S kým chodíte nakupovať

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Carrissa
70 příspěvků 12.06.13 12:53

Já nemám moc nákupy obleční ráda kvůli nekonfekční postavě, ale když už jdu, tak sama, jinak bych svojí otrávenou náladou z hrozné kvality/ceny/střihu doprovod prudila. Ale párkrát si mě vzala jako poradkyni sestra a dost mě bavilo lítat po obchodě a nosit jí věci, které by si sama nevyzkoušela. Odměnou mi je, že tu sukni, kterou jsem jí skoro vnutila a tílko, které se k ní báječně hodilo, ale jí přišlo drahé, tak jsem jí ho zaplatila k svátku, už tahá 4 roky skoro celé léto a stále slýchává komplimenty.

gabous
196 příspěvků 16.06.13 11:05

Nakupovat chodím nejraději sama, případně ještě s tatínkem to jde, protože ho móda baví a platí O:). Kamarádky a maminka mají zcela odlišný vkus a u přítele mám pocit, že ho tím otravuju.

maxie7
53 příspěvků 19.06.13 19:47

Nejlíp se nakupuje s maminkou :D ta vždycky něco pěkného najde. Pak se taky dobře nakupuje s kámoškou, ale to většinou probíhá tak že vybereme něco si bychom si nekoupily (cena, střih, barva, kýčovitost, styl…) jdeme si to vyzkoušet a smějeme se tomu jak v tom vypadáme :D
Sama nakupovat neumím a ani mě to moc nebaví.

ravsaprav
19 příspěvků 26.06.13 19:16

Jak kdy… :) Někdy já a kreditky a někdy i kámošky, a tak no… :D

KoukejJinam
14 příspěvků 24.10.13 18:32

Nejčastěji sama, mám své tempo a když už si všechno projdu nebaví mě většinou čekat na toho druhého. Vím co mi sluší, k tomu nepotřebuju rádce. I když nakupovat s maminkou je fajn, máme stejnou velikost a někdy si koupíme věc, která se hodí oběma. Co se ještě týče nakupování tak hodně ráda chodím do pánského s přítelem, strašně mě baví vybírat co by mu slušelo a udělá mi radost když s mým názorem souhlasí a koupí si to.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

V kinech běží dokument o Vivienne Westwood

Westwood: Punk. Idol Activist je název nového dokumentu, který... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek