Sametové červené šaty

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Samet

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Diankenstein
1895 příspěvků 05.11.12 14:49

Já teda souhlasím s tím, že šaty působí tak, že už dlouho ležely ve skříni.
(ovšem kdyby byly z hedvábného sametu osobně si na seznam.mih počkám v tmavé uličce a šaty ji zcizím)

Ale co se materíálu týče, ať si působí lacině či ne, ROZHODNĚ NENÍ „OUT“ :D
Včera jsem z něj viděla šaty v m&s a topshop jich je plný viz tady

Příspěvek upraven 05.11.12 v 14:51

xIvet
272 příspěvků 05.11.12 14:49

Také se přidám, abyste viděla více opačných názorů. Materiál je opravdu nešťastný a šaty se nedají přetvořit v nositelné. Úpravou střihu možná dosáhnete toho, že vám budou sedět líp, ale celkový zastaralý dojem se nedá zachránit. Ve mě ten materiál evokuje divadelní kostým. Ale berme to pozitivně, budou Vánoce, tak si třeba uděláte radost novými šaty pod stromeček :)

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.12 15:21

Pořád myslím, že když se trochu odlehčí ten vršek, tak s tím @seznam.mih ještě nadělá parádu, jak říkávala babička. Většina lidí stejně nemá šajn o tom, jestli je materiál in nebo out, uvidí prostě hezkou holku v padnoucích šatech a hotovo.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.12 15:27

Já Seznam.mih napsala (osobně), že jí úžasně sluší a docela si za tím stojím. Já nehraju na žádné in a out, je mi to upřímně někde, stejně jako kdo si co pomyslí o 15 letech ve skříni. Kouknu a vidím hezkou ženskou, které to sluší.
Bohužel je ale fakt, že předsudky vládnou světu, takže je na místě s negativními reakcemi počítat.
Btw sametové šaty jsem teď viděla i v Tescu a také to zrovna pevný bavlněný samet nebyl.

Chari
541 příspěvků 05.11.12 15:32

Řekla bych, že tahle diskuze se začíná cyklit. Všechno podstatné k šatům, botám i materiálu bylo řečeno (pozitivní i negativní). A @seznam.mih si to prostě už nějak přebere. Jedině ona sama ví jestli má nebo nemá energii a chuť na experimenty s přešitím nebo možnost koupit si v dohledné době šaty nové a na přešívání se vykašlat.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.12 20:09

@seznam.mih Tak tohle by fakt nešlo. Šaty vypadají jako nějaká stará zámecká drapérie. A boty vypadají přesně na tolik, co stály.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.12 23:11

Hehe co se člověk nedočte za dobu, co je v práci :D Takhle to vypadá, že ste se domluvili na času, kdy naopak mi řeknete, že v nich vypadám zastarale, když první příspěvky zase naopak, že by to jakž takž šlo, ale s úpravou :D
Pokud jde o to, že ten samet je out… já v galanterii viděla ten samej samet i v různých barvách, tak asi tak out nebude ne? :)

rice
352 příspěvků 05.11.12 23:18

@seznam.mih jestli tam byl fakt ten samej samet, tak je zřejmě out celá galanterie a tahle látka tam leží už od revoluce…nebo jsi objevila červí díru do jinýho časoprostoru! :-)

Diankenstein
1895 příspěvků 06.11.12 08:14

Nechci nikomu brát iluze, ale ten samet teď vážně frčí… asi tak dvě tři sezóny už… :D

Edit: Tip pro seznam.mih, přešijte si ty šaty podle Kim kardashian! ;) (myslím ty na levo, samozřejmě)
http://blog.missesdressy.com/…t-dress1.jpg

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.12 09:40

@Diankenstein Taky mám teď plesové šaty ze zeleného sametu, takže samozřejmě MUSÍ frčet! :)

Curlygirl
1901 příspěvků 06.11.12 09:49

Ještě bych ráda přidala myšlenku k tomu materiálu jako takovému - domnívám se, že samet s těmi svými odlesky neodpustí nic na postavě a že je nejvhodnější pro velice štíhlé až éterické typy postav. Kdokoli, kdo je „větší, silnější“ než tyto typy (což je téměř každý) v tom nebude dle mého vypadat tak dobře, jako by vypadal v totožných šatech z jiného materiálu. Uvědomila jsem si to díky Guliettě, se kterou jsme včera soukromě ve zprávách diskutovaly o sametu. Ona uváděla příklad Angeliny Jolie, která v sametových šatech vypadá krásně.
A Seznam.mih je holka „krev a mlíko“ v dobrém slova smyslu samozřejmě, má ženské tvary, což je moc hezké, ale tyhle šaty, potažmo materiál, je nechají vyznívat příliš „hřmotně“ a mohutně. Doufám, že se mi to podařilo nějak srozumitelně popsat.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.12 09:58

@Curlygirl Neřekla bych hřmotně, spíš tak barokně. Má to cosi do sebe.

Curlygirl
1901 příspěvků 06.11.12 10:00

:-)taky dobrý výraz… já si právě myslím, že to může být i k užitku (jako všechno v dobrém kontextu) a dá se z toho těžit, ale je hrozně složité udělat to tak, aby to nesklouzlo k té hřmotnosti od toho baroka…

@Pavučinec plyšový píše:
@Curlygirl Neřekla bych hřmotně, spíš tak barokně. Má to cosi do sebe.
Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.12 10:07

@Curlygirl Asi taky hodně záleží na chůzi. Některé statnější holky umí ty svoje tvary nést, že zastíní kdejakou modelku, ale když se někdo hrbí nebo kolíbá, je to v háji.

Linie
2020 příspěvků 06.11.12 10:08

Technická poznámka ke stříhání sametu: Měl by se stříhat proti vlasu, aby se neleskl. Podívejte se, jak krásné mohou být sametové šaty: http://www.google.cz/search?…

Curlygirl
1901 příspěvků 06.11.12 10:09

@Pavučinec plyšový ano, to máte naprostou pravdu… postoj, chůze a řeč těla dělá hrozně moc.

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.12 16:48

@Curlygirl velmi podobné korzetové šaty nabízí dcera na votoči, jsou jí velké..jenže tady asi největší efekt dělají ty rukavice..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek