Šaty Adele na Grammy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.13 20:49

Nelibi. Krom toho, ze vypadaji jako kus koberce, co ma 90 leta teticka pred kanapem, opravdu bych se bal stat vedle Adele se spendlikem v ruce. Vypada monstrozne nafoukla. Balon.

rice
356 příspěvků 13.2.13 22:25

Celkově na mě působí humpolácky, hlavně živůtek. Přitom sukni žeru, ten krajkový okraj je super. Od pasu dolů kroj, od pasu nahoru matrjoška. A faktem je, že úspěšně zestárla o jedno dvě desetiletí.

Acrobaleno
1027 příspěvků 14.2.13 08:29

Adele ukradla babke prehoz z gauča a nechala si z neho ušiť šaty a trocha látky zostali aj na čarovné črievičky. Je to také retro a páči sa mi to. Len som si nie istá, či jej aj pristanú. Zbytočne ju rozširujú.

vespinka
149 příspěvků 15.2.13 12:42

Ty ŠATY se mi také moc líbí, ovšem už ne tolik na Adele. Je dost prostorově výrazná, a tyto šaty na ní zabíjí jakýkoliv náznak křehkosti, ostrá červená barva mi neladí k jejímu barevnému typu. Trošku to na mne působí „matrjoškovitě“, byť samo o sobě nejsou ani šaty ani Adele. Ale v této kombinaci to na mně tak bohužel působí.

bára.brněnská
610 příspěvků 15.2.13 17:40

Mně se líbí moc, jako většina toho, co si obleče.

Ale pobavilo mě, jak moc se to u nás i na zahraničních webech řeší. Jiné pseudo-hvězdičky si holí hlavy, obouvají půlmetrové platformy, či se rovnou nechávají přistihnout polonahé, jen aby se o nich trochu mluvilo. A Adele to všechno má a to ani neodhalila kolena ;).

bc2
323 příspěvků 16.2.13 13:14

Adele vyzera v tych satach vyborne. Len ten makeup je nevydareny.

rice
356 příspěvků 16.2.13 20:53

A to já zas dávám za líčení jedničku z hvězdičkou :-)

Dear_me
192 příspěvků 16.2.13 23:02

Mně se ty šaty náhodou líbí a Adele je moc pěkná v obličeji. Pravda, kdyby trochu zhubla, bylo by to ještě lepší, ale každá nemůže být jak laňka. A Adele ta kila umí nosit, takže palec nahoru pro ni :)

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.13 12:17

@Dear_me Jako laňka? Tohle rozhodně není jako laňka. I když jako jiné zvíře ano.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.13 12:33

Taková Květinová Nezkrocená Hora prostě.

Hyacinta
79 příspěvků 17.2.13 13:31

Šaty jsou krásné, ale nejsem si jistá, zdali postavě Adele dělají zrovna dobrou službu… Možná, kdyby se sukně tolik nerozšiřovala, rukávy byly o něco kratší a pas by se zvýraznil něčím širším černým - páskem bez spony, stuhou nebo čímkoliv jiným, zajásala bych. Nehledě na boty, podle mě si šaty vysloveně říkají o „nudné černé“. Zní to trochu paradoxně, ale Adele je zahalená prostě moc, zejména v oblasti hrudníku, potom na mě působí tak hřmotně. Decentní výstřih by to trochu odhlečil. Rozhodně si nemyslím, že by se svojí postavou si nemohla dovolit výraznou barvu nebo kratší šaty, jen si myslím, že pár úprav by tomu dodalo větší šmrnc :)

Caralina
916 příspěvků 18.2.13 12:46

Já nevím, přijde mi to takové..divné..jako váza.

Temperance
3146 příspěvků 18.2.13 13:38
@Caralina píše:
Já nevím, přijde mi to takové..divné..jako váza.

A já pořád, co mi připomíná…

Nelíbí se mi.

Pinx
220 příspěvků 18.2.13 15:42

Jsou strašný a chudák adele v nich vypadá dvakrát větší než obvykle…

666mahu
1490 příspěvků 18.2.13 16:50

Šaty nejsou špatné, ale tak na poloviční ženě.

Někdo zmínil přehoz, ona v těch šatech vypadá, bohužel, rovnou jako pohovka (gauč).

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 18:21
@666mahu píše: Šaty nejsou špatné, ale tak na poloviční ženě.Někdo zmínil přehoz, ona v těch šatech vypadá, bohužel, rovnou jako pohovka (gauč).

Myslíte takhle?:-)

http://revue.idnes.cz/…mavosti.aspx?…

666mahu
1490 příspěvků 18.2.13 19:40

@vashtie, ne, myslela jsem poloviční ženu na objem, ne na výšku. :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek