Šaty bez podprsenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Statniceseblizi
9 příspěvků 10.5.21 12:34
Šaty bez podprsenky

Ahoj, ženy, prosím, jak řešíte prosvítající bradavky pod světlými šaty? Dneska jsem si vzala letos poprvé světle žluté letní šaty, když je tak krásně, a bez podprsenky jsou pod nevyztuženým předkem vidět bradavky a kvůli tomu se v nich necítím. Poslední dobou jsem přestala nosit podprsenky (teď jsem si ji nasadila a mám pocit, že mě stahuje) a při nejbližší příležitosti si plánuju koupit braletky. Uvažuji i o nálepkách na bradavky. Máte s nimi někdo zkušenost na dlouhodobější nošení? Je to zdravé? Nemůže se udělat nějaký ekzém? Skvělé jsou věci s již všitou podprsenkiu, ale tyhle šaty ji nemají. Pokud nezjistím nic lepšího, asi si jednu podprsenku koupím a do šatů ji všiju.
Mám malá pevná prsa (A/B), takže jde čistě o ten můj pocit, že si připadám vulgárně, když prosvítají nebo v chladu stojí. Nosím spíše formálnější elegantní oblečení a nevím, jak to vyřešit.
Děkuju za všechny rady. :)

Reakce:
Lienka77
210 příspěvků 18.5.21 14:15

Nosíme tělovou podprsenku. Tím tuplem, pokud je to pod formálnější oblečení.
Nálepky zamezí leda barevnému prosvítání, tvarovému ne (čili efekt chladného počasí bude tvarově zcela patrný). Na delší nošení to není. Kdo má citlivou kůži, lepidlo ji podráždí.
Ale všít podprsenku je dobrý nápad :)

giuliettka
8632 příspěvků 18.5.21 17:45
@Lienka77 píše:
Ale všít podprsenku je dobrý nápad :)

Dala by som neviem čo, aby som ten výsledok čo vyrobí @Statniceseblizi po všití podprsenky videla. :-D

Lienka77
210 příspěvků 18.5.21 17:49

@giuliettka
Tak hadam, ze sit umi, popr. Kdyz neumi, da to svadlene, ne? :slight_smile:

giuliettka
8632 příspěvků 18.5.21 18:03

@Lienka77 Nejde o to kto to všije, ale naozaj si viete predstaviť všitú podprsenku v šatách, ktoré na to strihom nie sú určené. A najskor nie sú, keď ju tam nevšil výrobca. :-)

bao-baba
1791 příspěvků 19.5.21 08:59
@giuliettka píše:
Dala by som neviem čo, aby som ten výsledok čo vyrobí @Statniceseblizi po všití podprsenky videla. :-D

Já jsem viděla státnice (ve skutečnosti promoci) bez podprsenky :-). Bylo to začátkem 80. let, jedna z dívek si přišla pro diplom v dlouhé sukni, ke které měla halenku z černého, absolutně tenkého průhledného silonu, který kryl asi jako potravinová fólie, a pod ním už jen svítila bílá prsa. Což o to, ňadra měla vzhledná, ale přece jen být holá do pasu na promoci moc nepasuje.

Statniceseblizi
9 příspěvků 26.5.21 08:24
@giuliettka píše:
@Lienka77 Nejde o to kto to všije, ale naozaj si viete predstaviť všitú podprsenku v šatách, ktoré na to strihom nie sú určené. A najskor nie sú, keď ju tam nevšil výrobca. :-)

Myslím, že by tam určitě šla našít, tomu střihu to neublíží, nemají žádný extrémní výstřih/ průstřih.
Ale jen jednoduchou látku vpředu, nervozitou, takže by bylo vidět prošití :( Takže bohužel.

Statniceseblizi
9 příspěvků 26.5.21 08:26
Šaty

Mimochodem, nejsou to šaty na státnice, šlo o letní šaty na běžné nošení.
Ale vyřeším to vhodnou padnoucí podprsenkou.

Statniceseblizi
9 příspěvků 26.5.21 08:28
@giuliettka píše:
Dala by som neviem čo, aby som ten výsledok čo vyrobí @Statniceseblizi po všití podprsenky videla. :-D

Proč hned ten posměšný tón?

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek