S rodiči na diskotéce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monisek15
1 příspěvek 27.08.13 11:38
s rodiči na diskotéce

Ahoj, nedávno jsem s mamkou vyrazila na skleničku, pak jsme si šli zatancovat do lucerny na 80.Už jste někdy byli s rodiči na diskotéce nabo občas zajdete? Monča

Reklama

Reklama

Reakce:

Brunhilde  27.08.13 12:07

..

Příspěvek upraven 09.10.13 v 14:54

Dahllie
2222 příspěvků 27.08.13 12:09

Popít jo, tančit ne. Máma netančí, nicméně problém bych s tím neměla. Pubertu už mám za sebou :-D

TinkaH
916 příspěvků 27.08.13 13:31

Vcelku legrační téma na módních stránkách. Ale i tak ráda odpovím. Byla už mnohokrát, jsme totiž ani ne tak jako matka s dcerou, ale jako kámošky, lepší než je ona nemám :-)

panvi
249 příspěvků 27.08.13 14:43

Nikdy, nesedíme si, ačkoliv pubertu mám za sebou

Konvalinka
244 příspěvků 27.08.13 15:07

Jsem se musela zasmát, když jsem si představila sebe s mámou na diskotéce. Budu se jí muset zeptat, jestli by nezašla. Možná jo, i přesto, že šedesátku má dávno za sebou. Já osobně jsem byla na diskotéce jen párkrát, kvůli kamarádce, nesnášela jsem to tam.

Zebra33
2038 příspěvků 27.08.13 15:10

@Konvalinka - ja jsem se musela zasmat, kdyz jsem si predstavila byt jen sama sebe na diskotece ;)

ninočka
58 příspěvků 27.08.13 16:22

Vidím v tom jediný problém: nechodím na diskotéky. Pokud se tam nějakým omylem ocitnu, tak mam dvojku v žíle :) a rodiče u toho obyvkle nejsou :)

kayav  27.08.13 16:30

Moje máma z celého srdce nenávidí disko. A já taky. Ale do nějakého jiného než discoklubu určitě, několikrát jsme spolu byly na koncertě a letos jsme chtěly na Colours, ale nevyšlo nám to. Jako proč ne.

Ceresa
465 příspěvků 27.08.13 21:17

V 15ti by mi vadilo potkat rodice na stejny diskotece. Loni jsme s tim mym vytahli tatu a musim rict, ze mu nekdy zavidim ten jeho zivotni elan. A role se krasne otocily..ja volala jemu, zda dorazil v poradku domu:)

Karja
4837 příspěvků 27.08.13 21:34

Spíš mě děsí představa mě a mojí mámy na koncertě nějaké její oblíbené skupiny. Vzhledem k její nezkrotné a stoupající oblibě TV Šlágr a tomu, že táta to rozhodně nedá, se tomu asi nevyhnu. Bože stůj při mě. Prší, neprší, mám ťa po uši, áj nad hlavu…

Ems
1482 příspěvků 27.08.13 23:30

S mámou jsme byly poprvé pařit teď o dovolené. Ostudu mi vůbec nedělala, ba naopak byla jsem až pyšná na to jak to tam roztáčela :D Protančily jsme celou noc, až jsem jí musela tahat domů, protože „musím si ještě zatančit s tamtím černochem, ale slibuju, že pak ho setřásnu“ :D
Edit: Nebyla to typická diskotéka, do půlnoci se hrála a tančila jen salsa po 12 reaggeton

Morže
1091 příspěvků 27.08.13 23:52

Tak na diskotéce jsem s mámou ani tátou nebyla, ale s mámou bych si dokázala představit nějakou zábavu v nějaké hospodské zábavě, kde je hodně lidí a ona nebude vidět a nebudu sama nikde vyčnívat.
Ale obě dvě radši než řádit někde na diskotéce, tak si doma společně otevřeme víno a vytvoříme si naší společnou zábavu.

MaláČarodějnice
708 příspěvků 28.08.13 07:37

Už jsem to jednou zažila v roli toho rodiče a bylo to naprosto v pohodě, naše dospělé dítě uvádíme do rozpaků zásadně jen doma…
Když si ale představíte klasickou hodovou tancovačku na Jižní Moravě, tam se na parketě míchají generace úplně běžně a je normální, aby mládež dobrovolně tančila se svými rodiči, tetičkami a strýci. Styl hudby jiný, alkoholové hladinky podobné, kravál téměř stejný…:-)

xmarkeeex
125 příspěvků 28.08.13 17:33

Téma této diskuse mě velice pobavilo.. děkuji! :D Opravdu si nedokážu představit, jak jdu pařit s mamkou.. Fakt ne!!! :D Ale kdo ví? Třeba mě to jednou taky potká… :)

Park
429 příspěvků 28.08.13 18:11

Mám mladšího kamaráda a jeho devětačtyřicetiletá maminka s námi občas zajde… je to ale proto, že se živí jako pilot v zahraničí a jinak by ho máma neviděla jme dost ujetá partička takže to tolerujeme ale jemu osobně to asi moc příjemný neni..

bestia
2299 příspěvků 28.08.13 23:10

Mame diametralne odlisny vkus nielen co sa hudby tyka, takze kompromis by sme nenasli a prisposobit sa jedna druhej by bolo utrpenie pre tu druhu…
dame si obed, kafe, vino, ale ist spolu zit ani nahodou

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama