Sako a kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
superla
64 příspěvků 03.11.12 09:52
Sako a kabát

Líbí se mi saka a kostýmky, ale nedaří se mi sehnat kabát na zimu, který by se přes sako dal nosit. Padnoucí kabáty bývají vypasované a mají úzké rukávy, takže je přes kostým neobleču. Kabát má v ramenou vycpávky a sako taky, takže vypadám jako kredenc. Ve volném širším kabátu se cítím jako dvě kredence… Moc by mě zajímalo, jak dilema kabát-sako řešíte vy.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Sibyla
2646 příspěvků 03.11.12 09:54

No, bývá to problém - pod jeden kabát se ani nesnažím saka oblékat, cítím se pak jak cibule s těsnými slupkami. Zimní mám ve stylu carský důstojník, ten je prostorný dost, ale stejně pod kabát nosím jen lehká sáčka bez podšívky.

 
Robena
1257 příspěvků 03.11.12 09:56

V zime si nechavam sako (nekdy i dve) v kancelari a nosim jen kabat.

 
natyska123
62 příspěvků 03.11.12 10:20

Asi je řešení saka mít v práci, jak se tu píše…já sama jsem to vyřešila už dávno, saka prostě v zimě nenosím..i když někdo, jehož zaměstnání to vyžaduje, tohle nějak vymyslet musí…já jsem saka pod kabátem nosila v době, kdy se hodně nosil minimalismus - kostýmy na holé tělo a na to kabát, takže spíš jsem se řídila tehdejším módním diktátem…jsem ráda, že už přes 12 let ta saka nechávám jako samostatný prvek, na který nemusím už nic vrstvit..je jasné, že dva kabátky přes sebe dělají větší objem, asi nejlepší bude mít to sáčko připravené v kanceláři, nic jiného mě nenapadá…


Reklama

 Váš příspěvek

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama