Šatník 45 leté ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
chinin
2788 příspěvků 16.11.12 13:13

Souhlasím s @Curlygirl, myslím, že to zbytečně dramatizujete. Vždyť jen trávíme volný čas na stránkách o módě!

@eva64 píše:
Ona někdy ta tzv. upřímnost je vlastně velká hrubost.
I špatné zprávy se dají říkat jemně, a někdy se osvědčí tzv. metoda sendviče : nejdřív pochválit, pak opatrně vytknout, a nakonec zase dát naději. Svůj účel to splní líp, než tzv. krutá pravda, a dotyčný se většinou nezhroutí.
LaalaB
787 příspěvků 16.11.12 15:26

Pls, mám úplně děravou hlavu a nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje značka pro plnoštíhlé, která bývala v Praze v Železné ulici, tam kde je dneska Liu Jo. Vybaví si to někdo?

Curlygirl
1901 příspěvků 16.11.12 15:30

@LaalaB nebyl tam dřív někde Jackpot?

LaalaB
787 příspěvků 16.11.12 15:34

@Curlygirl Ten býval na Příkopech, ne? Nevím, jestli tam ještě je. Já se nikdy zas tak moc neorientovala, protože jsem v řetězcích nikdy moc nenakupovala, ale co jsem na mateřské (skoro 4 roky, tak jsem v centru Prahy byla asi 4×), takže jsem přehled ztratila úplne. Ale to, co hledám, byla taková lepší a dražší značka pro plnotučné. A tuším, že to bylo něco od M, ale víc si nemůžu vybavit.

Příspěvek upraven 16.11.12 v 15:36

Curlygirl
1901 příspěvků 16.11.12 15:36

@LaalaB tam je pořád. On je i v Celetné, v Palladiu a i jinde :-)

Aha, tak to nevím, napadl mě ten Jackpot, protože já (normálně 36-38, M) tam nosím XS-S :-D mají tam vše takové větší…

LaalaB
787 příspěvků 16.11.12 15:37

@Curlygirl Ale díky.

JarkaJar
432 příspěvků 16.11.12 15:43

@LaalaB

Možná Marina Rinaldi? Ten obchod byl hned u uličky vedle Čajky, která ústí do Železné. Mívali tam ve výloze pěkné věci ve větších velikostech, je to myslím součást značky MaxMara.

LaalaB
787 příspěvků 16.11.12 15:44

@JarkaJar Jojojo, to je ono. Díky :-)Právě, že tam mívali hezké věci, tak jsem se chtěla mrknout na katalog a zaboha si nemohla vzpomenout, jak se to jmenovalo a bohužel Google street view mi ukázalo, že už to tam není. Podle toho street view už asi dost dlouho :-)

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 23:05

Nebyl to Femina, v té Železné?

zwedavka
1166 příspěvků 16.11.12 23:12

Děkuju vám za tuto dsikusi.
Jednak mně konečně docvaklo, že moje snaha, aby se dalo nosit cokoliv s čímkoliv z mého šatníku (snad až na sladěńí zimní čepice a plavek) je blbost.
Jednak jsem s úžasem zjistila kolik oblečení mají (nejspíš) doma ostatní ženy.

Judith11
1171 příspěvků 17.11.12 13:29

@daniela11, já do vás nechci vrkat, abyste zveřejnila fotky v těch nových věcech, ale co sem tak alespoň postnout fota oblečení, které jste nakoupila. Vždyť víte, že mám tu slabost pro MC.:-)

K té nešťastné diskuzi - víte, já chápu ty počáteční emoce, ale jsem přesvědčená, že po nějakém čase to budete vidět úplně jinak.:-)

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 13:23

@Judith11 jste moc hodná, že máte záem o mé oblečení, ale já už sem nic fotit nebudu.tak jsem najednou zjistila, že jsem tu za třídního kašpara-díky lessie a nejapné poznámce greatSusan v diskusi o guliettě. je mi to líto, ale mám svých starostí dost, než abych si je ještě přidělávala. Naštěstí mám dost opravdových přátel, že už nebudu vyhledávat ty virtuální.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 13:30

@daniela11 Co takhle vystarat nekde zbytky smyslu pro humor a nebrat to tak smrtelne vazne? Moje nejapna poznamka byl fakt jen nevinny vtipek na okraj, zas se tak strasne neprozivejte…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 15:23

@GreatSusan Ale asi z toho úplně dobrý pocit nemáte, když cítíte potřebu to neustále obhajovat a vysvětlovat?

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 15:26

@Kokoska1 proc neustale? Psala jsem o tom poprve. Spatny pocit z toho nemam, kdyz je dotycna tak sebelitostiva a bez smyslu pro humor, tak pro ni internetove diskute skutecne nejsou to prave.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 15:37

@GreatSusan Tak to se moc omlouvám, asi jsem si to spletla s vašimi obhajobami výroků lessie. Ono je to tu občas fakt jen pro silné povahy.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 15:39

@Kokoska1 ale jdete, omluvy si klidne usetrete - proste jste do me chtela rejpnout :-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 15:42

@GreatSusan Nepovedlo se :D tak někdy příště :D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 15:48

@Kokoska1 na uspesne rypnuti byste si musela vybrat nekoho jako je Daniela11, ja se nenecham tak snadno rozhodit :-D

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 20:54

Nejsem tu dlouho, ale všimla jsem si, že vy docela ráda lidi rozhozujete.
Psycholog Pavel Beňo podobné jednání přirovnává k hejnu slepic, kdy vždycky jedna dvě z hejna se nahrnou k tučným soustům a ty ostatní chtějí vyklovat na okraj. V životě to tak běžně chodí. Takže mě to nepřekvapuje. Když se vy cítíte dnes silná v kramflecích, jiné je třeba dnes nedobře. Zítra to může být úplně jinak.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 20:55

To bylo pro GreatSusan.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 21:43

@eva64 to se Vám zdá ( a špatně ) protože tu jak sama říkáte nejste dlouho.
Great Susan je báječná velkorysá osůbka se skvělým smyslem pro humor.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 21:50

Je to možné. Nikdo nejsme vševědoucí. Někdy se humor těžko virtuálně chápe, zvláště když je to humor suchý, anglický. Já mám k němu taky sklony, na poradách někdy všichni ztuhli, až když se pan přednosta rozesmál / snad pochopil/, tak se ostatní smáli taky. Někdy je to asi na zabití. Někdy o ústa.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 21:53

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:39

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 22:00

To bych byla ráda. Chodím na diskuzi hlavně kvůli relaxu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek