Šatník 45 leté ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 22:01

@eva64 Tak si dejte bacha, abyste se něčím neznelíbila. Bylo by po relaxu

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 18.11.12 22:27

@RenaLange osůbka? možná chodím v příšerných ohozech, ale takto bych nikoho netitulovala. leda bych byla lucinka bílá, která lovískuje všechny lidičky, osůbky nevyjímaje.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 22:31

@viktorka_od splavu jak souvisí Vaše oblečení s mnou použitým slovem?
GS je mi milá, proto jsem ji nazvala osůbkou. Někdo je osůbka a někdo zapšklá vztahovačná OSOBA:-).

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 18.11.12 22:41

@RenaLange jj když už to musí být, tak osoba, díky.

LaalaB
787 příspěvků 18.11.12 22:51

@viktorka_od splavu Nebuďte vztahovačná. Tou zapšklou osobou určitě myslela sebe.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 00:19

@viktorka_od splavu
pro @RenaLange jsem klidne i osubka :-D.

@LaalaB
a Vy nebudte protivna, nic se Vam nedeje :-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 00:22

@ionicera Vy jste se snad zaregistrovala jen kvuli mne! Ze Vy mi i porad davate ta cervena raminka?

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 19:23

@GreatSusan Jste mi totálně volná a tolik ramen z jednoho počítače fakt dát neumím, to mě nepřeceňujte

nomen omen
17 příspěvků 21.11.12 20:23
@divkavmodrem píše:
Dobrý večer, Danielo. Příští rok mi bude taky 45 a jsem přesvědčená, že dobře se oblékat je celoživotní příjemná dřina. Náš věk má ovšem řadu výhod: známe se, metodou pokus-omyl už jsme si dávno prošly, nehrozí, že nám novou sukni zmaže dítě čokoládou a peníze už také nejsou takový problém. Já jsem výhodu svého věku objevila před několika málo lety na univerzitním plese. Patřila jsem tam sice mezi ty starší, zcela jasně jsem byla nejlépe a nejluxusněji oblečená, nalíčená a učesaná. Dodá to člověku příjemnou sebejistotu a tím i úsměv a kouzlo. A můj tip: jednoduchý, kvalitní základ v neutrálních barvách, poněkud extravagantnější doplňky. Investovat do sukní, kalhot, plášťů a kabelek. A můj trik: pravé šperky „zvednou“ i celkem banální outfit. Hezký večer. Kristina
nomen omen
17 příspěvků 21.11.12 20:24

Naprosto s Vámi souhlasím Dívko v modrém

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek