Šatník 45 leté ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 14:09

@Judith11 Jsem naproso chaotický nakupovač, hlavně stále jen pospíchám, je mi líto a ani moc nemůžu vyčlenit si den na nákupy, tak to pak dopadá, že spojím divadlo s nákupama a šatnu pak zavalím taškami.
Ale máte pravdu o tom plánování-už mám napsány barevné kalhoty-tedy jiné než džíny.
P. S.-o tvaru svých nohou jsem si nikdy iluze nedělala, jsem stará otlučená basketbalistka a máma mi už od mládí říkala, že mám chudák nohy po babičce. Mě jen naprosto dostala ta sprostá forma a vůbec se to netýkalo tematu.Ale to je jedno, jak už někdo psal, nejsme tu parta kamarádek.

chinin
2788 příspěvků 7.11.12 14:12

Konkretni navrh je ciste teoreticky, protoze neznam vase preference(!). Do prace bych doporucila zacit prikladmo s timto zakladnim satnikem:

• 4× saty v ruznych neutralnich barvach (jendny z toho by mely byt „male cerne“, ne nutne v cerne barve)
  • 4× sukne dtto
  • 4× kalhoty dtto
  • 1 - 2 topy ke kazde sukni/kalhotam (= pro tento ucel nepocitat stejny top k vice spodkum, i kdyz je samozrejme vzajemna kombinovatelnost jednotlivych kousku idealni), typove co nejrozmanitejsi (halenky, kosile, „lepsi tricka“…)
  • svetriky, kardigany, saka etc. v poctu podle vlastni zimomrivosti a tak, aby se vzdy tento kousek hodil aspon ke dvema suknim/satum/kalhotam
  • kabaty, kabelky, boty (na kazdou sezonu) idealne vzdy ve 2 neutralnich barvach tak, abyste mela ke vsem barvam satu/sukni/kalhot, aspon jeden „set zakladnich doplnku“
  • doplnky dle vlastnich preferenci - sperky, bizuterie, satky, saly, kvetiny, masle, rukavice, klobouky, kabelky, boty…

Příspěvek upraven 07.11.12 v 14:14

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 14:13

@chinin Tak tohle už jsem si vytiskla.Moc si vážím vašich názorů a díky za váš čas.

chinin
2788 příspěvků 7.11.12 14:15

@daniela11 :-) dekuji.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 15:26

@daniela11 Jestli dobře počítám, bylo jí v době „Ďábla“ 57 let. Au :)

LaalaB
787 příspěvků 7.11.12 17:17

@daniela11 Výborné téma. Řeším to samé. Sice mám o 5 míň, ale zase o 20 víc:-). Ale i tak se tu inspiruju.

catherinne
13515 příspěvků 7.11.12 17:45

@chinin já si to vytisknu taky.

volfish
945 příspěvků 7.11.12 17:55

@chinin tak tohle si vytisknu taky. Myslím, že je to použitelné úplně univerzálně! Díky díky díky!

chinin
2788 příspěvků 7.11.12 18:18

@catherinne @volfish :-)

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 10:38

@chinin Tak jsem vám chtěla poreferovat o svém nákupu u kterého jsem myslela na vás. Navštívila jsem i max maru, jak jste radila, ale tam jsem se vůbec necítila. Nevím, jestli neměli zrovna nějaké výročí, ale asi 3× mi přišli nabídnout šampáňo a zeptat se, co potřebuju. Líbily se mi tam kabáty a jeden svetr, ale cenovka 20000 u toho svetru byla i na mě moc.
Takže to shrnu:2 kalhoty Marc Cain-béžové a černé-tu značku prostě miluju:-),i když jedny šaty se záplavou červených byla zrovna tato značka,
tunika Liu-Jo-béžová, tmavě hnědé a béžové triko z VG,2 svetry z 1-2-3-taky díky někomu za tip, sukně z jackpotu tm. modrá a černý svetr, protože černou miluju.
Bohužel, když si člověk kupuje kvalitní věci, tak jsou pořád hezké a propásne se okamžik, kdy už by měly být vyřazené a myslím, že to se stalo teď s půlkou mého šatníku.
Díky za tipy

LaalaB
787 příspěvků 15.11.12 11:39

@daniela11 A nechtěla byste vaše nákupy předvést? Moc by mě zajímalo, jaké kombinace z toho vytvoříte.

natyska123
62 příspěvků 15.11.12 11:58

@daniela11 tak gratuluji k nákupu, Marc Cain mám také ráda, letos jsem od této značky kupovala klasický camel dvouřadový kabát a pak takového ondráše…za svetr bych dvacet nedala ani omylem, takže se Vám nedivím, že jste ho tam nechala..v lednu budou slevy, třeba půjde hodně dolů..

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 13:24

@LaalaB Ani ne, nezlobte se, ale mám strach z lidí jako je lessie, vždycky sem chodím se odreagovat a ne si přidělávat starosti. Nějak si nevím rady se zlými lidmi.:-),moc to neumím ignorovat.

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 13:39

@daniela11 moja „zloba“ vás inšpirovala k zmene šatníka. Keby ste vtedy riešila šatník ako taky, namiesto pančúch, tak by som vás asi nikdy ako príklad nedala. Čo vás nezabije, to vás posilní.:-) Škoda, že to tu dať nechcete. Možno by ste zistila, že aj ten vynovený šatník ešte nie je to pravé pre vás. Alebo by ste zistila, že táto cesta je správna a už by ste mala len samotnú chválu. Aj keď asi by ste trošku pochybovala či chvála nie je koli tomu, aby vám zase neublížili. Ak ide o mňa nechám si už svoj názor na vaše modely pre seba.

chinin
2788 příspěvků 15.11.12 13:42

@daniela11
Jsem ráda, že vám moje tipy k něčemu byly (i když Max Mara jsem vám nedoporučovala já). Máte pravdu, že kvalitní věci vydrží dlouho pěkné a člověk si nemusí všimnout, že už jsou „za zenitem“. Já jsem proto požádala svoji kamarádku, aby mě upozornila, když bude mít dojem, že bych měla nějaký kousek z šatníku vyřadit, a to včetně doplňků. Stává se mi to ale jen výjimečně (vlastně se mi to stalo jednou:-)), protože svůj šatník obměňuji průběžně. Většinou si to uvědomím sama - třeba podvědomě = přestanu určitý kousek nosit a po čase si toho všimnu, kriticky tu věc prohlédnu a vyřadím. Vzhledem k tomu, že jsem dost náročná, typicky s kabelkami a jinými doplňky se mi stává, že se rozhodnu nějakou věc vyřadit, kamarádka to zjistí, požádá mě o ni, a následně tu věc ještě využije. (Dřív mi bylo trapné někomu nabízet své vyřazené věci, ale zjistila jsem, že ona to ocení, takže spokojenost na obou stranách.:-))

Příspěvek upraven 15.11.12 v 13:48

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 13:47

@lessie Vy jste nekritizovala modely ale nohy a to tím nejponižujícím způsobem. Velmi vás prosím, držte se ode mě dál, na vás opravdu nemám náladu.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 13:56

@daniela11
vezmete si za priklad treba sekaclady - rekla bych, ze jsem se do ni nekolikrat docela obstojne navezla a asi me nekolikrat proklela, ale na druhou stranu, jeji obleceni se opravdu zlepsilo (nerikam, ze jen diky mne). Zpetna vazba je nekdy kruta, ale clovek sam sebe rad vidi jen v tom hezkem svetle a cizi mineni ho muze pekne probrat. Nemuzete ocekavat, ze Vam vsichni budou jen mazat med kolem ust. Rekla bych, ze i pres obcas jedovate vyzneni, je naprosta vetsina kritik minena dobre a neurazime se tu vzajemne jen tak z principu a na prvni dobrou. Lessie byla mozna velmi prima, ale koneckoncu - jeji kritika Vas nakopla k tomu, ze jste zacala svuj satnik trochu vic zkoumat :-)

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 14:04

@GreatSusan Kdepak,opravdu nejsem moc urážlivá a normální kritika ve vláknu co jsem měla na sobě mně možná zamrzely, ale nevadily.ale vždycky i u modelů z ulice mi příjde strašně nefér a hloupé se do někoho navážet kvůli proporcím a i vlasům a pod. A za tím si stojím. Amyslím, že můj šatník byl a je vcelku v pohodě, jen se prostě odmítám pařit, když je venku 30.

LaalaB
787 příspěvků 15.11.12 15:23
@daniela11 píše:
@LaalaB Ani ne, nezlobte se, ale mám strach z lidí jako je lessie, vždycky sem chodím se odreagovat a ne si přidělávat starosti. Nějak si nevím rady se zlými lidmi.:-),moc to neumím ignorovat.

Naprosto Vás chápu. Nemáte třeba aspon krejčovskou pannu, na které by se to dalo vyfotit?
Má to někdo ale nervy, že po tom, co Vás urazil, si ještě dovolí vystrkovat čumák s tím, že díky němu měníte šatník. Boha, takové lidi bych hnala.

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.11.12 15:39

Já taky. Hnala bych je do obchodu se mnou, aby mi poradili. Vážně:-) Já na základě kritiky zde na mp také teď měním šatník. Samozřejmě nejen proto, ale byl to takový ten impulz. Jinak bych si asi řekla, že na mém oblečení zas tolik nezáleží a dál chodila v tom, co jsem nosila v 25ti…

LaalaB
787 příspěvků 15.11.12 18:15

@MP Barbucha Já taky měním šatník a taky je to dost na základě MP. Ale nepotřebuju k tomu, aby mě někdo urážel (což je něco jiného než konstruktivní kritika). Ale dost už toho, jsme OT.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 18:39

@LaalaB
zas takova hruza to s tim „urazenim“ nebyla, procetla jsem to znova a oznacila bych to spis za „hodne uprimne“, nez za vylozene urazlive. Urazku z toho vyrobila spis nasledna diskuse… Tak to neberte tak osobne a nechte lessie zit :-)

EJK
270 příspěvků 15.11.12 20:25

@lessie ste stále zlá, kričí to z každého vášho slova

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 20:50

Ona někdy ta tzv. upřímnost je vlastně velká hrubost.
I špatné zprávy se dají říkat jemně, a někdy se osvědčí tzv. metoda sendviče : nejdřív pochválit, pak opatrně vytknout, a nakonec zase dát naději. Svůj účel to splní líp, než tzv. krutá pravda, a dotyčný se většinou nezhroutí.

Curlygirl
1901 příspěvků 16.11.12 12:38

Psychicky zdravý člověk s plnohodnotným reálným životem se z toho nezhroutí, ani by ho to nemělo vykolejit. Vždyť o nic nejde. Není zdravé přikládat virtuálnímu životu a hádání takovou váhu, o nic přece nejde, ne?

@eva64 píše:
Svůj účel to splní líp, než tzv. krutá pravda, a dotyčný se většinou nezhroutí.
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek