které mám v šatníku.

Caralina
916 příspěvků 12.6.13 08:34

Nejradši sama, ale hodil by se mi nějaký asistent, který by přinesl jinou velikost, jinou barvu a pak nosil ty nakoupené věci, ale do ničeho nekecal. Taková komorná :-)

Zebra33
2038 příspěvků 12.6.13 08:40

Nejradsi sama. Kdyz prijde krize a stojim pred kabinkou a nemuzu se rozhodnout, jestli mi zkouseny kus sedne nebo ne, tak jsem se kolikrat zeptala na nazor i nejake cizi „spoluzkousejici“. Prijde mi to lepsi nez se zeptat prodavacky, protoze cizi zenska nepotrebuje co nejvic prodat. Co je pro me nejvetsi peklo je jit nakupovat s pritelem obleceni pro nej, protoze on si dokola kupuje porad ty stejne veci. Uz kdyz vejdeme do obchodu s botami, tak vam s 90% jistotou dokazu rict, na ktery par on ukaze. Kdyz opatrne navrhnu, jestli by nechtel aspon vyzkouset treba trochu jiny styl, tak se zacne vykrucovat a nakonec si koupi podle sveho (zas ty stejne). Na druhou stranu muzu byt rada, ze i kdyz nosi porad totez, tak aspon v pravidelnych intervalech obnovuje a nenosi az do uplneho rozpadnuti :)

Karin
3948 příspěvků 12.6.13 08:56

Sama, sama, sama, zásadně sama. Jdu, kam chci (nemusím lézt do obchodů, které mě nezajímají, nebo někoho přemlouvat, ať jde se mnou do obchodu, který zase nezajímá jeho), bloumám tam, jak dlouho chci, prohlídnu si, co chci, vyzkouším si, co chci - a nebo si to klidně koupím bez zkoušení a nemusím poslouchat něčí řeči o tom, že on by si teda bez zkoušení nic nekoupil - nemusím s nikým nic řešit, nikdo mě nepřemlouvá, ať si zkusím to nebo ono, když na to kouknu a vím, že bych to nenosila, nemusím před nikým obhajovat, že si kupuju něco, co dotyčný vůbec nechápe… Nakupování je pro mě mj. druh relaxace a při relaxaci chci být prostě sama a mít klid, nemuset se přizpůsobovat někomu druhému, nemuset řešit jeho otázky a požadavky… Jsem sobec! :D Já přece vím, co chci nebo nechci.

Dodnes mám v živé paměti, jak jsem nešťastným řízením osudu byla jednou nakupovat se svou tehdy budoucí tchyní a jak mě tato věčně cpala do šatů, které se mi vůbec nelíbily, jak mě nutila, ať si je aspoň vyzkouším, a jak se tvářila a jaké měla kecy, když jsem si dovolila nechtít, a jak to odmítání bylo únavné… Takové nakupování člověka akorát otráví a vyčerpá.

budox
619 příspěvků 12.6.13 09:23

Sama

Vé-Vé
76 příspěvků 12.6.13 09:54

Většinou sama. Ráda bych klidně s někým šla, ale nemám s kým v místě bydliště. Tak jednou za půl roku jdu s mámou nebo ségrou, když jsem u nich doma. S mámou se vzájemně zkritizujeme v tom či onom modelu a je to celkem produktivní. Já ji vysvětluju, že se může víc odvázat, že na 43 vypadá dobře, a ona mě už několik let snaží natlouct do hlavy, že žlutá opravdu není moje barva :D Ségra postává okolo a nudí se :D
Občas se mi povede vytáhnout přítele, ale po 10 minutách začne říkat hlášky z vystoupení M. Knorra a má nákupní nálada je v tahu :D takže ho musím vzít tak po 30 minutách do elektra nebo do knížek (tam se líbí i mně), aby byl taky spokojenej a vydržel aspoň ještě pár obchodů s oblečením.

queenmargot
1106 příspěvků 12.6.13 09:56

Dříve jsem chodila sama, momentálně nejčastěji s přítelem. Má dobrý vkus, dokáže kriticky poradit a vůbec mu to nevadí (a ne není metrosexuál, ani jiný sexuál - je na to zvyklej z domu - maminka a sestra).

Malvin
309 příspěvků 12.6.13 10:07

Sama nakupuji pro sebe. Jinak často chodím s kamarádkami nakupovat na ně nebo jejich blízké.

indyka
625 příspěvků 12.6.13 10:16

Do sekáčů většinou sama, to je vždycky akce tak na pět minut, žádná nákupní horečka. A jinak s nějakou kamarádkou, s mámou, s přítelem a paradoxně i s přítelovou mámou - zatímco on už je otráven a čeká před obchodem, ona se mnou probírá stojany a je to moc fajn :) Navíc má stoprocentně lepší vkus než její syn :-D

Alizon
1235 příspěvků 12.6.13 10:24

Vcera jsem jeste zapomnela na svoji svagrovou, s tou se mi bezkonkurencne zatim nakupovalo nejlepe. Mam ji ale na druhem konci Evropy, takze jsme to zatim praktikovaly pouze dvakrat. Mame podobny vkus a podobnou „rychlost a styl nakupovani“ - takze odpadlo to co me na nakupech s jinymi stve nejvic - nemusely jsme na sebe porad cekat a resit „pojd uz, ne jeste ne, ja chci jit tamhle, ja radeji tamhle“.

Bugatti
4086 příspěvků 12.6.13 10:25

„@ zebra“ @indyka Mám to s manželem stejné. Ideální je, když objedu obchody, vyhlídnu, co by mu tak mohlo sedět a pak s ním jdu už zkoušet do předem vybraných obchodů. A úplně nejlepší je, když najdeme kalhoty, které mu sedí a mají je ve více barvách. To pak koupíme jedny šedé, jedny hnědé a třeba ještě tmavě modré nebo khaki a je zase na rok vystaráno.

Zoe
316 příspěvků 12.6.13 11:07

Když koupím oblečení nebo doplňky, které se líbí mě i kamarádce, je to zaručená trefa. Takže s kamarádkou - střídám 3 nakupovací přítelkyně. Sama nakupuji zřídka, stává se, že váhám, protože je mi líto peněz. Také se vám zdá, jak stárnete, že je všechno dražší a dražší? Část věcí si nechávám šít. Miluji nákup látky, představy, jak to bude vypadat a zkoušení. Naštěstí mám dobrou krejčovou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek