Šaty a doplňky na svatbu

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika5360
3 příspěvky 26.7.17 14:16
šaty a doplňky na svatbu

Zdravím, potřebuji poradit…hodí se to všechno spolu dohromady? Jdu na svatbu jako host a smetanové šaty nevěstě nevadí, jen mě zajímá, jestli ty doplňky jsou v pohodě k šatům. Díky!

Reakce:
BarcaAri
631 příspěvků 27.7.17 09:59

Boty i kabelka jsou pekne a k satum urcite jdou. Sice se na to neptate, ale myslim si ze saty s takto odhalenymi zady nejsou na svatbu vhodne.

Beruska13
173 příspěvků 28.7.17 09:03

Jestli k tomu máte i takovou figuru, tak klidně - v opačném případě šaty vhodné nejsou, bez ohledu na doplňky

Veronika5360
3 příspěvky 28.7.17 11:18

@Beruska13 Postavu mám podobnou jak slečna, jen jsem malá :-), takže šaty mít můžu, spíš mě zajímá ta barevná sladěnost. Navíc boty jsou mi malé, takže přemýšlím ještě nad těmito, které mám doma. Na kabelce je zlatý detail, takže by být snad mohly??? Poradte prosím.

BarcaAri
631 příspěvků 28.7.17 11:38

Tyhle boty mam (jsou to ty baleriny?) Kupovala jsem si je jako nahradni na svatbu az nebudu moc vydrzet ve stejne barevnych lodickach. Uplne u nich nesedi velikost tak kdyztak fakt zkousejte. K satum (pokud na techto trvate pujdou) ale uprimne bych si jako host takovou kombinaci nedovolila vzit.

Veronika5360
3 příspěvky 28.7.17 12:40

@BarcaAri z jakého důvodu nedovolila? Nevěstě smetanové nevadí a když to „rozbiju“ modrým psaníčkem a zlatými balerinami, tak nevidím důvod…jen mě zajímá, jestli to spolu k sobě ladí. Co myslíte? Jinak ty boty mám už doma delší dobu, takže sedí.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek