Sako k chino kalhotám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MegaMelonHD
4 příspěvky 10.04.18 19:11
Sako k chino kalhotám

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jaký máte názor na nošení saka s chino kalhotami. Chtěl bych se zaměřit spíše na obleková saka. Na chino kalhoty se ptám, protože mi prozatím přijdou, vyjma klasických oblekových kalhot, jako jediná možnost. Co myslíte, jde to? :)

Reklama

Reklama

Reakce:

zelwice
18 příspěvků 17.04.18 10:07

Jde, ale je to případ od případu. Osobně mám (jako žena) svítivě zelené chinos v pánském stylu a neumím si k nim třeba představit vyloženě oblekové sako (černé k večernímu obleku). Uff. Spíš zvažte možnost volnočasového saka, případně volnočasové košile, kde není třeba sako/kravata. Koukněte se třeba u Blažka či Bandi, jako volnočasové nemyslím žádné krátké rukávy, palmy, ani riflovinu, PROBOHA. :) Blažek a Bandi mají dobrý výběr. Případně pro inspiraci mrkněte na pánský Czech Fashionsto Blog, mohl by vás inspirovat.

Neferek
75 příspěvků 17.04.18 10:21

Vyloženě oblekové sako k chinos bude vypadat vždycky blbě, to zkuste spíš blejzr. Dobře padnoucí, bavlněný, teď na léto klidně světlý len bez podšívky. Velký výběr mají v Peek & Cloppenburg nebo levněj sem si teď koupil světle šedé v Lidlu asi za 500 a je fakt super

Lana Raymond
7 příspěvků 18.04.18 14:15

Tak určitě taky záleží, na jaké příležitosti ho hodláte nosit. Pokud volíte klasické sako kvůli formálnější události, pak chino kalhoty budou vypadat zvláštně…
A pro běžné nošení to bude tuplem „divné“…

MegaMelonHD
4 příspěvky 21.04.18 11:03

Nejspíše tedy tuto možnost vynechám. Díky! :)

Maruš_kr
10 příspěvků 04.05.18 09:27

Já myslím, jak říká Neferek, klasický sako nic moc. Blejzr je myslím ok a nebo ještě casual saka (třeba takovýdle https://www.bolf.cz/…al-1075.html , ty mi přijdou k chinos taky v pohodě. Posílám i trochu inspirace - Leoš to jistí! https://www.google.cz/search?…:

Reklama

Váš příspěvek

Elsa Schiaparelli se otáčí v hrobě. Její odkaz pošlapali na přehlídce plameňáci!

V roce 2014 módní návrhář Marco Zanini oživil značku Schiaparelli... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Do deště stylově: A jde to vůbec?

Autor: Janča

Pláštěnky jsou praktické, ale o slušivý módní kousek nejde, to vím... Celý článek

Reklama